Ana Menü

Tüm Robinho Haberleri | Tek Başlık

Başlatan CR7, Haziran 18, 2010, 21:26:06

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

bu çelişkiler öldürecek beni, Bu oyunlar filan..

Yönetimdekiler gelmicek diyor forza biz duyumcular filan yönetim harici herkes geldi diyor. Bİ kesinleşsin artık lütfen ya harbiden cok sıkıldım. Gelmiceksede kesinleşsin eyvallah diyelim bakalım yolumuza.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

[KralKartal]

Gelse bile bu yasananlardan sonra sevincim kurcagimda kalacak .... dogru durust sevinc bile yasiyamiyacagiz

carsi52

Bölünür senin için uykular!

CR7

abi yaşanır yaşanır :)

q7'de nasıl yaşandı neler neler oldu

Volkan abi'ye demiştim sana da diyorum bir Quaresma BEŞİKTAŞ'ta topic'ini baştan sona oku :D

neler neler göreceksin :)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

Robinho konusunda bu açıklama fenere gönderme, bizde o kadar para verip dengeyi bozmayız, sponsor alacak mesajı verildi

ooo bu harbiden böyleyse süpermiş :D :D :D

helal olsun derim vallahi :D

carsi52

Robinho daha 26 yaşında be abi 26 yaşında Robinhoyu almak şaşırıyorum gerçekten artık gelsin p.tesi !
Bölünür senin için uykular!

beckyZWICKY

bjk a.ş. hisselerinin bu haftalık değişimi +%40,74

::) ::) ::)

unutmam gereken..

Cem Goren

Selamlar saygılar,

Arkadaş validenin evi taşıyoruz forza karıştı gel dediler gecenin bu saatinde arkadaşın cafeyi gaspettik resmen

Hemen olayı kısaca anlatayım BJK hisse senetleri borsada resmen inanılmaz bir yükseliş gösterince açıklama mecburen geldi sponsorr olayına gelince Ülker ,THY,Medical Park Sponsor olmak için bir birleri ile yarışıyorlar ne günlere kaldık ey yavrum ey, hayırlısı ile bu transfer pazar pazartesi günü gibi açıklanacak günü tam bilmiyorum sonra yalan yanlış yazdın olmasın ama 72 saat ya var, ya yok bu transfer aylardır söylediğimiz gibi kesinlike Bitmiştir...! Herkese hayırlı geceler saygılarımla..

Not: Resmi sitede açıklanana kadar robi geldi haberlerine inanmayınız ) Alışkanlık oldu yazalım dedim

Dip Not: Biz istemedikden sonra renkliler babayı alır demiştikya hala ahzırad bu lafımızın arkasındayız robiyi biz alırız başkaları bakar yüzünüzden tebessüm eksik olmasın yazdım çıktım..
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

M34

Bence durum söyle: Robinho'yu aldik bence ... Su anki sponsoru da Demirören ailesi ... bu aciklama ile yoklama yapiyorlar ... sponsor bulurlarsa herkes kazanir, yok bulamazlarsa Erdogan Demirören cikip, ben sponsor olurum ohalde, Besiktas'a feda olsun der sov yapar ...

Guardian gazetesi Besiktas aldi diyor, Celal Kolot (Demirören'in yakin arkadasi) aldi diyor, Ismail Air alindigina dair yazi yaziyor ... oldu gibi bence ...

CR7

"Robinho icin tum brezilya basininda baslik soyle; robinho pazartesi besiktas icin istanbul'da...."

Ersin Develi

Ülker ,THY,Medical Park bunlardan biri sponsor olsa,M-Oil in parası cebinde dursun Seneye alır :)

beckyZWICKY

robinhoda gelsin süperlig falan filan kezmes, En az uefa ulAn! ;D

unutmam gereken..

Ersin Develi

Yarıca sponsor bonservisin tamamını mı karşılayacak?