Ana Menü

Q7 tüm kanallardan naklen! (Q7 istanbulda)

Başlatan CR7, Haziran 17, 2010, 23:31:27

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

+18 !

Hakkaten çok güzeldi orda olmak vardı ya :)

Bir kez daha hoşgeldin Cigano!

carsi52

Tam göremedim tribünleri ama gördüğüm kadarıyla 22 bin kişi vardı Ntv ne kadar 16 bin desede..
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Vaay ben bu sonuncusunu görmemiştim.

Ulan birde para yiyip oynamazsan bizi rezil edersen var ya ! Bu taraftar adamı rezilde eder vezirde şuan vezirsin Q7 inanıyorum hep böyle kalıcaksın ve sana inanmayanları döt ediceksin.
Sana inanmayanlar inşaallah haklı çıkmaz..

ilhan mansız_melis

Siyah-beyazlı yönetim, Portekizli yıldız futbolcu üç yıllık sözleşme imzaladı. Quresma için İnönü Stadı'nda taraftarın önünde bir imza töreni düzenlendi. Törene yaklaşık 20 bin taraftar geldi.

TARAFTARLAR MAÇ ATMOSFERİ OLUŞTURDU
Dünden itibaren yeni transferlerine büyük ilgi gösteren siyah-beyazlılar, statta oluşturdukları atmosferle adeta sezon içindeki maç havasını oluşturdular.

Formalarıyla stada gelen siyah-beyazlılar, kapalı tribünü tamamen doldurdu. Dün Atatürk Havalimanı'ndaki coşkuyu BJK İnönü Stadı'na taşıyan taraftarlar, imza töreni öncesi uzun süre tezahürat yaptı.

Beşiktaşlı taraftarlar, Hakkari'de yaşanan terörist saldırısı nedeniyle müzik yayını yapılmasına izin vermezken, sadece "Memleketim" şarkısına eşlik etti.

ROBINHO'YU İSTEDİLER
Beşiktaşlı taraftarların coşkusu her geçen dakika artarken, siyah-beyazlılar açtıkları pankartlarla yönetime ve yeni transferleri Quaresma'ya mesaj gönderdi.

"Şımart bizi başkan, çıldırt bizi başkan, Robinho" yazılı pankartla Brezilyalı oyuncu Robinho'nun transferini yönetimden isteyen taraftarlar, Quaresma için ise "You are futball idol, Quaresma - (Sen futbol idolüsün)" yazılı pankart açtı.

FENERBAHÇE ALEYHİNE TEZAHÜRAT
Yeni transferleri Quaresma'nın sevincini yaşayan siyah-beyazlı taraftarlar, ezeli rakipleri Fenerbahçe ve Galatasaray aleyhine tezahüratta bulundu. Taraftarlar, özellikle Fenerbahçe'ye yönelik küfürlü tezahürat yaptı.

Bu arada bazı Beşiktaşlı taraftarların elinde, Dünya Kupası'nın sembollerinden olan vuvuzela görüldü. Öte yandan stat etrafında korsan ürün satışı yapılırken, Quaresma formalarının tezgahlarda olması da dikkati çekti.

Taraftarlar, basın mensuplarına da zaman zaman tepki gösterdi. Saha içindeki medya mensuplarına küfürlü tezahüratta bulunan taraftarlar, sahaya da yabancı madde atınca anons yapıldı.

FORMASINI RIDVAN'IN ELİNDEN ALDI
Quaresma için düzenlenen törene genç oyuncu Rıdvan Şimşek de katıldı. Geçen sezon Manisaspor ile BJK İnönü Stadı'nda yapılan maçta ağır bir şekilde sakatlanan ve uzun süre sahalardan uzak kalacağı açıklanan Rıdvan, koltuk değnekleriyle gelerek sahadaki yerini aldı.

Bir sandalyeye oturan genç oyuncuya, taraftarlar tezahüratlarla destek verdi. Bu arada geçen sezon 7 numaralı formayı giyen Rıdvan, formasını Quaresma'ya bıraktı. Portekizli oyuncu, yeni formasını genç oyuncudan aldı. Rıdvan'ın ise yeni sezonda 77 numaralı formayı giyeceği açıklandı.

carsi52

Korkarak soruyorum..

Büyük başkan diye bağırıldı mı ?

[KralKartal]

Birde 3lu cektiriyor :D

ama arkadaki ses beni sinir etti, o bayan konusuyor, iste geldi iste geldi quaresma geldi iste geldi o gibi

ulan goruyoruz geldigini :))
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

Itır Esen ;D

Aslında severim Itır Esen'i ama ben de gıcık oldum abi yalnız değilsin ;D

@Kaan Abi,büyük başkan diye bağırılmadı galiba.

carsi52

Ayrıca keşke bugün yapılmasaydı bu imza töreni ertelense daha iyi olurdu.

[KralKartal]

Alıntı yapılan: carsi52 - Haziran 19, 2010, 20:08:54
Korkarak soruyorum..

Büyük başkan diye bağırıldı mı ?

http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=74034

bagrilmasada havalaninda bagrildi, buyuksun baskan diye ! :)

Ama baskanda tribunlere oynamayi cok seviyor

ilhan mansız_melis

[KralKartal]

acaip bomba olurdu tribun baskana bugun ISTIFA diye bagirsaydi
baskan derhal istifa ederdi felegi sasardi haha

IL Capitano

hayir ben duymadim ama olan oldu artik önumuze bakmaliyiz gibisinden birseyler söyledi.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Haziran 19, 2010, 20:19:13
acaip bomba olurdu tribun baskana bugun ISTIFA diye bagirsaydi
baskan derhal istifa ederdi felegi sasardi haha

Kiiim bizim başkan mı istifa ederdi güldürme beni abi ;D