Ana Menü

bende kemalettini delikanli sanirdim

Başlatan parmanides, Şubat 19, 2007, 22:55:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

parmanides

buyrun beyler hep derdik ve inanmazlardi turlu bahaneler bulurlardi..adam parayi yedik diyo daha ne olsun ya ne zaman el atacaklar bu sikeye zaten tiksindiren bi futbol var ortada o zaman ki insanlar hala futbolun icindeler hic mi utanma arlanma yok bunlarda ya.bari biraz durust olun istifa edin ....kemallettine burda anlatmak istemedigim bi nedenden dolayi biraz sempatim vardi delikanli bilirdim ama oda bu parayi yemis yaziklar olsun onada.. anlatmak istemeyisimin nedeni sitede ki yasaga saygimdandir... bizim sampiyonlugumuzu calanlari allaha havale ediyorum...serefli ikinciliklerin degerini simdi anliyorum. :bjk2

NoPasaran

Dinlemedim olay nedir..
Telegoldeydi ama....
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

husoeagle

92-93 sezınunda gençlerbirliğine verilen teşvik sanırım

NoPasaran

Teşvik aldık dedi duydum ama ...

Amann artık sıkıyor bu tarz olaylar iddalar şunlar bunlar
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

melankolizm

gençlerbirliği'inde oynuyormuş meşhur 92-93 sezonunda. Ve bize kaptanımız Metin Diyadin para getirdi dedi. Beşiktaş maçından önce kadro dışı kalmış ama yinede onada para vermişler

ne parası diye sorunca

metin diyadin

- karıştırma işte al filan demiş. teşvik parası olduğunu düşünüyorlar ,kemalettin de böyle düşünüyor. Kimden geldiğini bilmiyorum diyor ama. O sırada Beşiktaş'la puan puana hatta averaj çekişmesi olan bir tek gese var.

Ne yse sonuçta o senelerden sonra yerlerini bulmuşlar teşvikte (eğer varsa). adı geçenleri konuştu filan. öyle geçti.

Timurlenk

bizim yönetim bunları araştırıyordu.dostumuz adnan polat üzülmesin diye vazgeçildi heralde.

burak_bjk

Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

canmert

ezik cincon Allah belanızı versin ulan şikeciler defolun ulan ligden
bize verilen 2 şampiyonluğa dil uzatıyorlar
biz şikeyle değil ulan hakkımızla aldık o şampiyonlukları
stadta görüşecez...

eyup1903

serefli ikinciliklerin degerini simdi anliyorum.

aynen arkadaşım

keskinli

asil suclu alan degil,tesvik primini verendir!
tesvik primi vermekte gese cok beceriklidir!
malatyaspora,denizlispora ve trabzona zamaninda aciktan tesvik vermislerdi.
ama adaletin olmadigi yerde,böyle seyler normal sayiliyor.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Asya Kartalları

bu hikayeleri dünya alem biliyor. ben artık normal karşılıyorum. hesapları sorulmalı bunların, bu dünyada umudumu kestimde ahiret var orada sorulur elbet

unicorn

Alıntı yapılan: keskinli - Şubat 21, 2007, 18:24:27
asil suclu alan degil,tesvik primini verendir!
tesvik primi vermekte gese cok beceriklidir!
malatyaspora,denizlispora ve trabzona zamaninda aciktan tesvik vermislerdi.
ama adaletin olmadigi yerde,böyle seyler normal sayiliyor.
Adaletin bittiği yerde anarşi başlar!
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

SATUKBLADE

valla rıza biz ne yapabiliriz tribünde küfürlü beste söyleniyor ama nafile bi insanda eşek derisi olunca fayda etmiyor işte

istanbulspor-beşiktaş maçında TEŞVİK PRİMİ olduğu ayenen ortaya çıkmıştı.Ama teşvik priminin YASAK OLMADIĞI HATTA HİÇ BİR ŞEKİLDE ŞİKEYE GİRMEYECEĞİNE dair yorumlar yapılmıştı.

sebep; havuz sistemi dediğimiz olayda anadolu takımları az kâr payı aldıkları için teşvik primi ile katkı sağlıyorlar kendilerine yalnız bu prim yenilmek için değil YENMEK için alınırsa suç değildir.Diye açıklama yapılmıştı.Şimdi ki havuz sistemi ligi kaçınca sırada bitirdiğine filanda bakıyor ondan azaltılmaya yönelik çalışmalar başlatıldı deniyor

ama benim DÜŞÜNCEM bu olay hiç bir zaman DÜNYADA evet sadece türkiye de değil dünyada bitmeyecektir.Parası olan büyük bi takım küçük bütçeli bi takıma diğer büyük takımı yensin veya kendilerine yenilmesi için para verecektir...

acı ama gerçek paranın olmadığı kirletmediği hiç bi şey yok.Buna aşklarda dahil taraftar ne kadar kahır çekerse çeksin birileri parasını kazanıyor bu işlerden

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

carsi52

ya italyadaki gibi olsa fener ile gayseyi bırak 2.lige amatöre bile almazlar ;D
Bölünür senin için uykular!