Ana Menü

Sercan Transfer Konusu | Tek Başlık

Başlatan CR7, Haziran 13, 2010, 18:46:11

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Sercan yüzde 90 bitti!

Beşiktaş Kulübü'nün borsaya bildirdiği 'Sercan Yıldırım'a teklif yapmadık' açıklamasına rağmen, önemli bir spor adamından farklı bir iddia geldi..
Milli Takımlar Eski Menajeri Can Çobanoğlu, Beşiktaş Kulübü'nün borsaya bildirdiği 'Sercan Yıldırım'a teklif yapmadık' açıklamasına rağmen, Siyah beyazlıların Sercan'ı renklerine bağlamak için sona çok yaklaştığını söyledi.

Bursaspor'un golcü futblcusu Sercan Yıldırım'ın ismi Beşiktaş'la anılmakta. Bu konuyla ilgili bir iddia da Milli Takımlar Eski Menajeri Can Çobanoğlu'ndan geldi.

'Sercan Kartal'a yakın'
Best FM'de yayınlanan Özkan Öztürk'ün hazırlayıp sunduğu 'Futbol Vadisi' programına stüdyo konuğu olarak katılan Can Çobanoğlu, Sercan'ın Beşiktaş'a yakın olduğunu söyledi. Çobanoğlu 'Benim aldığım bilgiler, Sercan'ın büyük oranda bittiği yönünde. Beşiktaş yüzde doksan bu transferi bitirecek. Transferin içeriğini tam olarak bilmiyorum. Tek bildiğim, Beşiktaş sona çok yaklaştı' dedi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Haziran 13, 2010, 19:30:17
ne batusu ya. dun okumadiniz mi serdar adaliyi. besiktasa yakisacak adam diyor..

Ayrica bu batu nasil 5 sercan eder anlamiyorum bursanin maclarini izlemiyorsunuz sanirim..

sercan turk ve cok genc.
holosko yabanci ve istikrarsiz.
zapodan kurtulmak lazim.

buna bile karsisiniz..

saka gibi..
Zapodan bişey beklediğim yok Zapoyu saymıyorum diyorum Holosko+3 Milyon edecek kalitide bir futbolcu değil.
Sercan formda bir Batuhanın yedeği bile zor olur eğer Batuhan bu sezon bir sakatlık yaşamazsa 13-14 golün aşağısına düşmez.
Hadi tamam Batuhanı geçtim yerli bir forvet ni arıyorsun yanı başında duruyor Ali Kuçik Sercan kadar verimli olmazsa ondan sonra alırsın Sercanı yada başkasını.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Cem Goren

o zaman 8gun ıcınde Sercan'da bıze gelır
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Bu sercana ön yargı neden ?

Milli futbolcu daha ne istiyorsunuz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

söylenildigi gibi 15 mil euro filan vermemek lazim(takaslarin fiyatini sayinca)..alti ustu 20 yasinda , bursa sinirlainin ötesini görmemis  genc bir futbolcu..
anladigim kadariyla gece hayatinida seven biri.. turk futbolcu olunca gece hayatini seviyorsa iki kere dusunmek lazim. okan koc , burak yilmaz vs vs..örneklerini untmamak lazim.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

15 milyon euromu?

Cem nasıl hesap yapıyoruz ben anlamıyorum..

Zapoya 3 milyon euro verecek bir tane takım varmı..zaponun değeri 2 milyondur..
Holoskonun maksimum ederi 4 milyondur..

6 milyon euroya beşiktaş iş bitirmek istiyor..

Buda normal değilmi?

Beşiktaşta Türk topçu yok..

Mecburuz..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

hesabi ben yapmiyorum Volkan  :)  gazetelerin yalancisiyim..

ben olsam 2 mil euro vermem. ;D
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carsi52

Batuhanı geri alsınlar vallahi daha mantıklı.
Bursadan illa birisini almak istiyorlarsa Türk oda Volkan Şen olmalı.

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CR7

Alıntı YapHadi biz futboldan anlamıyoruz (!) da, Holosko şu Slovakya mlli takımında 80 de oyuna giriyorsa durup bi kez daha düşünmememiz gerekiyor...

3 milyondan fazla etmez şu görüntüsüyle, aldığı dakikayla...

:ok

çok doğru...

carsi52

Elano'da Brezilya milli takımında banko oynuyor ama görüyoruz gesedeki halini.
Tamam slovakya milli takımında oynamıyor olabilir ama o kadarda değil.
Adam bu sene sakatlık geçerdi bu seneyi hesaba katmazsan ilk geldiği sene gayet başarılıydı.

[KralKartal]

Sakatlik geciren adam oynar mi, hayir, hazir degil demek ki. Bizdeki maclardada formsuz diyorduk..
ayni...

Ayrica milli takimda yedek olanlarda IYI, nitekim 'IYI' olanlar cagrilir, ama iyi kelimeside tartisilir.

Sergen milli takimda oynamiyordu ama KOTUMUYDU?

CR7

peki Türk milli takımında oynayan Sercan 11'de oynayan Sercan kötü mü? :)

[KralKartal]

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Haziran 15, 2010, 23:06:17
Ayrica milli takimda yedek olanlarda IYI, nitekim 'IYI' olanlar cagrilir, ama iyi kelimeside tartisilir.

zaten burada soru isareti koydum, IYI tartisilir diye, Sercan iyi mi kotu mu bilemiyorum
BUYUK takimlari kaldirabilirse IYI, kaldiramazsa KOTU olur..

Anadoludan nice iyi forvetler cikti kayboldu