Ana Menü

#7 Ricardo Quaresma

Başlatan Simurg, Haziran 13, 2010, 16:05:20

0 Üyeler ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Guti gitti Q7 ortaya cikti. Guti ne lanetli adamsin, nefretimsin be artik...Hic kanim isinmadi sana Gutiiii
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 04, 2011, 10:43:04
Guti gitti Q7 ortaya cikti. Guti ne lanetli adamsin, nefretimsin be artik...Hic kanim isinmadi sana Gutiiii

kuwarejjjmaaaa :)) adam kendini aştı beyler ;)

Ersin Develi

Ozan Doğan

devreyi kapattın :( seni sakatlayanın ........

NoPasaran

Bursaspor maçında takımın 3-1 galip gelmesinden büyük mutluluk duyduğunu vurgulayan Ricardo Quaresma, taraftarın açtığı 'Nerdesin olum seni özledik seni Quaresma' pankartını gördüğünü ve onların hissiyatlarını anladığını dile getirdi. Quaresma, "Ben de taraftarımızı çok özledim. İnönü'ye çıkmak için sabırsızlanıyorum. Taraftarımız şundan emin olsun. Eskisinden daha iyi dönmek için çaba gösteriyorum. Onların sevgisi de beni motive ediyor. Açılan pankartın mesajını iyi biliyorum." ifadelerini kullandı.

Gasp olayından sonra Tür-kiye'den gelen 'geçmiş olsun' dileklerinin kendisine büyük moral verdiğine değinen Quaresma şöyle devam etti: "Böyle büyük bir camianın içinde bulunmaktan gurur duydum. Verilen desteği hiçbir zaman unutmayacağım. Türkiye'de bu kadar sevildiğimi bilmiyordum. Herkese teşekkür ediyorum." Ricardo Quaresma, 8 Aralık 2011 tarihinde Süper Lig'de oynanan Manisaspor karşılaşmasında sağ diz iç yan bağlarından sakatlanmıştı. Tedavisi için Portekiz Milli Takımı doktoruna giden Quaresma, İstanbul'da dizine güçlendirme uygulayacak. Yıldız oyuncunun 30 Ocak'taki Kayserispor maçında sahada olması bekleniyor.
Haber Kaynağı: Zaman
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Ersin Develi

Brestgerfich

Topu rakip takım oyuncusuna verme sanatı  :ahaha

Quaresma (;
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

KeePSaKe

Since 1903

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

CR7

sorumsuz.
ama bir dahaki maç olmaması dezavantaj değil avantaj
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Brestgerfich

Sorumsuz hafif kalır bu durumda Yiğit.

Adam satmaktır bu. Adiliktir. İhanettir. Para karşılığı iş yapan bir insanın iş hayatında düşebileceği en sefil, şerefsizce durumdur.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

KeePSaKe

Alıntı yapılan: CR7 - Şubat 02, 2012, 22:38:00
sorumsuz.
ama bir dahaki maç olmaması dezavantaj değil avantaj

Bu kadar önemli derbi maçında bu adam bizim için dezavantaj oluyorsa artık durmasınında bir anlamı yok o zaman.
Since 1903

CR7

şu halinin oynamasının anlamı yok. 50 kilo fazlasıyla,adam geçemeyen bir adam.
her an 10 kişi de bırakabilir.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

KeePSaKe

Ayrıca Q7 kadar Fernandes'in de ondan bir farkı olduğunu düşünmüyorum.
Since 1903