Ana Menü

Tatil Planlarınız?

Başlatan Simurg, Haziran 12, 2010, 22:38:25

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

VEeeeeeeeeeeeeeeeeee

Nihayetttttttttttttt

Bugun şirketten izne ayrıldım 10 günlüğüne (H)

Yarın(bugun) ve pazar gününü evimde geçirmeyi düşünüyorum, haftasonundan tatil yerine kaçıp tonla günübirlikçi gelen kro ve apaçileri görmeye tahammülüm olmadığımdan.. (yanlş anlaşılmasın her günübirlikçi apaçi vs değildir sadece genel anlamda. Haftasonları yığılıyorlar şahin marka arabalarla gelip plajın hemen dibine nerdeyse park edip üstelik.. Üstelik plajda son ses müslüm.. Üstelik plajda mangal.. Üstelik atlet boxerlarla.. Üstelik Hayvancıl ses tonlarıyla konuşmaları(bağırışmaları).. Üstelik küfürlü konuşmaları sürekli... Vs Vs.

İlk olarak p.tesi günü sabah erken saate yola çıkıp, gidip 2-3 günümü Tekirdağın yeniçiftlik yerinde geçireceğim.

Ordan dönüşte kalan 4-5 günüm için şuanlık kesin bir planım yok.. Kalan 4 günü filan daha lüks daha sosyal yerlerde geçirmeyi düşünüyorum ama neresi belli değil şuanlık..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Simurg

sınav bitti artık ne tıkırtı var ne sıkırtı var ;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

KeePSaKe

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Haziran 26, 2010, 03:06:33
VEeeeeeeeeeeeeeeeeee

Nihayetttttttttttttt

Bugun şirketten izne ayrıldım 10 günlüğüne (H)

Yarın(bugun) ve pazar gününü evimde geçirmeyi düşünüyorum, haftasonundan tatil yerine kaçıp tonla günübirlikçi gelen kro ve apaçileri görmeye tahammülüm olmadığımdan.. (yanlş anlaşılmasın her günübirlikçi apaçi vs değildir sadece genel anlamda. Haftasonları yığılıyorlar şahin marka arabalarla gelip plajın hemen dibine nerdeyse park edip üstelik.. Üstelik plajda son ses müslüm.. Üstelik plajda mangal.. Üstelik atlet boxerlarla.. Üstelik Hayvancıl ses tonlarıyla konuşmaları(bağırışmaları).. Üstelik küfürlü konuşmaları sürekli... Vs Vs.

İlk olarak p.tesi günü sabah erken saate yola çıkıp, gidip 2-3 günümü Tekirdağın yeniçiftlik yerinde geçireceğim.

Ordan dönüşte kalan 4-5 günüm için şuanlık kesin bir planım yok.. Kalan 4 günü filan daha lüks daha sosyal yerlerde geçirmeyi düşünüyorum ama neresi belli değil şuanlık..

Sercan sen eğer otobüsle gidersen büyük ihtimal bizim yazlıktaki evin önünden geçiceksin çünkü yeni çiftliğe varmadan önce marmara ereğlisini geçtikten sonra emlak konutlarından geçmesi lazım yolun karşısında zaten bizim ev var beyaz,3 katlı ve diğer evle bitişik görürsen el salla dermişim ;D Gerçi sana ters kalıcak ama neyse şok market filan vardı en son :)

Since 1903

beckyZWICKY

aynen kardeşim. Marmara ereğlisinden geçiyorum ;D geçerken uğramak isterdim fakat otobusle gideceğim orda insem sonra yeniçiftliğe gitmek sorun oluşturur ;D

Sen yazlıktamısın şuan istanbulda mı ;D yolun düşerse yeniçiftliğe beklerim ;D

Sabah ben gitmeden tekrar öle nete bakarım gelmeyi düşünürsen no filan bırakabilirim. Sabah kalktığımda forumada bakarım. duruma göre paslaşırız o zmn. Gelirim dersen sabah msj atarım no yu filan.

Ben bu sabah tek başıma yola çıkıyorum.

3-5 gün nete girmek zor olacak büyük ihtimalde plajı falanı filanı bırakıp nete girmem sanırım ;D

Yokluğumda allaha emanet olun forum halkı ;D gelince görüşmek üzere..

unutmam gereken..

Guti ORÇ.

e madem lys bitti tatil planları başlasın :)

perşembe erikli ve bir hafta ordayım.

daha sonra arkadaşımda kalıcam birkaç gün uzun zamandır göremiyordum.ondan sonra yazlık-ev arası gidip gelmece.

KeePSaKe

Kardeşim valla ben anca Temmuz un 2. haftası gibi orda olurum ya bazen yazlığa akraba veya tanıdık arabasıyla uğradığında gidiyorduk yeni çiftliğe ama bu sene öyle olur mu bilemem eğer olursa haber veririm sana :)
Since 1903

beckyZWICKY

tamam agacan.

Tekrardan görüşmek üzere forum halkı, Yokluğumu aratmayın ;D

unutmam gereken..

Cem Goren

ne dıyelım abı
ıyı tatıller sana :)
arayı sogutma yeter
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Simurg

Güle güle git sevgi kelebeği kırmızı ve siyah şahin görürsen kaçmayı, 12-16 arası güneşe çıkmamayı unutma ;D

BEŞİKTAŞK

beckyZWICKY

ehueuheuhue işte bu harikaydı ;D

10 dakikaya evden çıkıyore. Allaha emanetsiniz.

unutmam gereken..

beckyZWICKY

veee yazlıktayım.. Girmem diyordum nete ama kader ayırmadı tekrar bizi..

Araçtan inip yazlığa adım atmamdan tam 3 saniye sonra yağmur şiddetli şekilde başladı.. Ve kader beni nete sürükledi yapacak bişe olmadığından girdim ;D

unutmam gereken..

ilhan mansız_melis

İyice dinlen abim at yorgunluğunu ;D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

beckyZWICKY

sanmıyorum melis kardeşim. Daha cok yorulurum ben. En basitinden uyku diye bişe olmıcak.. Gündüz full gezinti plaj deniz filan. Gecede gezinti barlar filan iznimin son bi kaç günü kala döneceğim istanbula istanbulda bi kaç gün dinleneceğim iyice :d

unutmam gereken..

ilhan mansız_melis

Senin yerinde olmayı ne kadar istediğimi bilemezsin abi ;D

Benim tatilim 16 Temmuz'da başlıyor ohooo ;D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Simurg

zuhaha ;D hatta niyuhahahaha ;D

BEŞİKTAŞK