Ana Menü

Ülker Forma reklamında "METRO" markasını istiyor..

Başlatan NoPasaran, Haziran 10, 2010, 14:27:50

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Simurg

formayı alan yedi bininci kişieyde araba versinler oldu olucak ;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Ülker bu fesih durumuna karşı hukuksal haklarını aramayacak mı ?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Valla yok.

Avea işe anlaşıp bu logoyu koymaları gerekiyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Şu formanın aynısı çıksın yok satar bence.

NoPasaran

Ülker Grubu, Cola Turka yerine Metro reklamı vermek istedi. Yönetim sıkıntı yaşarız" diye karşı çıktı

Beşiktaş'ın forma sponsoru olan Ülker Grubu'nun formaya yeni sezonda Cola Turka yerine Metro reklamını kullanmak istemesi üzerine yaşanan kriz, tatlıya bağlandı ve Beşiktaş yeni sezonda da Cola Turka formasıyla devam edecek. Cumartesi günü İnönü Stadı'nda yapılacak Quaresma'nın imza töreninde 30 bin forma satışı bekleyen Siyah-Beyazlı yönetim, böylece rahat bir nefes aldı.

50 bin forma hazır

Siyah-Beyazlı yöneticiler, Ülker'in bu isteği karşısında dün Başkan Yıldırım Demirören başkanlığında olağanüstü toplandı ve reklam konusu tartışıldı. Ardından da Ülker Grubu yöneticileri davet edildi ve göğüs reklamında anlaşmaya varıldı. Yönetici Hakan Aksoy, 50 bin Quaresma formasının hazır olduğunu göğüs reklamı nedeniyle bir sıkıntı yaşadıklarını söyledi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Beşiktaş yönetimi yeni kaynak oluşturmak için göğüs forma reklamını değiştirme kararı alarak, Avea ile yıllığı 4 milyon dolardan 5 yıllık sözleşme için prensipte anlaşmıştı. Ancak dün yıllardır Beşiktaş'ın ana sponsoru olan Yıldız Holding'in, "Biz Beşiktaş'la olan sözleşmemize sadığız. Göğüs reklamından çıkmak istemiyoruz" açıklaması üzerine yönetim kurulu toplantısında Cola Turka ile olan anlaşmanın devam etmesi kararlaştırıldı. Beşiktaş yönetiminin yeni kaynak bulmak için bazı isim haklarını satacak.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

ilhan mansız_melis

İsim haklarını satacak derken ne olacak acaba ?

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net