Ana Menü

2010/2011 Süper Lig...

Başlatan CR7, Haziran 03, 2010, 16:25:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

Muhtemelen geçen sezon ki gibi 21.00 de 21.45 te falan oynatırlar maçları,erken başlaması iyi oldu özledim Beşiktaşımı

IL Capitano

Kuralar bi cekilse de programlar belli olsa, ekimde istanbuldayim.. artik kralkartal bir bulusma organizasyonu yapariz.  :rock
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

IL Capitano

yaziyorum bir yere  ;D  , vakit yaklassin , tarih belli olsun, topic acariz.  :bjk

AsA

Bende kasim'da geLicem gibi Turkiye'ye...! kuraLar cekiLsin fener oLmazsa gese macina gore ayarLiyacam tarihLeri

AsA

Bu kuraLar ne zaman cekiLiyor,.? birisi 13 yada 20 temmuz dedi ama o tarihLerde geLdi geciyor bu ses yok biLen varmi.?

ilhan mansız_melis

Turkcell Süper Lig'de 2010-2011 sezonu fikstürü 21 Temmuz Çarşamba günü çekilecek.

TFF yetkilileri ile Süper Lig'de mücadele edecek olan 18 kulüp temsilcisinin katılacağı kura çekimi, Haliç Kongre Merkezi Sadabat Salonu'nda saat 14.00'de başlayacak.

2010-2011 sezon planlamasına göre, Süper Lig'de yeni sezon 15 Ağustos 2010 tarihinde başlayacak. Ligin ilk devresi 19 Aralık 2010'da oynanacak 17. hafta karşılaşmaları ile bitecek. 2. devresi 23 Ocak'ta başlayacak olan Süper Lig, 22 Mayıs 2011'de oynanacak maçlarla sona erecek.

Tekrar yazıyorum :

2010-2011 Turkcell Süper Lig Şampiyonu BEŞİKTAŞ !!!
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

IL Capitano

gel 21 temmuz gel.. bir an önce ekim icin istanbul ucak biletlerimi almak istiyorum.. :rock

AsA

Dualarimiz kasim sonu araLik basi bi derbi maci icin ucak biLetLErini aLicaz tum kuraLAra gore ayarLAdik hersey'i

CR7

1 gün ile kaçırdık 20 dedik 21'miş ;D

ilhan mansız_melis

Fener Az Alkmaar'a 2-0 yenildi ;D

CR7

Fenerin derdi "Kocaman" manşetleri 2-3 mağlubiyette yazılır-çizilir :)

ilhan mansız_melis

Tüm sezonun böyle geçsin Fenerbahçe !

Cem Goren

lig tv'nın haberıne gore ruzgar macın onune gecmıs ;;D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

Fikstür Yarın Çekilecek

2010-2011 sezonu Süper Lig fikstür çekimi yarın (21 Temmuz) Haliç Kongre Merkezi Sadabat  Salonu'nda yapılacak.

TFF yetkilileri ile Süper Lig'de mücadele edecek olan 18 kulüp temsilcisinin katılacağı kura çekimi saat 14.00'de başlayacak.
2010-2011 sezon planlamasına göre, Süper Lig'de yeni sezon 15 Ağustos 2010 tarihinde başlayacak. Ligin ilk devresi 19 Aralık 2010'da oynanacak 17. hafta karşılaşmaları ile bitecek.
İkinci devresi 23 Ocak'ta başlayacak olan Süper Lig, 22 Mayıs 2011'de oynanacak maçlarla sona erecek