Ana Menü

Flaş! İsrail Yardım Gemimize Saldırdı !!

Başlatan NoPasaran, Mayıs 31, 2010, 10:26:42

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

iyilik yapmak için gittiğimizden dolayı olmuş ya gitmeseymişiz bunlar olmazmış hani.
adamlar açık açık söylemiş de biz de bile bile lades demişiz.
onların şerefsizliği adiliği bizim gitmemizin altında kalmış biz suçlu olmuşuz.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

bıze suclu dıyenmı var yıgıt Allah askına adamlar gelmeyın dedı yaptıkları adilik serefsızlık ama sonucta madem gıdılıcek nıye kımsenın tanımadıgı yda bılmedıgı 15kısı(ıclerınde 1tanesı 1 YASINDA BIR BEBEK)gıdıyorda devletın onde gelenlerı gıtmıyor.

neyse bu konu uzayacak farklı yerlere gıdıcek gerek yok tartısmaya. ama sunuda unutmasın kımse bırazda kendımıze bı donelım ulkemızde neler olmus ona bı bakalım

Herkes dışa odaklanmış içeride yasanılanlardan
kimsenin haberi yok mu? 6 can 6 şehit ve dahası olmayacagının garantisi yok birazda kendi dünyamızdakilerle ilgilensek...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

kendi dünyamızdakileri kimler yapıyor?

onları pkk mı sanıyorsun?

onun arkasında da bu şerefsizler var.

o kadar silahı o kadar mermiyi o kadar bombayı nereden bulacak bunlar dağlarda? onlara da bunlar veriyor.

tam gemiyi vurdukları sırada orada da şehit vermemiz tesadüf mü?

hepsi bu İsrail'in yaptığı adilikler.

ya bu İsrail'in başı ezilecek ya ezilecek. Bakalım daha neler olacak

RTE'nin dediği bir şey vardığı bugün "Türkiye dünkü çocuk değildir. Türkiye köklü bir geçmişe sahip bir ülkedir ve eğer kızarsa bunun altında kalırsınız" gibisinden.

bir daha bir şey olsun. bir anlaşmazlık çıksın o gemidekiler iade edilmesinler ne oluyor bakalım.

Ahmet abi'nin dediği gibi pcrail.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

keskinli

cem bu is ne ise benziyor biliyormusun
sen bana diyorsunki istanbula gelemezsin
bende yola cikiyorum daha istanbula gelmeden beni dövüyorsun
birinci yanlis,israil uluslararasi hukuga göre kendi disindaki bi ülkeye gidisleri yasklayamaz
ikinci olarak hic kimseyi uluslararsi sularda durduramaz,kontrol edemez
en vahimide silahsiz insanlara bu kahpeligi yapamaz
kisacasi israili hakli cikaracak tek bir tane sebep yok iken,nicin amaclari yardim olan sözde silahlarida sandalye olan insanlari suclu cikarmak adaletsizliktir.
israil bunu yapmaya calisiyor,oyuna gelmeyin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Ahmet Abi haklısında,

sonuçta ölüm oldu..Kim kazandı kim kaybetti..

Sonuçta oraya gelirse müdahale edeceğiz diyen arsız bir devlet söz konusu..Olan ölene oluyor başka kimseye olmuyor....

Ayrıca Filistin Konusunda Dünya nasıl duruyorsa öyle durmalıyız, oranın avukatlığını yapmaya gerek yok tek başına..

Natodur, BM dir onunla beraber sonuna kadar hareket edebiliriz ancak gereksiz yere külhanbeyi olmanın bir anlamı yok.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Haziran 01, 2010, 18:26:52
Ahmet Abi haklısında,

sonuçta ölüm oldu..Kim kazandı kim kaybetti..

Sonuçta oraya gelirse müdahale edeceğiz diyen arsız bir devlet söz konusu..Olan ölene oluyor başka kimseye olmuyor....

Ayrıca Filistin Konusunda Dünya nasıl duruyorsa öyle durmalıyız, oranın avukatlığını yapmaya gerek yok tek başına..

NoPasaran

Ayrıca bişey daha diyeyimde, demedi olmasın..

İsrail Kelime anlamı ile özel bir sözdür..

Yakup Peygamberin,Tanrının (melek görünümlü) bacağına sarılıp kutsanmak istemesi üzerine verilmiş bir sözdür..

Orada İL kelimeside Allah anlamına gelmektedir..

Ra da nur..

Nurlu [editlendi] Tanrı gibi bişey oluyor malesef..

Elbette verilen ise layık olamayan bir toplum var önümüzde ama yinede dikkat..pireye kızarken yorganı yakmayalım..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

yahudiler çok akıllı insanlar. bu işin altında bir bit yeniği var. demedi demeyin. bize bir oyun bile olaiblir bu olanlar.

2 gündür düşündüm de tüm dünya taraf aldı, yok öyle bişey. adamlar bu olacakları biliyordu sonuçlarınıda biliyordu.

sonuçlarını bile bile hataya gitmezler bunlar.. ne anasının gözüdürler onlar. neyse yakında kokusu çıkar.

herşey bir oyun da olabilir ezel gibi :)

sizde bir düşünsenize, herkesin sizi tersleyeceği kimsenin sizle yi bir diyalog halinde olmayacağınızı bile bile yine neden o hareketi yapasınız?

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

IL Capitano

Yahudiler kenddilerini secilmis irk olarak göruyorlar vede hersey ortada butun dunyayi yönetiyorlar..
Turkiyeyi kucumsemek gibi olmasin ama amerika taraf degistirmedikce biz degil kimse hic bir sey ypamaz..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carsi52

Türk uçakları burdan şimdi kalksa Cumayı İsrailde bile kılarız ama yapamıyorlar.
Düşünüyorum savaş çıkartsan ayrı bi dert karşılık vermesen ayrı bi dert..
Bölünür senin için uykular!

beckyZWICKY

israil göründüğü kadar ufak yada güçsüz değil maalesef.

Ama bizde onlardan küçük değiliz burasıda böyle biline..

Açıkcası savaşı istemiyorum, galip geleceğimizden adım gibi eminim fakat kayıbımızda büyük olacağı için istemiyorum.. 1 türk askerini tüm israile değişmem.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

RCA

türklerin israile savaş açması demek. amerikanın elini eteğini bizden çekmesi demek. rusyanın megali ideasının canlanması demek. dünyanın karıştığı ve büyük savaşın başlamasına çok az bir zaman kaldığını belirtmek. türkiyenin biaynda 50 yıl gerisine döneceği demek.

çok uzun zaman önce değil yaklaşık 4 5 asır önce çok ünlü bir kahin bir filozof dünya da söz sahibi olan bir insan, yahudilere seslendiğinde

" İleride bütün dünyaya egemen olabilirsiniz hristiyanları müslümanları birbirne kışkırtabilirsiniz ama tek bir şeyi yaparsanız dünyaya egemen olursunuz, o da türkleri ve kürtleri birbirne düşürürseniz."

adamlar amerika vasıtasıyla bunu en iyi bir biçimde uyguluyorlar zaten. acilen tavır değişikliği yapmamaız gerek. ama şuna eminm ki bizim devlet bakanlarımın basbakanımızın bile yaptığı açıklamalarda kullandığı kelimlerde obamanın izi büyüktür.

ve böyle olan bir ülke bağımsız değildir! kediyi köşeye sıkıştır, bunalt, öldür öldür dirilt, bir zaman sonra aslan kesilir.. biz bunu yaptık çanakkale de.

ama adamlar bizim gibi unutkan değil.. şimdi naptılar biliyormusunz? yün tomarı aldılar kedinin önüne attılar bizde anlamzsız biçimde onunla oynuyoruz .
bir gün ip yuvarlana yuvarlana sonunu göreceğiz. ucunu görmeye başladık bile.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Batuhan

Alıntı yapılan: carsi52 - Haziran 01, 2010, 22:39:08
Türk uçakları burdan şimdi kalksa Cumayı İsrailde bile kılarız ama yapamıyorlar.
Düşünüyorum savaş çıkartsan ayrı bi dert karşılık vermesen ayrı bi dert..

abi o uçak israile karşı uçabilir mi sence ? :)
Koca hestiy aya bedenem ?

beckyZWICKY

yeni bir dünya savaşı başlaması, Türkiyenin savaş adına bir adım atmasına bakar..

Bu 2 ülke arasında yapılacak olan savaş, sadece 2 ülke arasında olmaz....

Onlar yanında amerika rusya vs yer alır, bizim yanımızdada filistin araplar müslüman bi kaç ülke filan..

Her ne olursa olsun SAVAŞ ÇIKMASIN, KİMSEDE ÖLMESİN.. Şerefsiz israil sabır çektirtme artık!
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Cem Goren

Basbakan bugun yaptıgı acıklamada bıraz sert cıktı ve gereklıydı bu sekılde bı cıkıs.

İsrail'e kımse bısey yapamıyor adamlrın lobi'si yukse