Ana Menü

Denizlinin 8 yerli listesi

Başlatan NoPasaran, Mayıs 28, 2010, 10:21:03

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş'ın hocası, "Şampiyonluk Türk oyunculardan geçer" diyerek yönetime 8 genç oyuncunun adını verdi

Mustafa Denizli, iç transferde alınmasını istediği isimleri yönetime verdi. Beşiktaş'ın deneyimli hocası, yönetimle yaptığı toplantıda "Şampiyonluğu yerli oyuncuların kalitesi belirler" diyerek takımında görmek istediği gençlerin isimlerini verdi. Denizli'nin listesinde Bursalı Volkan Şen ilk sırayı alırken diğer isimler şöyle: CSKA'dan Caner Erkin, Antep'ten Murat Ceylan, Dortmund'tan Nuri Şahin, G.Birliği'nden Mustafa Pektemek, Freiburg'tan Ömer Toprak, Adana'dan Okan Solmaz ve Emre Aktaş. 

Star
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

saldır beşiktaş

Özellikle Nuri ve Mustafa Pektemkek gelirse çok iyi olur.
Ama Nurinin geleceğini hiç zanetmiyorum 2 senedir uğraşıyoruz adam istemiyor Türkiyede oynamak.
Mustafa Pektemek ve Murat Ceylan alınırsa çok iyi olur.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ilhan mansız_melis

Nuri Şahin bence asla gelmez

M. Pektemek de Gs'yi istediğini söylemişti..

Murat Ceylan neden olmasın :)
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

volkan şen ıcın bastırılmalı
nurı sahıne gelınce her sene fix aldıgımız oyunculardan bırı zaten.
caner'i ıstemem ben. caner'ı sol acık oynatacagımıza elımızdekı oyuncu İSMAİL KÖYBAŞI'nı kullanmayı tercıh ederım.
mustafa pekdemek ıyı bı transfer olur ama oynayabılırmı takıma gırebılırmı o tartısılır.
murat ceylan ıcınde mustafa ıcın dusunduklerım gecerlı
dıger oyuncular ıcın bısey dıyemem.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Volkan Şen veya Ozan İpek.
Nuri Şahin birde ama gelmez...
Mustafa Pektemekde olabilir alınabilirse.
Bölünür senin için uykular!

pAscAliAnUmut

Volkan Şen veya Ozan İpek ikilisinden biri gelicek galiba  :)

Nuri,Caner,M.Pektemek felan olmaz ama Volkan veya Ozan'dan en az biri gelecektir  ;)
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş