Ana Menü

Sergen Fenerbahçe Taraftarıydı!

Başlatan CR7, Mayıs 26, 2010, 19:18:28

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş`ın efsane golcülerinden Oktay Derelioğlu 1903radyo`da   yayınlanan Gündem programında Erdem Ulus`un konuğu oldu. Traftarların   sorularını yanıtlayan Derelioğlu önemli açıklamalar yaptı.

İşte Derelioğlu`nun açıklamaları;

- BEŞİKTAŞ`TAN AYRILINCA KURTLAR SOFRASINA DÜŞTÜM -

`Ne zaman Beşiktaş`tan ayrıldım kurtlar sofrasını gördüm. 23-24 yaşında   Beşiktaş`tan ayrıldım. Tabii ki geçmişe bir sünger çekiyorum.   Beşiktaş`ın teknik direktörü olarak geri döneceğim. Ertuğrul Sağlam`ı da   yürekten kutluyorum. Hedeflerimin içinde Beşiktaş`ta teknik direktör   olmak var. Mutlu bir aileden ayrıldım ve tek başıma kaldım. Dışardaki   ortamda o kadar çok sorun var ki kendi içindeki sorunlar sıfır. Ben   Beşiktaş`ta hiç bir sorun yaşamadım. Ben herşeyden önce profesyonel bir   futbolcuyum.Ben Beşiktaş`ın büyüklüğünü ve Beşiktaş`tan varolduğumu her   zaman kabul ettim.`

- SERGEN FENERBAHÇE TARAFTARIYDI -

`Diğer takımların formasını giyerken hiç bir mutsuzluk yaşamadım.Benim   çocukluğuma inmek istiyorsan ben evden kaçıp Beşiktaş maçlarına   giderdim. Beşiktaş`ta da futbolu bırakma şerefini tattım.Sergen küçükken   Fenerbahçe taraftarıydı. Sergen nerede özleşti Beşiktaş`ta. Metin, Ali,   feyyaz`ın küçüklüğüne de baksınlar. Önemli olan kulübe ne verdiği.   Beşiktaş`ın Avrupa Kupaları`nda en çok gol atan futbolcusuyum ve bir çok   ödüller kazandım. Bunlara baktığımızda ben Beşiktaş`a çok şey   vermişim.`

- BANA FENERBAHÇE`Yİ YORUMLATTIRDILAR -

`Görev aldığım televizyonda Beşiktaş`ı bana yorumlatmadılar.   Fenerbahçe`yi yorumlamamı istediler. Bugün Galatasaray`ı isteselerdi   orayı da yorumlarım. Çünkü profesyonelik gereği ortada konuşmam   gerekiyordu. Birinin kötü yüzünü ya da hatasını görüp uyarıyorsak,   doğruysa da telafisi daha çabuk olur. Fenerbahçe`de forma giydiğim için   mutluyum. Fakat hiç bir forma Beşiktaş`ta giydiğim forma gibi olamaz.`

- SERDAR ÖZKAN`IN PSİKOLOĞA İHTİYACI VARDI -

`Ben Beşiktaş`ta yaptığım idmanları bile unutmadım. Beşiktaş taraftarı   enteresandır, değişiktir. Orada tepki de gelebilir. Beşiktaş taraftarı o   kadar iyi futboldan anlar ki, sendeki ışığı gördümü tersine çevirir.   Serdar Özkan, çok yetenekli bir futbolcuydu. Fakat onun iyi bir   psikoloğo ihtiyacı var. Taraftarlarla diyaloğa girmenin doğru bir yol   olduğuna inanmayanlardanım. Sen sahadasın ve karşında binlerce insanın   tepkisini çekmek bir el hareketine bakar. O taraftar senın gönül   verdiğin taraftar. Onlarla atışmanın yanlış olduğunu ben kendim adına   konuşursam taraftarın beni ne kadar çok sevdiğini biliyordum.`

- SEMİH 4 BÜYÜKLERİ KALDIRAMAZ -

`Semih kötü bir oyuncu değil. Fakat 4 büyüklerin forvet yükünü   kaldırcağını düşünmüyorum. Bu dönemde futbol oynamak isterdim. Ben   Bobo`yu bile yetersiz buluyorum Beşiktaş`ta.Ben Beşiktaş`ta kalsaydım   Raul gibi olurdum. Az oyuncu yetişiyor Türkiye`de.

-BEŞİKTAŞ NECATİ`Yİ HEMEN ALMALI-

Beşikta^`ın gol noktasında eksikleri var ortaya atılan isimlerden   biri`de Necati Ateş,bence Beşiktaş bonsevisi elinde olan Necati`yi hemen   almalı.Stil olarak böyle bir golcüye ihtiyaç var,bence alınırsa çok   faydalı olur.Ayrıca büyük takım havasını koklamış biri olmasının   avantajı büyük, ben olsam bu oyuncuyu kaçırmazdım.`

- QUARESMA BEŞİKTAŞ`I MI KURTARACAK? -

`Geçen sene ile bu senenin tek farkı Bursaspor sonuna kadar gitti,   Sivasspor sonuna kadar gidemedi. Beşiktaş temposunu devam ettiremedi.   Beşiktaş geçen sene çifte kupa aldı ama kendini kandırdı. Nihat   İspanya`da zaten sakatlıklarla uğraştı. Baktığında maddi ve manevi   zararlar verdi. İsmail Köybaşı için İbrahim Üzülmez`in yerine aldılar   dendi ama İbrahim Üzülmez sildi attı İsmail`i. 10 milyon Euro maliyetli   bir futbolcuydu. Beşiktaş transferlerden küme düştü. Hiç bir takviye   olmadı. Şampiyon olmasına rağmen yeterli takviye yapmadı. Böyle   hamlelerin sonuçlarını yaşadı Beşiktaş. Quaresma geçen sezon kaç maç   oynamış? Quaresma`dan haber bekleniyor. Beşiktaş maddi olarak zaten iyi   durumda değil. Tranasfer dediğin geçen seneden başlayacak. Bana 5 milyon   Euro versinler ben seneye 10 milyon Euro`ya satarım. 2-3 ayda transfer   olmaz. Yıldız özlemin varsa Milito ve Robben`i alcaksın. Eğer   getiremiyorsan başka futbolcu almayacaksın. Bana bir sene izleme   komitesi olarak transfer yapma hakkı versinler ben ne Quaresmalar   bulurum. Quaresma 1 sene boyunca ne oynamış? Gelecek ve Nihat Kahveci   gibi olacak. Önümüzdeki yıl Nihat Kahveci daha iyi olacaktır. Quaresma   gelip Beşiktaş`ı mı kurtaracak? Ben yönetimin yerinde olsam bu sezon   transfer yapmazdım. Beş adam belirleyip adam izlettirirdim.Transfer   transfer diye yapılmaz, yararlı olsun diye yapılır.Bu sistemle Beşiktaş   geçen senekinin on katı daha verimli olur. Eldekileri ve alt yapıyı   monte etsin iddia ediyorum çok daha başarılı olur.`

- BEŞİKTAŞ`IN TEKNİK DİREKTÖRÜ OKTAY DERELİOĞLU -

`Beşiktaş`ın teknik direktörü Oktay Derelioğlu olacaktır. Çünkü bu işi   ben çok iyi biliyorum ve kendime sonsuz güveniyorum. Teknik adamlık ve   futbolculuk çok farklıdır. Futbolda ayak çalışır, teknik adamlıkta   beyin. Bazen oturup düşünüyorum. Kariyer desen kariyer var ve gencim.   Neden bize kimse yönelmiyor? Sanırım politikacıları tanımıyorum diye   bunları yaşıyorum. Birileri yol açmalı ve destek vermeli. Fakat bunu   yapmıyorlar. Bunları şu anda konuşmam gerektiği için konuşuyorum.`

- BEŞİKTAŞ`IN İSKELETİ YOK -

`Beşiktaş`ın şu anda iskeleti yok. Benim zamanımda iskelet kadro vardı.   Bugün banko oyuncu dediğini sadece Toraman ve Üzülmez çıkıyor. Bizim   zamanımızda neredeyse hep aynı kadroydu. Bu yüzden bizim zamanımız bu   kadar başarılıydı.`

- BATUHAN ERKEN HAVAYA SOKULDU -

`Batuhan`ı erken havaya soktular.Batuhan`ın basamak atlaması   gerekiyor.Bence Batuhan`ın sıçraması zayıf,dönüşleri zayıf daha kendini   çok geliştirmesi gerekiyor.Yaş önemli değil.Ben 17 yaşında Beşiktaş   forması giydim.İbrahim Üzülmez 36 yaşında futbola devam ediyor.Yaşın   önemi futbolda yoktur.Akıl ve yeteneği birleştirmelisin.Batuhan bu   yüzden kendini geri attı.Yönetim Batuhan`ı göndererek çok doğru bir   karar aldı.Şuan ki form ve yeteneği ile Beşiktaş formasını giyemez.`

- AZİZ YILDIRIM YANLIŞ YAPIYOR -

` Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım, Beşiktaş ve Rüştü`yü suçlayarak   büyük yanlış yapıyor.Burada ki düşünce hedef saptırmaktan öteye gitmez.   Aziz Yıldırım, bu tarzından vazgeçip gerçekleri görmek zorunda.Rüştü`ye   ve Beşiktaş`a atılan iftiralar çok saçma.Sen son maçında Trabzonzspor`u   yenemiyorsan bir tane suçlu var o da sensin.` diyerek sözlerini   tamamladı.

- HABER1903 -

Not : Haber1903.com özel haberidir. Kaynak gösterilmeden   kullanılamaz. HABER1903 ©

aynen ben de böyle düşünüyorum...
Sergen Beşiktaşlı birisi olamaz. Emre gslilerin gözünde ne ise Sergen de benim için odur.

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

Oktay burada baska sey soylemek istemis, biz direk Sergen fenerli diye algiliyoruz
MAF icinde aynisini soylemis, baksinlar kucukken hangi takimliymis, ki Sergenin kucuklugunu nereden biliyor ki Oktay? :)

Yani ben BESIKTASLIYIM fenerde oynasamda, profesyonel adamiz, Sergende fenerliydi ama Besiktasli Sergen deniliyor,
bunda ne var ki demeye getiriyor..Bende fenerde oynadim ne var diyor, ki Sergen ister Fenerli ister GSli olsun ,
fakat diger takimlarda oynayipta Besiktasa atmadigi (bilerek) bir cok golunu hatirliyorum
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

- BATUHAN ERKEN HAVAYA SOKULDU -

`Batuhan`ı erken havaya soktular.Batuhan`ın basamak atlaması   gerekiyor.Bence Batuhan`ın sıçraması zayıf,dönüşleri zayıf daha kendini   çok geliştirmesi gerekiyor.Yaş önemli değil.Ben 17 yaşında Beşiktaş   forması giydim.İbrahim Üzülmez 36 yaşında futbola devam ediyor.Yaşın   önemi futbolda yoktur.Akıl ve yeteneği birleştirmelisin.Batuhan bu   yüzden kendini geri attı.Yönetim Batuhan`ı göndererek çok doğru bir   karar aldı.Şuan ki form ve yeteneği ile Beşiktaş formasını giyemez.`

Batuhan Konusunda en sert çıkış bence..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net