Ana Menü

İndirime yanaşmıyor

Başlatan KeePSaKe, Mayıs 21, 2010, 23:03:48

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Beşiktaşımız'ın en çok kazanan ismi olan Mert Nobre çarpıcı açıklamalarda bulundu.
   2.5 milyon Euro'luk kazancıyla Beşiktaşımız'ın en çok kazanan ismi olan Mert Nobre çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Yönetimin kazancında indirime gitmeyi planladığı Brezilyalı oyuncu, bu görüşe karşı çıktı. Sambacı, "Eğer bu sezon 40 gol atsaydım da herhalde zam alacaktım! Bu nedenle kulüple aramızda bir anlaşma var. Süresi geçmeden de kontrat değiştirilemez. Ben sakatlıklar nedeniyle kötü bir sezon geçirdim ve bu durumu kabul ediyorum. Her oyuncunun başına gelebilecek sıkıntılı bir dönem yaşadım. Bundan da en çok rahatsız olan benim. Takım arkadaşlarımın, taraftarlarımızın yüzüne bakamaz oldum. Bunu içime attım ve yeni sezonda çok daha farklı bir kimlikle sahada olacağım" diye konuştu.
Ancak yönetimin, Nobre'nin ücretinde indirime gitmemesi halinde nasıl bir tavır takınacağı merakla bekleniyor.

Kaynak: Fanatik
Since 1903

Cem Goren

defolsun gıtsın bu haber dogruysa...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

RCA

hala ne bekletiyorsunuz allah aşkına?
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

beckyZWICKY

haber doğruysa;

defol adanasporda filan oyna!
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

pAscAliAnUmut

Necati'yle takasta mı kullanacaksınız nerde kullanacaksınız bilmiyorum ama yollayın şu adamı ya  :sopa
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

[KralKartal]

zamaninda vermiyecektin o kadar parayi BOS bir adama...

Adam hakli, indirim yapmaz, suc yonetimde
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

husoeagle

nobre ile ilgili bişey duymak bile yetiyo
ne işi var bu adamın bu takımda hala yaa

+18 !

carsi52

Bölünür senin için uykular!

husoeagle

bursaya takasta kullanılsın
gitsin orda yatsın birazda

ilhan mansız_melis

Ne verdi ki bu takıma o kadar para alıyor kullan takasta başkan ver Bursa'ya ;D ;D ;D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

Basında Beşiktaş`ın tecrübeli futbolcusu Mert Nobre`nin, sezon başında aldığı ücretin düşürüleceği ve bu oyuncunun da buna karşı çıkarak Beşiktaş kulübünden gelecek bu teklife  hayır dediği yazılıp çiziliyordu.

Haber1903 olarak bu konuyu öğrenmek için temasa geçtiğimiz yöneticilerden aldığımız bilgilere göre, `` Beşiktaş yönetiminden Mert Nobre`ye ücret düşürme gibi söylemlerde bulunulmadığını ve Mert Nobre`nin Brezilya`da tatilde olduğu öğrenildi.Böyle bir olayın Beşiktaş kulübü ile Mert Nobre arasında hiç bir şekilde geçmediğinin de altı çizildi``

- HABER1903 -

Not : Haber1903.com özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. HABER1903 ©
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

İr para casa Nobre ! (İnşallah doğrudur :) )
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Nobre bu takımda bu sende olması lazım aslında ama bu saatten sonra kalmasının anlamı olmayacak..

Beşiktaş taraftarının yargıladığı her futbolcu, yok olmaya mahkum malesef..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net