Ana Menü

Serdar Özkan "OHH BEE"

Başlatan NoPasaran, Mayıs 21, 2010, 10:20:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Bir çocuk düşünün,

12 yaşında ablasını, 18 yaşında babasını kaybetsin

Bir çocuk düşünün,

G.saray'ın yoğun isteğine rağmen o yaşta 3 otobüs değiştirip Beşiktaş idmanlarına gitsin

Bir futbolcu düşünün,

Takaslarda kullanılmak istendiğinde ''beni Beşiktaş'tan ayırmayın, gerekirse 2.lige kiralayın ama yine de Beşiktaş'tan koparmayın'' diye gözyaşı döksün.

Bir futbolcu düşünün,

Beşiktaş'ın şampiyonluğuna tanıklık etmenin, milyon dolarlara bedel olduğunu söyleyecek kadar taraftar olsun.

Bir futbolcu düşünün,

Hayalini kurduğu şampiyonluk kutlamasında bırakın tribüne çağırılmayı, en mutlu günümüzde protestolara maruz kalsın.

Bir futbolcu düşünün,

Yeni Açık önünde ısınırken pet şişe,

Klubede otururken ana bacı küfür yesin.

Bir futbolcu düşünün,

Oyuna girerken yuhalansın, her topla temasında ''bak şimdi kaybedecek'' psikolojisiyle takip edilip,

Her buluşmasında homurdanıp, her çıkışında yerin dibine sokulsun.

Bir futbolcu düşünün,

Aylarca yüzüne bakılmayıp, en kritik maçlarda sahaya sürülerek istikrarsızlıkla suçlansın.

Bir futbol takımı düşünün,

Kanat sorunu 1.500 km'den fark edilmesine rağmen elindeki tek safkan kanat adamının yüzüne bakmasın. Belki de hocası o'nu koruma psikolojisine bürünsün ...

Bir futbolcu düşünün,

Bir maçta –kendi becerisiyle- takımın santraforlarından fazla pozisyona girmesine ve ''en çok isteyen'' olmasına karşın, o gün ruh gibi gezinenlerden fazla tepki toplayıp, aylar geçmesine rağmen hep Sami Yen performansı ile anılsın.

Bir futbolcu düşünün,

Şu takımda en düşük maaşı alanlardan biri olmasına karşın attığı her adım, yaptığı her hareket batsın.

Bir futbolcu düşünün,

Son 2 yılda kazanılmak adına tribünden gram destek görmesin.

Bir insan evladı düşünün,

Şu hayatta belki de doyamadan kaybettiği en değerli varlıklarına 2 metre mesafeden küfür işitip, sonrasında ''taraftara karşılık verdi'' suçlamalarıyla çarmığa gerilsin.

Bir futbolcu düşünün,

''ya kaybedersem – ya kaptırırsam'' endişesini iliklerine kadar hissedip, kendini en güvende hissetmesi gereken ortamda top oynamaktan korkar hale gelsin ...

Bir taraftar düşünün,
    Tüm bu düşmanlığa rağmen Serdar'dan bir şey isteme ve bekleme hakkını kendinde bulsun.

Bir futbolcu düşünün,

Ya da artık boş verin ...

Necipleri, Muhammedleri kaçar adım uzaklaştırmamak adına neler yapabiliriz
    Bunları düşünün ..

Yıllardır Beşiktaş'ı takip ediyoruz, ama ben hatırlamıyorum ki bir Beşiktaş futbolcusu bu kadar baskı, küfür ve hakaretlere maruz kalsın -pozisyon özürlü takımda sırf gol kaçırdığı için asılsın- ve her şeye rağmen dayansın, sabretsin, ağzını açıp tek kelime etmesin.

Kendi hataları olmadı mı ? Elbette oldu, ki ben kafasının çok iyi çalıştığına hiçbir zaman inanmadım -hatta bu saatten sonra iki cihan bir araya gelse dahi yeni bir başlangıç yapma ve barışma şansı olmadığına inanlardanım- ama işte şu çocuğun kovmaktan beter edilip, resmen defol git denmesine ve şu tablo altında bile ''paragöz'' ilan edilmesini, biz imzaya yanaştık ama o istemedi denilmesini kabullenemiyorum.

Yukarıda Allah var, ben biliyor ve inanıyorum ki sen çok severdin Beşiktaş'ı.

Kendi adıma ''verdiğin ve vermek isteyip de veremediğin'' her şey için teşekkürler Serdar.
    Emin ol biz değil, sen kurtuldun.        Eksi Beşiktaştan alıntıdır..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

güzel bi yazi fakat hep duygusallikla olmuyor bu isler
futbol profesyonel bi is,orada gercek verilere bakilir
kac mac oynamis kac gol atmis kac macta takimi ateslemis katki saglamis
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

"kel ölür sırma saçlı kör ölür badem gözlü olur" bu yazıya yapılabilecek tek yorumdur.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

pAscAliAnUmut

Alıntı yapılan: L_James_23 - Bugün, 16:51:50 
"kel ölür sırma saçlı kör ölür badem gözlü olur" bu yazıya yapılabilecek tek yorumdur.

Yaşa  :ok
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

carsi52

Bir maçta –kendi becerisiyle- takımın santraforlarından fazla pozisyona girmesine ve ''en çok isteyen'' olmasına karşın, o gün ruh gibi gezinenlerden fazla tepki toplayıp, aylar geçmesine rağmen hep Sami Yen performansı ile anılsın.
Olay bu.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

Alıntı yapılan: L_James_23 - Mayıs 21, 2010, 16:51:50

bu kadar basit... lafı gedıgıne oturtmak...(bknz Yıgıt Gurer :) )
altın kapılarımız kan oldu tayfun

djinonu

Bizden ayrilirken gidecegin takim 6S degilde
en azin Liverpool FC olmasi lazimdi ada$...
yolun acik olsun

husoeagle

bir futbolcu düşününki aklını arda çelsin

+18 !

Alıntı yapılan: husoeagle - Mayıs 22, 2010, 00:02:46
bir futbolcu düşününki aklını arda çelsin

Beşiktaş'tan ötesi Arda'ymış onun için..

Neyse hiç üzülmedim gitmesine yolu açık olsun..

IL Capitano

bitti gitti, yolu acik olsun..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....