Ana Menü

Aurelio Fink Atıyor

Başlatan ilhan mansız_melis, Mayıs 15, 2010, 12:26:18

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

TAHKİM YOLUNU AÇMIŞTI
Beşiktaş bir taşla iki kuş vurma derdinde... Kadrosunda 11 yabancı futbolcu bulunan ve bir tranfer yapabilmek için 4 oyuncusunu göndermesi gereken Kartal, çareyi Fink'i yollayıp yerine Aurelio'yu almakta buldu. Geçen sezon da Beşiktaş'ın gündemine gelen ancak Fenerbahçe ile yaşadığı dava nedeniyle transferi gerçekleşmeyen milli futbolcu için zemin yoklandı. Takim Kurulu, Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun "Türkiye'ye dönerse F.Bahçe'ye 5 milyon 250 bin dolar öder" kararını bozmuştu. Bu da Aurelio'nun Türkiye yolunu açmıştı.

FINK ALMANYA'YA DÖNÜYOR
İşte bu gelişmeler ışığında yabancı sorununa çözüm arayan Beşiktaş yönetimi, Real Betis'te fazla mutlu olmayan Mehmet Aurelio için
temaslara başladı. Bu sezon İspanya 2. Ligi'nde ter döken ve 21 maçta forma giyen milli oyuncunun Türkiye'ye sıcak baktığı ifade edildi.
Siyah-Beyazlılar, Aurelio transferine hem Türk statüsünde olması hem de Türkiye'ye yabancı olmaması nedeniyle olumlu yaklaşıyor. Fenerbahçe'de oynadığı dönemde çok iyi bir grafik sergileyen Aurelio'nun alınması halinde Fink'in yeniden Almanya'ya (E.Frankfurt) döneceği belirtiliyor.

TUTUMLU BEKLEMEDE
Real Betis'le 1 yıl daha sözleşmesi bulunan ve yıllık 2.7 milyon Euro alan Mehmet Aurelio'yu Beşiktaş'ın yanı sıra Galatasaray da çok istiyor. Mehmet Topal'ı Valencia'ya satan Sarı-Kırmızılılar, Aurelio konusunda daha istekli ve kararlı görünüyor. Milli futbolcunun menajeri Bayram Tutumlu da son yaşanan gelişmeleri açıklıyor: "Şu anda henüz kimseyle karşılıklı bir görüşmemiz olmadı. Ama şunu söyleyebilirim ki oyuncum Türkiye'ye dönmeye sıcak bakıyor. Onu alacak takımın bonservis sorunu yaşayacak olmaması da önemli bir avantaj..." Tutumlu'nun bonserviste sorun yaşanmayacağı yönündeki açıklamaları, Beşiktaş'ın yanı sıra Galatasaray'ın da iştahını kabartıyor. Aurelio'nun bu konuyu Real Betis'teki alacakları karşılığında çözeceği vurgulanıyor.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Şahsen ben istemiyorum Aurelio'yu Ricardinho'ya yaptıklarından dolayı.
Eğer ricardinho'ya öyle birşey yapmasaydı gelmesini isterdim hem Türk statüsünde..
Bölünür senin için uykular!

RCA

ben çok istiyorum. hemde inanılmaz çok istiyorum. gelirse iş yapar. en azından 2 sene rahat oynar. finkide yolla.

yönetim bu işi yaprsa on numara olur
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Doğru bir tercih olacağı kuşkusuz..

Bir tane yerli çok önemli bir mevkide açık bırakıyorsunuz..

Ancak bizimkilerin alacağını zannetmiyorm. Bu tarz şeylerde biraz düşüncesiz davranıyoruz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

Hala 33 yaşındaki adama gel diyoruz ya..

Ne zaman bu zihniyet biter o zaman büyümeye başlarız..

[KralKartal]

eski aurelio degil, gelmesin... baska bulamiyormuyuz?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Yerli İhsan..

Yabancı sınırlaması kalkmaz ise oyuncu alamayacağız belkide
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

yerli diyede basarisiz bir takim mi kurmak lazim?

o zaman yabanci almayalim hep yerli alalim :) en kolayi

carsi52

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mayıs 17, 2010, 18:54:25
Yabancı sınırlaması kalkmaz ise oyuncu alamayacağız belkide

Almak isteyen adam hertürlü alır.
Gordon
Zapo
Tabata(Kiralık)
Delgado
Tello
İyi bir teklif gelirse holosko
İyi bir teklif gelirse bobo

Bence zor değil..
Bölünür senin için uykular!

IL Capitano

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Dün, 17:56:48 
yerli diyede basarisiz bir takim mi kurmak lazim?

o zaman yabanci almayalim hep yerli alalim :) en kolayi

yuzde yuz katiliyorum Ihsanin bu yorumuna.

bide anlamadigim gs mesela, elindeki yabancilardan cok rahat kurtuluyor, kontraktlari hep klubun lehinde yapiliyor ama biz daha gordondan kurtulamadik. amatöruz amatöruz.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

[KralKartal]

sanirim zaten UEFAya gidiyoruz deniliyor, gidebildigimiz yere kadar elimizdeki kadro ile gidelim deniliyor,
Turkiye icinde aurelio gibi adamlar IYI sayilir..

ama sampiyonlar ligine gitseydik farkli olurdu derim ama gecen senede kadromuzu gorduk :)
degisen birsey yok aslinda

NoPasaran

milli topcu aurelio farkinda degilsiniz herhalde
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

sempatik_kral

FİNK  GİTMESİ  DOGAL BİR DURUM DÜZ BİR  OYUNCU . AİRELLO  BALON BİR  HABER  SADECE . GEÇEN SENEDE BAŞTÜRK YAZILIYORDU BU SENEDE  AIROLLO OLDU .. HER SENE BALON HABER  YAPTIKLARI  GİBİ.. BORSAYA BİLDİRİLMEYEN OYUNU  GELMEZ  BEŞİKTAŞA ARKADAŞLAR .. AMA BU ONUMUZDEKİ SENE YA DİBE VURACAZ  YADA  ÇIKACAZ

RCA

aırollo kim tanıyan var mı? aurelionun kuzeni mi?
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

+18 !

Miladı geçmiş adamlarla işimiz olmamalı artık bizim.