Ana Menü

Aurelio Fink Atıyor

Başlatan ilhan mansız_melis, Mayıs 15, 2010, 12:26:18

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mayıs 19, 2010, 08:43:09
milli topcu aurelio farkinda degilsiniz herhalde

Gökhan Zan ile Selçuk'da milli topçu alalım istersen volkan abi ?
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Onlarla o bir mi kaan ?

Selçuğun öyle çok kötü olduğunu düşünmüyorum  ama mili takım kapasiteninden olduğuna inanmıyorum..

Aurelio iyi futbolcuydu..

Neden karşısınız ki ?

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Sergen'in dediği gibi miladı geçmiş bir adam.
Ayrıca Ricardinho'ya yaptığı şereFsizlik hala gözümün önünde.Az mı laf etmedik şimdide gelip Beşiktaş forması mı giydireceğiz ?

NoPasaran

Bunu o zamanda konuşmuştuk , şimdi konuşmanın çok anlamı yok.

Kendi ülke insanları arasında sorun varsa kendileri düşünecek. Artık ne olduğunu bilmiyoruz..

Aurelio çok faydalı olur diye iddam yok ancak fink kadar oynar.

Yabancı sorunu yaşadğımız bir senede 1 tane yerli oyuncu o bölgeye cuk diye oturur..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Madem büyük takımız madem büyük takım olmak istiyoruz madem başarı istiyoruz madem türk ön libero istiyoruz o zaman gitsinler Trabzondan Selçuk'u alsınlar..

pAscAliAnUmut

Selçuk, Necip'ten çok iyi bir futbolcu değil ki
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

beckyZWICKY

selçuğun ofansif yönü çok daha iyi..

Aurelio konusuna gelince, Herkesin mantık görüşü farklıdır, saygı duyarım, saygı beklerim..

Benim mantığım; Türk diye illa alcaz mı DEĞİL..

Volkan abinin dediği gibi + kontenjan konusundaki en zor yıllarımızdan birindeyken, Türkiyeyi bilen tanıyan ve geçmişte sevmesemde iyi topçu olduğunu bildiğim ve beğendiğim oyuncu aurelio..

Ben bu transfere karşı gelmem.. hem yerli statüsünden 1 adam eksiltmiş oluruz + Ben aurelio nun en az fink kadar oynayacağını düşünüyorum.. Bu transferin gerçekleşmesini istememdeki en büyük neden aslında; Aurelionun türk vatandaşlığıda olması + bizdeki Kontenjan sorunu.

şu durumda, bu bölgeye ilaç niteliğinde gelebilir ve kontenjan konusunda birazda olsa rahatlatır.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

[KralKartal]

Brezilya milli takimindan mi? ;D

yani nerede milli ve nasil milli olduguda belli,
gelsin Besiktasa kimse almaz onu milli takima
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Mayıs 21, 2010, 15:55:11

Brezilya milli takimindan mi? ;D

yani nerede milli ve nasil milli olduguda belli,
gelsin Besiktasa kimse almaz onu milli takima

Aurelio senin takımındaki her ön libero kadar oynamazsa bende başka bişey demiyorum..

Kimsenin bedava gitmesine izin vermek istemiyorsak bu adamları almak zo-run-da-yız
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

zamaninda 30+ renkli futbolculari topladigi icin demirören su anda taraftar herseye tepkili. dusunun bi okan, tayfun, m.dogan, emre asik filan..valla cöpluk gibiydik bir ara. simdi ben semihe hayir demem , bonserviside elinde. ama zamaninda yapilan o kadar yanlis renkli transferler yuzunden taraftar catliyacak duruma geldi.

aurelioya gelince; o uzak dursun, iki yildir ne yaptigi belli degil, yas geldi 33e , Necipin önunu kesmeyin allah askina!
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....