Ana Menü

Hiddink'in ilk kadrosu!

Başlatan CR7, Mayıs 14, 2010, 17:13:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Guus   Hiddink, 19-31 Mayıs tarihleri arasındaki ABD kampının aday kadrosunu   belirledi.Yaşadıkları   omuz sakatlıkları nedeniyle sezon bitiminde operasyon geçirecek Gökhan   Gönül ve Özer Hurmacı, 18 Mayıs Salı günü sağ el bileğinden ameliyat   olması planlanan Mevlüt Erdinç ile her iki kasık bölgesindeki kronik   kas-tendon problemi tedavisi devam eden Hakan Balta, aday kadroya dahil   edilmedi.
Hamit   Altıntop, takımı Bayern Münih'in 22 Mayıs Cumartesi günü oynayacağı UEFA   Şampiyonlar Ligi finalinde yer alacağı için, A Milli Takım kampına 23   Mayıs'ta katılacak. Mehmet Aurelio ise, forma giydiği Real Betis'in lig   maçları devam ettiği için kampa katılamayacak. Haberin   devamı ↓

reklam

Aday   kadroya şu futbolcular davet edildi:
KALECİLER:   VOLKAN DEMİREL, ONUR RECEP KIVRAK, SİNAN BOLAT
DEFANS:   SABRİ SARIOĞLU, EMRE AŞIK, GÖKHAN ZAN, İBRAHİM TORAMAN, EMRE GÜNGÖR,   SERVET ÇETİN, CEYHUN GÜLSELAM, CANER ERKİN, ÇAĞLAR BİRİNCİ, İSMAİL   KÖYBAŞI
ORTA   SAHA: MEHMET TOPUZ, HAMİT ALTINTOP, KAZIM KAZIM, VOLKAN   ŞEN, MEHMET TOPAL, OKAN BURUK, SELÇUK ŞAHİN, NECİP UYSAL, EMRE   BELÖZOĞLU, NURİ ŞAHİN, SELÇUK İNAN, ARDA TURAN, OZAN İPEK, SEZER ÖZTÜRK
FORVET:   TURGAY BAHADIR, TUNCAY ŞANLI, SEMİH ŞENTÜRK, HALİL ALTINTOP, SERCAN   YILDIRIM, NİHAT KAHVECİ
MAÇ   PROGRAMI
Milli Takım, ABD kampında üç hazırlık maçı   oynayacak. Maçların programı şöyle:
22 Mayıs 2010 / 12.30 Türkiye -   Çek Cumhuriyeti (Red Bull Arena, Harrison, New Jersey)
26 Mayıs 2010 /   13.30 Türkiye - Kuzey İrlanda (Veterans Stadium, New Britain,   Connecticut)
29 Mayıs 2010 / 14.00 ABD - Türkiye (Lincoln Financial   Field, Philadelphia)
EMRE   VE OKAN'DAN VEDA
Ay-Yıldızlı formayı değişik   kategorilerde toplam 148 kez giyen Okan Buruk ve Emre Aşık, ABD kampında   oynanacak Çek Cumhuriyeti maçıyla Türk Milli Takımı'na veda edecekler.
Türk futbolunun   uluslararası alanda en büyük sıçramayı gerçekleştirdiği dönemlerde Milli   Takım'ın değişmez isimleri arasında sayılan ve profesyonel ilkelere   uygun yaşamları sayesinde kariyerlerini 37 yaşına kadar uzatan iki   futbolcu, 22 Mayıs Cumartesi günü Türkiye saatiyle 19:30'da New Jersey   Red Bull Arena'daki karşılaşmada Ay-Yıldızlı formayı son kez terletecek.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

şu kadroya kimse bir şey diyemez.
ama niye gökdeniz ve fatih yok anlayamıyorum
özgener mi istemiyor nedir ???
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

KeePSaKe

Fatih için birşey diyemem ama Gökdeniz olmalıydı...
Since 1903

carsi52

Bölünür senin için uykular!

carsi52

Selçuk Şahin kazmasının ne işi var ya ? Ayrıca Gökhan Zan'ın ne işi var adam öküz üstüne kaç aydan beri forma yüzü göremedi..

Kaleciler:Gerçekten muhteşem 3 kalecimiz var diye düşünüyorum takımın başında olsam kimi oynatcağım konusunda kararsız kalırdım.
Defans:Defans hattımız gerçekten baya kötü ya..
Ortasaha:Ortasahamızın iyi olduğunu düşünüyorum.
Forvet:Forvetimizi beğenmedim bi mesut özil olsaydı toparlardı ama malesef yok.

+18 !

Emre Aşık'ın işi ne milli takımda?

Giray'ı alamıyor mu milli takıma..

Cem Goren

Ve Toraman sonunda mıllı takımda..
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Alıntı yapılan: +18 ! - Mayıs 15, 2010, 12:47:37

Okan Buruk ile Emre Aşık Jübile için gidiyor.

+18 !

Alıntı yapılan: carsi52 - Mayıs 15, 2010, 12:51:33
Alıntı yapılan: +18 ! - Mayıs 15, 2010, 12:47:37

Okan Buruk ile Emre Aşık Jübile için gidiyor.

Okumadan yorum yaptım :D