Ana Menü

Alacaklarını alamayan futbolcular

Başlatan NoPasaran, Mayıs 14, 2010, 15:22:48

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Ntvde dinledim şimdi..

Futbolcular baş kaldırmış artık para alamadıkları için..

Mustafa Denizliye durumu bildirmişler çok acil diye..

Qauresma tranfer haberleride onları iyice çileden çıkarmış..

Beşiktaş Klubunde kaç futbolcunun parası kaldı anlamıyorum. Tamam gecikme olmuş olabilir ancak ligin kader maçlarından birisi öncesinde bu yapılanı terbiyesizlik olarak nitelendiriyorum açıkcası. Ayrıca ligi kaçıncı bitirdinizde bu yüzünüz oluyor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Onlar düşünmez isterler paralarını...
Since 1903

carsi52

Kulübün başkanı ve t.d'si yüzsüz olunca futbolcularının yüzsüz olmaması imkansız birşey herhalde.
Beşiktaş yüzsüzlerle doldu malesef..
Bölünür senin için uykular!

keskinli

niye öyle diyorsunuzki
simdi bunlarin banka hesaplarinda 1 kurus yoktur,simdiye kadar kazandiklariyla aybasini zor getiriyorlar
ayliklari gelmedigi zaman acliktan ölürler coluk cocuk
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

Mustafa Denizli ile Yıldırım Demirören`in mini zirvesi sonrası Beşiktaş`ta yabancı oyuncuların yaklaşık 2,5 milyon Euro tutan alacakları ödendi

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ile teknik direktör Mustafa Denizli, önceki gün yapılan idman sonrası Ümraniye Tesisleri`nde mini bir zirve gerçekleştirmiş ve futbolcuların alacaklarını masaya yatırmışlardı. Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı ile yöneticiler Cengiz Zülfikaroğlu ve Doğan Küçükemre`nin, Adana`da oldukları için katılamadığı toplantıda, yabancı futbolculara alacakları için verilen senetlerin Bursaspor karşılaşması öncesi nakite çevrilmesini talep eden tecrübeli teknik adama, "En kısa sürede ödemeleri yapacağız" karşılığını veren başkan Yıldırım Demirören, dün sözünü yerine getirdi. Mustafa Denizli`nin özellikle yabancı futbolcuların gecikmelerde ciddi motivasyon kaybı yaşadıklarını vurgulaması üzerine harekete geçen Demirören, kısa bir sürede yaklaşık 2,5 milyon Euro tutan ödemeler için kaynak yarattı ve dün itibariyle bu futbolculara daha önce verilen senetlerin yapılan ödemeler ile nakite çevrilmesini sağladı. Siyah-beyazlı kulübün, yerli oyuncuların alacaklarını ise daha önceden banka hesaplarına yatırdığı ve bu oyuncuların herhangi bir alacağının bulunmadığı öğrenildi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

RCA

5 trilyon vay be.. trink.

bi b.klar dönüyor ama ben de bilmiyorum
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Cem Goren

kendımızı futbolcular yerıne koysak haklılar dıyoruz
duygusal dusununce ne yaptınızkı dıyoruz ıcımızden

ıkı ucu boklu degnek resmen
altın kapılarımız kan oldu tayfun

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Haklı felan değiller bence..

Ödenir, sadece gecikme var.. bu kadar rezil etmeye gerek yokki.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mayıs 15, 2010, 16:28:24

Katılıyorum.

Bu taraftar onları bağrına bastı şimdi para için yırtmasalardı keşke  kendilerini.

Para almak istiyorlarsa da gitsinler fbye !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mayıs 15, 2010, 16:28:24

ilk degil ki, sen futbolcu olsan milyon euroluk Quaresmayi almak istiyorsun
ama kendi futbolcunun parasini ödemiyorsanm, futbolcu ister parasini..
Var ki ister, yok gecikecek derlerse istemez zaten

istedikleri neden Qua transfer haberleri.. yoksa bugune kadar niye olmadi??
demek ki beklemeyi biliyorlar
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Beşiktaş'ta bir süredir yaşanan maddi sıkıntıların hâlâ çözülemediği öğrenildi

Geçtiğimiz günlerde futbolculara verilen senetlerin karşılıksız çıkması nedeniyle kulüp adeta protesto yağmuruna tutulurken, ligin ilk yarısındaki alacakların bile henüz ödenemediği ortaya çıktı.
Bu durum, takım içerisinde çok para alan tecrübeli isimleri maddi anlamda fazla etkilemezken, gençlerin sıkıntıda olduğu vurgulandı. Beşiktaş Yönetimi'nin ise mali disipline girerek ödemeler konusunda bir takvim çıkardığı ve geçen sezona ait tüm alacakların yeni sezon başlamadan ödeneceği belirtildi.
Futbolculara bu konuda söz veren siyah-beyazlı yönetimin, kulübe gelecek olan gelirlerin dışında ekstra kaynak arayışları bulmaya çalıştıkları öğrenildi.
Başkan Yıldırım Demirören'in futbolculara alacaklarının bir kısmını kampa gitmeden önce, diğer kısmını ise sezon başında vererek takımın yeni sezona moralli başlamasını planladığı bildirildi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Turkiyenin, yunanistanin, ispayanin bile sartlari bu..
ayrica kimsenin Besiktasta parasi kalmaz.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Şenol Güneş trabzonspora geldiğinde ilkk bunu istemişti.Futbolcunun alacağı asla olmayacak..

İş gibi..

Maaşını veremediğin işciye iş için bişey söylerken çekiniyosun :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

volkan simdi haklilar mi haksiz mi anlamadim :)

sen is yerinden maas alamazsan,
senin patronda para yok derse, fakat sonra yeni bir is yeri acarsa
ve orayada isci alip maaslarini oderse,
sen demezmisin patron sende para varsa once bizim maaslari ver sonra yeni is yeri acarsin diye?

yabanciya var, yerliye para yok, olmuyor, BESIKTAS gibi klup futbolcu maasini ödiyemiyorsa
mevcut baskan ve YONETIM sorumludur, bunun hesabinida vermelidir
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi