Ana Menü

Alacaklarını alamayan futbolcular

Başlatan NoPasaran, Mayıs 14, 2010, 15:22:48

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aslında o mesajımda anlatmak istediğim bişey vardı ama uzatmak istemedim.

Beşiktaşlı futbolcular malesef gönülden bağlı değil bazıları. İş gibi görüyorlar..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

O eskidendi gönülden bagli olmak volki,
baba hakki zamanindaydi, devir para deviri,
gonuldan baglilik olsaydi

RUSTU Besiktasa gelirmiydi?

TUMER gidermiydi?

SERGEN zamaninda para sorunu cikartarak ayrilirmiydi?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mayıs 15, 2010, 16:28:24
Haklı felan değiller bence..

Ödenir, sadece gecikme var.. bu kadar rezil etmeye gerek yokki.
Aynen Ben Beşiktaşın hergangibi topçuya parasını ödemediğini hatırlamıyorum illaki ödenecek o para yaptıkları harbiden ayıp.
Hani Diyarbakırda felan olursun anlarsın alamayacağını o parayı isyan edersin ama Beşiktaştasın paranın kalmayacağını sende biliyorsun.
Özellikle yerli futbolcular bunu yapıyorsa yaptıkları terbiyesizliktir.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

pAscAliAnUmut

Geçenlerde Telegol'de Sinan da diyordu..

Beşiktaş'ta oynayan adam geçte olsa parasını alır diyordu
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

djinonu

Basinin sisirmesi yine...yani dicem
biz burda belese besiktasliyiz size yani ise yaramazlara o sanli formayi formayi vermisler ustune para istiyorsunuz yani hakkini verin bence o paranin sonra ötün
nobre aslind karakterli olsa cazip bir miktarla indirime gitmesi gerekirdi vicdanli olsa...ailesinde sorunlar oldu Besiktas onu bagrina basti ama o profesyonel kaldi fb tumeri atti biz fenerin artigindan kurtulamadik...faydasinida gormedim bir iki gol o kadar...
Ama iste imza bu malesef ne yaziyorsa o
cazgirlik yapanada parayi alip hesaba yatiracagina alir eline veririm suratina firlatirim. O terbiyesizligi yapipta ortaya sactigi gibi...

Varya alem
bilir gsde futbolcular uzun sure para alamadi ama yinede sampiyon bile oldu hadi yalan diyin
abi bu isler yine yonetimden kaynaklaniyor

NoPasaran

Beşiktaş yönetimi son iki aydır Ricardo Quaresma transferi, son bir haftada da ise takımın yeni teknik direktörü ile ilgili görüşmeler sürdürüyor.

31 Ocak`ta yapılan seçim sonrası yeniden başkanlığı seçilen Yıldırım Demirören`in kurduğu yönetim kurulu ve futbol komitesi bugüne kadar ilgilendiği konularda net bir sonuç alamazken, Siyah Beyazlı takımın içinde de kazan kaynıyor. Yönetimin yeni yabancı oyuncu ve teknik direktör arayışları arasında futbolcuların alacakları ücretlerini hala ödeyemediği öğrenildi. 2009-2010 sezonunun ikinci yarısında oynanan 17 Süper Lig mücadelesinin maç başı ücretleri henüz ödenmeyen futbolcular son darbeyi ise ligin ilk yarısına ait ödemeler için kendilerine verilen senetlerden aldı.

Oyuncuların birçoğunun 25 Mayıs tarihli senetlere hala ödeme yapılamaması sebebiyle büyük sıkıntı yaşadıkları ve morallerinin oldukça bozuk oldukları kaydedildi. Yaptıkları yatırımlarda kullandıkları senetlere bugüne kadar para yatırılmazken, Siyah Beyazlı takımının oyuncularının bankalar ve ticari ilişkide bulundukları şirketlerle sorunlar yaşadığı belirtildi. Hatta bazı oyuncuların yeni sezon öncesi maddi konularda yaşadıkları bu sıkıntıları çözülmemesi halinde yönetim kurulu üyeleri ile görüşmek için tatillerini yarıda keserek İstanbul`a gelmeyi düşündükleri ve kendilerine biran önce ödeme yapılması için sıkıntılarını yöneticiler ile yüz yüze paylaşmayı düşündükleri ifade edildi.

Öte yandan bazı oyuncuların yaklaşık iki hafta önce tatile çıkmak için yönetim kuruluna başvurarak bir miktar ödeme istemeleri, bu isteklerinin bile geri çevrilmesi bardağı taşıran son damla oldu. Tatile çıkmak için bile kendilerine ödeme yapılmayan oyuncuları önümüzdeki sezon nasıl bir performans sergilemeyecekleri ise merak konusu oldu.

Dha
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Bölünür senin için uykular!

öðrenci

arkadaşlar ben birşey sormak istiyorum. Bu tür konularla alakalı pek bilgim yok ve başıma gelen bi durum yüzünden bunu araştırıyorum. Diyelim ki ben bi futbolcuyum takımım üçüncü lige düştü. Ve uzun zamandır para alamıyorum. Yüklü miktarda da alacağım var. Takım küme düştü diye bana olan borcu silinir mi?

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

Bu sorunun cevabi yaptigin sözlesmede olur
Normal sartlarda yapilan isin ucreti küme düsmeden dolayi silinmez
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin