Ana Menü

Batuhan Karadeniz Eskişehirspor'da

Başlatan CR7, Mayıs 11, 2010, 19:06:11

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Lig Radyo'nun haberine göre, bir dönem Eskişehirspor'da kiralık oynayan ve genel anlamda iyi bir performans sergileyen Beşiktaşlı oyuncu Batuhan Karadeniz, sezon sonunda kırmızı-siyahlı formayı giymeye hazırlanıyor.

Eskişehirspor bu transfer için 2 milyon avroluk bir bonservis bedeli ödeyecek.

Beşiktaş'tan kiralanan Erkan Zengin'in bonservisinin de alınması için yapılan çalışmalardan olumlu sonuç alındı.

Diğer yandan Bursaspor'da forma giyen Zapotocny'nin transferi için transfer çalışmalarını sürdüren Eskişehirspor, savunma oyuncusunu kiralık olarak kadrosuna katabilir.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

kıçı kırık sercan için 10mılyon eurolardan bahsederken batuhan'a 2mılyon bonservıs bedelı belırlemekde enteresan
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Alıntı yapılan: Cem Goren - Mayıs 11, 2010, 19:45:16
kıçı kırık sercan için 10mılyon eurolardan bahsederken batuhan'a 2mılyon bonservıs bedelı belırlemekde enteresan

naptı bu batuhan sercandan fazla ?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Sercan'ın koskoca sezonda yalnızca 4 gol attığı yerde Batuhan yarım sezonda 8 gol attı..
M.City kulübü peşine düştü.15 yada 16 yaşında son dakika geldi Beşiktaş'a 3 puan kazandırdı vs vs vs  yeter mi ?

Ama gerçek sorulcak soru şu.

Batuhan Karadeniz M.Denizliye ne yaptı ? Ben kötü kötü şeyler düşünmeye başladım !
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mayıs 11, 2010, 19:59:34
Alıntı yapılan: Cem Goren - Mayıs 11, 2010, 19:45:16

naptı bu batuhan sercandan fazla ?
bu sercan naptı batuhandan fazla...
kaldıkı ben ıddaa edıyorum Batuhan 3tane sercan eder...

Batuhan

arkadaşlar transfer kesin,eskişehir'in sitesine bakın..
Koca hestiy aya bedenem ?

carsi52

http://www.kralkartal.net/index.php?topic=29155.0

Ayrıca girin okuyun yaptıklarını sandığınız bazı şeyler tamamen BASIN ÜRÜNÜ !

Cem Goren

aydın-batuhan gıttı
serdar 3-5 gune gıder
necıp'de bı takıma kıralık verılır...

RCA

seneye görelim batuhan sercandan 2 katı daha fazla gol atar. o boy o fizik kimsede yok ligde.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

keskinli

ne desek bos
bu kulübün basinda demirören oldukca daha ne coraplar örcek kim bilir
bu adami yeniden secip getirenlere selam olsun
hicmi sans verilmez bi insana hicmi oynatilmaz bu takimda?bu kadarmi düsman olunur bi cocuga?
kokaincilere bile sans veren besiktasa ne olduda bu kadar vefasiz oldu
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Demirören 10 suçluysa Denizli 100000000000000000 suçlu bunuda unutmamak gerek.Sonuçta istemeyen kendini birşey sanan kendi menfaatlerini düşünen Beşiktaşlı bile olmadığına inandığım M.Denizli !

NoPasaran

batuhan umarim kendine ceki duzen verir basarili olur..

sonu nedense hic iyi gelmiyor bana . denizliye inat gostermesi lazim kendisini.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu

Alıntı yapılan: Resulbjk - Mayıs 11, 2010, 20:12:45
seneye görelim batuhan sercandan 2 katı daha fazla gol atar. o boy o fizik kimsede yok ligde.
türkiyede degil nerdeyse dünyada zor bulunur cinsten bu yasta bu boy bu fizik...

batuhan vefali futbolcu olsada geri dönsede gs yada fbye gitmese :(

carsi52

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mayıs 11, 2010, 22:55:38
batuhan umarim kendine ceki duzen verir basarili olur..

sonu nedense hic iyi gelmiyor bana . denizliye inat gostermesi lazim kendisini.

Yahu hala neler diyebiliyorsun volkan abi.
Denizli kendi özel sorunlarından dolayı Batuhan'ı göndermiştir ben buna inanıyorum vede bu adam M.Denizli Beşiktaş'ı felan düşünmüyor kendi kariyerinin peşinde.

NoPasaran

alla alla batu konusunda ben yillardir aybi dusunuyorum. batu icin iyi oldu iste.. buuuk futbolcu ise kendini gosterir..

faydanilmasi gerekirdi ancak olayda baska dyeumlar ilerde cikacaktir.. necip "en buyuk sabssizligim" diye nitelendirmisti hocayi..ana onu sorun etmediler.. bekleyelim..

anxmcak nedden satildi anlamadim..kiralanabilirdi.. yonetimin karari cok radikal.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net