Ana Menü

Kartal'da 9 yolcu

Başlatan pAscAliAnUmut, Mayıs 06, 2010, 16:44:27

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pAscAliAnUmut

Beşiktaş, bonservisi elinde bulunan 11 yabancı futbolcunun tam 9'unu elden çıkarmaya karar verdi.

Siyah-Beyazlıların sadece Ernst ve Ferrari'yi kadroda tutmayı planladığı, diğer oyuncular içinse uluslararası menajerlere yetki verdiği öğrenildi.
Beşiktaş'ın yollarını ayırmak istediği yabancı futbolcuların listesi şöyle: Delgado, Tabata, Tello, Fink, Bobo, Holosko, Sivok, Zapotocny (Bursa'da kiralık), Schildenfeld (S. Graz'da kiralık)

Siyah-Beyazlıların listeyi gönderirken, Sivok ve Holosko'nun isimlerinin yanına "Dünya Kupası finallerinde oynayacak" diye not yazdıkları da belirtildi.
Beşiktaş'ın bir süredir peşinden koştuğu ve görüşmelere başladığını resmen açıkladığı Ricardo Quresma transferine son noktayı koymak için harekete geçtiği de bildirildi.

Başkan Yıldırım Demirören ile birlikte yöneticiler Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu'nun İtalya'ya gittikleri ifade edildi. Yöneticilerin, İnter kulübüyle bonservis pazarlığı yapacakları öğrenildi.

Kaynak: Ligtv

Aslında en doğrusu bu ama..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

KeePSaKe

9 futbolcu birden nasıl gönderir ya ligtv sallamış sanırım :) hem Sivok iyi futbolcu Dünya Kupası bahane olamaz...
Since 1903

[KralKartal]

Sivok gonderilmez sanirim... gonderilirsede dunya kupasinda final oynayacak ne demek, gruptan cikarlar mi ki :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Simurg

bobo nereye gönderiliyo yahu?

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsi52

9 futbolcu göndermek aptallık olur.
9 futbolcuyu yollayıp yerine ne kadar yıldız alırsak alalım yine bu sene başarı sağlayamayız.Yönetim hala anlamamış çözüm yolu hurrraaa hepsini göndermekte değil.
Tabata kiralansın.
Nobre
Uğur İnceman
Yusuf
İ.Kaş
Gerekirse Fink
Tello
Holosko

Bu tür adamlar yollansın Quaresma gelirse zaten 1 yabancı daha aldık mı forvete 1-2 tanede yerli transfer ile seneye başarı gelir.
Bölünür senin için uykular!

CR7

Sivok bir kere dünya kupasında değil ve yönetim satamaz taraftar sattırmaz bu 1

bobo satılabilir çünkü para eden o ama satılmaz bu 2

delgado gidecem diyormuş gidecekse gönderilir sorun olmaz 3

tello dünya kupasında oynayacak ama yedek kalıyor oynarsa satabiliriz onu da 4

tabata'nın gitmesi ve delgado'nun kalması tamamen saçmalık delgado kalıyorsa tabata haydi haydi kalır. ama kiralanabilir antep veya brezilya'ya 5

zapo gidecek zaten 6

fink de gidebilir cisse'den daha iyi değil ama taraftarlar ona sadece SAVAŞÇI olduğu için cisse'den iyi diyebilir ancak. ama teknik bakımından cisse daha iyiydi ve marsilyada da şampiyon oldu takımı. ve banko oynuyordu. 7

holosko da gidebilir. Trabzona karşı 3-0 kazandığımız maçtaki gibi oynayacaksa her maç kalsın ama oynayamaz malesef. topa girmekten korkan, kaleciyle karşı karşıya kalacakken dışa pas çıkaran,kaleciyle karşı karşıya 2 poazisyonu atamayan, sivas maçında bir sürü gol kaçıran bir Holosko hemen gitsin bu da ( 8 )

ferrari benim gönderilecekler listemde yer alan bir diğer isim. En başta oyna oyna sonra alemlere ak,takımı boşla vs. vs. vs. Gitse de sorun olmaz benim için ama taraftar tepkisi nedeniyle satılmaz. (9)

Gordon'u zaten gitti olarak görüyorum. 1 yıllık alacağını verip gönderirler.

yani Sivok-Ferrari-Bobo-Ernst kalabilir diğerleri nereye gidiyorsa gitsin.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Sivok Ferrari Bobo Ernst Fink Delgado kalacak burayada yazıyorum.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Hala Bobo diyorlar ya

Sen Bobo'dan iyi bi futbolcu alabilecek misin forvete ?

Getir bakalım Dzeko'yu vs.

Bobo şu an en iyi santraforlardan nereye satıyorsun adamı satsan da ondan iyisini getirebilecek misin ?

Salak salak işler yapmayın ya..

Tabata,Zapo,Fink tamam. Holosko'ya bile eyvallah derim de Bobo'yu satanların aklından şüphe ederim..
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Bobodan daha iyi çok forvet bulunur ya bu kadar merak etmeyin :)

Baros mu
Bobo mu

Ben boboyu isterim ama gerçekler var. Baros daha etkili..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

NoPasaran

Yani seçenekler var..

Şimdi Kevin Kuranyi gelse kim ne diyebilir ?

Bu takımda her oyuncunun yeri dolar, boboda dahil..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Açıkçası Kuranyi'yi ben çok beğenmiyorum ahım şahım bir futbolcu değil diye düşünüyorum.

NoPasaran

Alıntı yapılan: carsi52 - Mayıs 08, 2010, 13:22:15
Açıkçası Kuranyi'yi ben çok beğenmiyorum ahım şahım bir futbolcu değil diye düşünüyorum.

Bende tam aksine çok beğeniyorum.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Kuranyi iyi de 30 yaşına gelmiş artık eskisi gibi olabilir mi ?
Since 1903

CR7

bundesligadan ve la ligadan golcü almayacaksın
ya ingiltere ya italyadan almak gerek bence
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)