Ana Menü

Quaresma BESIKTAS'TA !!!

Başlatan NoPasaran, Mayıs 04, 2010, 13:24:21

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

pAscAliAnUmut

Cuma günü Atatürk Hava Lİmanı yıkılır  :ahaha
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

CR7

"Q7 orta yapcak genç golcü atıcak :) hadi bakalım biraz Q7 sevinci sonra iyi bir golcü Beşiktaş'a doğru diyelim :) Yakışır Beşiktaş'ıma"

buradan da SY9 Beşiktaş'ta diyebiliriz :)
FH23+TZ26=SY9 sanırım

pAscAliAnUmut

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

NoPasaran

Beşiktaş taraftarı çok istedi, yönetim  istedi, Başkan istedi, tarftarın sesi oldu HABER1903 çok istedi...

Bu transferin gündeme geldiği günden bu yana gece gündüz, doğru haber verebilmek için durmadan çalıştık.
Milyon dolarlarımız yok, milyon dolarlık teknik ekipmanımız yok, sadece Beşiktaş`a aşkımız var..Kimsenin adamı olmadık..

Bütün basın olmadı, gelmiyor derken bizler dimdik durduk. Yeri geldi yalancı olduk, yeri geldi umut taciri, yeri geldi kolpa haber yapmakla suçlandık.

Verdiğimiz her haberin arkasında olduk, Beşiktaş taraftarına, tüm Turkiye`ye en doğru haberleri ilk biz verdik.

Geçen sene Ferrari transferi yattı diyenlere de ders vermiştik, bu sene Quaresma transferinde tek gelecek diyen gene biz olduk.

Amacımız ne rating yapmak, ne de milyon dolarlar kazanmak. Tek istegimiz Beşiktaş taraftarına en hızlı en doğru haberi verebilmek.

Bundan sonra da siz büyük Beşiktaş taraftarına layık olabilmek için vargücümüzle çalışmaya devam edecegiz...

- HABER1903    1903RADYO    1903TUBE -

Not. HABER1903 ÖZEL HABERİDİR. İSTEYEN KAYNAK GÖSTERMEDEN KULLANABİLİR...

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Quaresma belkide halen mutlu değil :D

Havaalına gelince verdiğin kararın doğruluğunu anlayacak :ok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Rammos

bence kaliteli bir adam daha alınmalı ben sivoku beğenmiyorum fazla. Satıp yerine daha iyi oyun kurabiln birini alsak fena olmazmı?  bide sağ bek lazım tabnca gibi bi sağ bek hilbert sağ bekte oynayabiliyor deniyor ama şüpeliyim o konuda.  Q7 nin Diğer oyuncularımızın da oynama iştahını artıracağı kanatindeyim.
FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

BJK_Kübra

Vala ümidi kesmiştimki birden geldi:)) Böyle daha güzel oldu süpriz olmuş oldu=) Vala hepimiz çok istedik istiyoruz iyiki geldi çok seviniyoruz..İnşallah bizde de böyle iyi oynar ve bizim için iyi olur.. Hepimize hayırlı olsun Quaresma'mızz=))
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

CR7

CR7

Alıntı yapılan: L_James_23 - Mayıs 04, 2010, 21:56:40
***BJKAS*** Besiktas Futbol   Yatirimlari Sanayi ve Ticaret A.S.'nden gelen yazi: Sirketimiz, Italya   futbol takimlarindan Udinese'de forma giyen Andrea Coda ve Tomas Sivok   ile; Lazio'da forma giyen Guglielmo Stendardo'nun transferleri konusunda   kendileri ve Kulupleri ile gorusmelere baslamistir. ***BJKAS***   (22/05/2008 - 15:21:20) 

***BJKAS*** Besiktas Futbol   Yatirimlari Sanayi ve Ticaret A.S.'nden gelen yazi: Sirketimiz, Fransa   futbol takimlarindan Racing Club de Lens'in oyuncusu Adama Coulibaly'in   transferi konusunda kendisi ve Kulubu ile gorusmelere baslamistir.   ***BJKAS*** (22/05/2008 - 15:21:22) 

***BJKAS*** Besiktas   Futbol Yatirimlari Sanayi ve Ticaret A.S.'nden gelen yazi: Sirketimiz,   Avusturya futbol takimlarindan SV Mattersburg'da forma giyen Cem Atan'in   transferi konusunda kendisi ve Kulubu ile gorusmelere baslamistir.   ***BJKAS*** (22/05/2008 - 15:21:49) 

***BJKAS*** Besiktas   Futbol Yatirimlari Sanayi ve Ticaret A.S.'nden gelen yazi: Sirketimiz,   Almanya futbol takimlarindan Schalke 04'de forma giyen Marcelo Bordan ve   Levan Kobiashvili'nin transferleri konusunda kendileri ve Schalke 04   klubu ile gorusmelere baslamistir. ***BJKAS*** (22/05/2008 - 15:21:51) 

***BJKAS*** Besiktas Futbol Yatirimlari Sanayi ve Ticaret   A.S.'nden gelen yazi: Sirketimiz, Yunanistan futbol takimlarindan   Panathinaikosun oyuncusu Anthony Seric'in transferi konusunda kendisi ve   Kulubu ile gorusmelere baslamistir. ***BJKAS*** (22/05/2008 - 15:21:54)   

bildirilen oyuncular bunlar

Sivok ile Seric geldi normal olarak.
hepsini alacak değiliz herhalde.

Alıntı yapılan: L_James_23 - Mayıs 04, 2010, 22:10:02
dortmundla şl'ye gidebileceğini sanmıştır zavallı :D

oynasın o oralarda :D

ayrıca şu cumali bişi'yi bi takıma kazandırsak bence nuriden de necipten de iyi bir ortasaha oyuncumuz olacak ama bakalım hayırlısı.

şu bobo'yu Türk yapsak nobreyi sepetlesek bir de golcü alsak tam süper olacak ama olmaz sanırım

olmasa bile nihat seneye çok iyi olacak izlenimi veriyor bana ve bobo ile euro 2008'deki semihle oynadığı gibi oynayacaktır.

seneye çok farklı olacak çook...

üsttekilerden sivok yerine italyan olan Coda'yı (bedava zaten sözleşmesi bitmiş) alsak Ferrari ile de iyi anlaşırlar

sonra sercan geliyor sanırım golcü işte o da halloluyor.

boboyu da Türk yaparsak oldu bitti :D

seneye bizim senemiz Schusterle :D

ilhan mansız_melis

Rüya değil dimi bu

Q7 bu sene Beşiktaş forması giyecek dimi ;D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Oleyyy be sonunda Quaresma Beşiktaş'ta ;D
Vallahi nefret etsemde Yıldırım Demirören'e helal olsun adam istediği adamı öyle yada böyle alıyor yahu.

Sözümüzü tutucaz formalarımızı alıcaz !

Türk isim inşaallah Sercan olmaz pek beğenmiyorum ben..
Bölünür senin için uykular!

CR7

Alıntı yapılan: L_James_23 - Haziran 01, 2010, 18:24:56
ligtvnin haberine göre topuz bizdeydi hatta röportaj bile yapmışlardı ama olmadı.
ben ligtv'de futbolcu sözleşmeyi imzalarken görsem bile inanmam.
o yüzden başka kanallar başka gazeteler başka sitelerden takip ediyorum.
ve bu iş olacak :ok

:rock :rock

K.D

beşiktaşımıza hayırlı olsun süper bir haber bu:D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)