Ana Menü

Bizi Kasımpaşa bitirdi

Başlatan pAscAliAnUmut, Nisan 30, 2010, 21:01:28

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pAscAliAnUmut

Beşiktaş`ın tecrübeli kaptanı İbrahim Üzülmez şampiyonluk şansını Kasımpaşa maçında kaçırdıklarını itiraf ederek, "1-0 geriye düştükten sonra 2-1`i yakaladık. Ama beraberlik bizi bitirdi" diye konuştu

Beşiktaş`ın başarılı kaptanı İbrahim Üzülmez şampiyonluk şansını Kasımpaşa maçında kaybettiklerini söyledi. Siyah- Beyazlı oyuncu, "O maçta 1-0 geriye düştükten sonra arka arkaya attığımız 2 golle galibiyeti yakaladık ama İbrahim Kaş`ın bir anlık hatasından skor 2-2 oldu. Telafisi olmayan bir maç oynamıştık. Eğer o karşılaşmadan galip ayrılsaydık bugün liderlik koltuğunda biz otururduk. Ama o beraberlik moralimizi bozdu. Ligin en iyi takımı olmamız işe yaramadı" ifadesini kullandı.

HEDEFİM 3. ŞAMPİYONLUK

Bu sezon hakem hatalarına da kurban gittiklerini vurgulayan başarılı futbolcu, "Nedense yapılan hatalar hep bizim maçlara tesadüf geldi. Bizim hakem hatasıyla kazandığımız tek bir maç yok. Umarım bu son olur. Beşiktaş forması altında 2003 ve 2009`da 2 şampiyonluk yaşadım. Tek dileğim bir şampiyonluk daha yaşamak. Umarım seneye bu isteğime kavuşurum. Beşiktaş gibi büyük bir camiada futbol oynamak bana büyük bir keyif veriyor" diye konuştu.

Takvim
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

+18 !

O zaman bizi İ.Kaş bitirmiş oldu..

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

bızım sampıyonlugu bıraktıgımız yerden fener sampıyonlugu aldı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

pAscAliAnUmut

Ona bakarsanız sezon başında Rüştü inanılmaz hatalar yaptı. Çok kritik maçlarda önemli puanlara kaybedip hem Avrupa'dan elendik hem de lig de geriye düştük.. O zman bizi bitiren RÜŞTÜ oldu..

Ona bakarsanız BoBo bu sene öyle kritik maçlarda öyle pozisyonlara girdi atamadı. Gereksiz puan kayıpları yaptık o zman bizi bitiren BOBO oldu..

Kondisyoner Stefano takımdan ayrıldı. Fizikman çöktük. O zman bizi bitiren Stefano..

O, burda bu hatayı yaptı. O, burda bunu atamadı demekle kendimizi kandırırız..

Bizi bu sene bitiren tamamen teknik ekipti. Teknik direktöründen futbolcusuna futbolcusundan kondiyonerine..

Ha ama şöyle de bişey var 31 haftada 41 gol atarak 4. oluyorsak bu da bir başarıdır :)

+18 !

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Nisan 30, 2010, 21:30:08
Ona bakarsanız sezon başında Rüştü inanılmaz hatalar yaptı. Çok kritik maçlarda önemli puanlara kaybedip hem Avrupa'dan elendik hem de lig de geriye düştük.. O zman bizi bitiren RÜŞTÜ oldu..

Ona bakarsanız BoBo bu sene öyle kritik maçlarda öyle pozisyonlara girdi atamadı. Gereksiz puan kayıpları yaptık o zman bizi bitiren BOBO oldu..

Kondisyoner Stefano takımdan ayrıldı. Fizikman çöktük. O zman bizi bitiren Stefano..

Bizi bu sene bitiren tamamen teknik ekipti. Teknik direktöründen futbolcusuna futbolcusundan kondiyonerine..

Ha ama şöyle de bişey var 31 haftada 41 gol atarak 4. oluyorsak bu da bir başarıdır :)

O dediğin hatalardan bir şekilde geriye dönüş yapabildik ama İ.Kaş olayı çok başka..

Çünkü o bildiğin kazma..

Guti ORÇ.

tek maça indirgemek yanlış bütün sezon iyi oynadıkta tek maç yüzünden mi böyle oldu?

pAscAliAnUmut

Kazma, kişiliksizliğinden caniliğinden kaynaklanan bi durum..

Bildiğin kasap böyle oyuncuların Beşiktaş forması giyiyor olması çok yazık.. Hele bir de altyapıdan çıkıyor..

Kasımpaşa maçında Kaş'ın hatasından sonra da geri dönüş yapblrdik ;)

Tello'yu Kaş mı tuttu %200'lük pozisyonu gol yapma diye ?

CR7

Kasımpaşa,Ankaragücü ve Trabzon maçlarından 9 puanla ayrılsak ve sivası da yensek yarışta biz de vardık.
fb'ye kaybetsek bile
doğru demiş
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

KeePSaKe

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Nisan 30, 2010, 21:30:08

Aynen genel olarak iyi değillerdi ama ben defansın yine de iyi olduğunu düsünüyorum keşke hücumdada iyi olsaydık şampiyon olurduk...
Since 1903