Ana Menü

S. Adalı "Denizli Volkan Şen'i istesin sadece bir telefonumuza bakar transferi!"

Başlatan CR7, Nisan 30, 2010, 19:11:57

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

daha sımdıden bu kadar yazılıyorsa transfer donemı resmı olarak basladıgı zaman neler olacak bakalım
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Beşiktaş'ın iki genç oyuncuya karşılık Tello ve Tabata'yı kiralık, Zapotocny'yi bonservisiyle ve bunlara ek olarak 2 milyon Euro'luk teklifine yeşil-beyazlı kulüp olumlu bakarken, bu konuda son kararı Ertuğrul Sağlam'ın vereceği belirtildi.

:ok

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

CR7

Başkan el koyuyor!
Başbakan'ın Güney Amerika gezisine iş adamı kimliğiyle katılan Demirören'in, çarşamba günü Bursaspor Başkanı ile Volkan Şen ve Ozan İpek için masaya oturacağı bildirildi
Başkan el koyuyor!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Brezilya ve Arjantin gezilerine iş adamı olarak davet edilen Başkan Yıldırım Demirören, transfer piyasasına geri dönüyor! Siyah-Beyazlılar'ın Başkanı, çarşamba gününden itibaren teknik direktör Mustafa Denizli'nin ısrarla istediği Volkan Şen ve Ozan İpek için masaya oturuyor. Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı ile Demirören'in ilk kez ciddi şekilde pazarlıklara başlayacağı belirtildi. Beşiktaş, Volkan ile Ozan İpek için Zapotocny'i bonservisiyle, Tabata ve Fink'i kiralık olarak ve bir miktar parayı gözden çıkarmıştı. Bilindiği gibi Bursaspor Teknik Direktörü Sağlam'ın kadrosunda görmek istediği Bobo ve Holosko için de iki tarafın görüşeceği ve ortak noktada buluşmak için çaba sarfedeceği dile getirildi.

Orhan Yıldırım-Fanatik
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

quaresma transferı olumlu yada olumsuz bıtmeden baska bırıyloe ılgılenmezler

CR7

Bursa`nın yıldızları için gözler başkanda... Demirören, Denizli`nin çok istediği ikiliye Siyah-Beyazlı formayı giydirmek için yarın görüşmelere başlayacak, tüm şartları zorlayacak.

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli'nin yeni sezon kadrosunda görmek istediği Volkan Şen ve Ozan İpek için görüşmeler başlıyor. Başkan Yıldırım Demirören, iki oyuncunun transferini konuşmak üzere Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı ile yarın masaya oturacak. Yurt dışında olduğundan dolayı bu transfer için temaslara geç başlamak zorunda kalan Demirören, yarın yapacağı görüşmede tüm şartları zorlayacak. Siyah-Beyazlılar'ın patronu, Bursaspor'un bırakmak istemediği iki oyuncuya karşılık para artı takasta kullanmak üzere Zapotocny, Fink ve Tabata'yı önerecek.

12. adam onları istiyor
Beşiktaş taraftarları da Volkan Şen ve Ozan İpek'in transfer edilmesini istiyor. Beşiktaş haber sitelerinden haber1903.com'un yaptığı, "Beşiktaş sizce Süper Lig'den hangi yerliyi transfer etmeli?" anketine katılan yaklaşık 16 bin taraftarın, yüzde 60'ı Volkan Şen'i Siyah-Beyazlı forma altında görmek istediğini belirtti. Milli futbolcu 9 binden fazla oy alırken, Antalyasporlu Necati yüzde 8, Ozan İpek de yüzde 7 oy aldı.

Fanatik
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Beşiktaş, Ozan İpek ve Volkan şen için Bursaspor`la önümüzdeki hafta içerisinde masaya oturacak.

Transfer konusunda yönetim kurulundan tam yetki alan Başkan Yıldırım Demirören'in, Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı'yla masaya oturacağı ve takas artı para teklifinde bulunacağı belirtildi. İki oyuncunun transferi suya düşerse, eldeki diğer alternatifler gündeme gelecek.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

pAscAliAnUmut

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

NoPasaran

Neden ?

Bence kadroda olması gereken bir oyuncu..

6 yabancı sınırı var. Hilbertı her zaman oynayamayız.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

pAscAliAnUmut

Volkan gelecekse Hilbert baya lüks olur abi. Zaten onun hakkında iyi konşuan birine rastlamadım ben.

Ekremin Alman pasaportu taşıyanı diyorlar  :-\

NoPasaran

EVet bende okudum ama bunu diyenlerin çoğunun hilberti izlemediğini düşünüyorum..

Geldiği Takım iyi takım. Bir kerede Almanya gibi bir yerde Milli olmuş..

Zaten bonservis ödemedik..

İyi oyunculardan kurulu geniş bir kadro malesef şart..

Bakıyorsun

Bobo
ferrari
sivok
Delgado
holosko
tello
fink

vs vs vs

dahada alınacaklar..

Birileri bazı maçlarda yedek oturacak. Bazen sakatlanacaklar volkan sola geçecek diğer sağa..

Beşiktaşın mevcut kadrosundaki oyuncu yapısı iyi olmasına rağmen YETERSİZ oyuncular yüzünden başarı elde edemiyoruz.

Ve bence Volkan Şen gibi hem yerli hemde kadrodaki yabancılardan daha iyi oyuncularla kadromuzun genişliğini korumamız gerekiyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

pAscAliAnUmut

Bak abi orda haklısın. Almanya milli takımında oynamış biri Hilbert. Her zaman da aday olan biri..

İbrahim Yazıcı her röpörtajında Volkan'ı Ozan'ı satmayacağız diyor. Özellikle de Volkan'ı satmayı hiç düşünmüyorlar..

Ben de Volkan'ı çok beğenen takımda görmek isteyen biriyim ama Bursa'nın salacağını düşünmüyorum..

Ya da astronomik bir fiyata..

Onun yerine Joe Cole var bonservisi elinde veya Govou. Bunların bonservisine vermediğin parayı kendisine ver ne çıkar

NoPasaran

Yabancıda sorun halledilir. Çünkü imkan çok geniş

Ancak Bizim yerli sorunumuz var..

Kadroumuzda bakıyorum

İbrahim Toraman
İbrahim Üzülmez
Ekrem Dağ
İsmail Köybaşı

dışında kimi oynatabiliriz ki.

Bunlarında zaten mevkileri aynı
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

pAscAliAnUmut

Valla ben bu sene gözümü kırpmadan Necip'i ilk 11'de oynatırım.

Herhangi bir sakatlıkta da Atınç bu takımda rahat oynar  :ok

Ama dediklerinde haklısın abi. Yerli sorunu ne yazıkki var  :-\