Ana Menü

M.Denizli:"Quaresma ile ilgili başkanımız ve yönetimle görüşüyoruz"

Başlatan CR7, Nisan 28, 2010, 19:18:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, bu sabah Nevzat Demir   Tesisleri`nde yapılan antrenman sırasından basın mensuplarıyla kısa bir   sohbet toplantısı gerçekleştirdi.

Denizli ilk olarak ligi bu sezon 4. bitirmeleri halinde önümüzdeki sezon   için erken form tutulması durumunun takımı nasıl etkileyeceği   şeklindeki soruya şu yanıtı verdi:

"Bu durum çok büyük bir sıkıntı yaratmaz. Ancak önümüzdeki sezon için 8.   veya 9. haftada yakalanacak fiziki durumu 3. haftada yakalamış   olursunuz. Bu durum iyi sonuç verirse bir sıkıntı olmaz."

Tecrübeli teknik adam, son günlerde adı Beşiktaş`a transfer olacağı   haberleri ile anılan Bursasporlu Volkan`ın hakkında, yönetim kuruluna   bir istekte bulunup bulunulmadığı ile ilgili soruya ise, "Sezonun son   haftaları yaklaşırken durumu kritik olan takımlarda forma giyen   oyuncular hakkında bu haberlerin çıkması hoş değil. Ben de bu tip   haberleri gazetelerden takip ediyorum. Ancak ben durumu kritik olan bir   takımın oyuncusunu istesem bile bunu kimseyle paylaşmam. Yönetim   kuruluna böyle bir dönemde istediğim oyuncu olarak isim versem bile   böyle bir takımın oyuncusuyla ilgili bir tasarrufum olmaz. Bu çıkan   haberler hem oyuncuyu hem de takımını etkileyebilir" yanıtını verdi.

Denizli, yabancı transferi konusunda yönetim kurulu üyeleriyle birlikte   koordineli bir şekilde çalıştıklarını söylerken, yeni sezon için   takımdan gönderilecek yabancı oyuncuları henüz belirlemediklerini   belirterek, "Bu dönemde önümüzdeki sezon için hangi yabancı oyuncunun   takımdan gönderileceği konusunda bir düşüncemiz olmaz. Ancak yönetim   kurulu üyelerimiz ile beraber planlı bir şekilde o konu hakkında   çalışmalarımızı yapıyoruz. Hem transferini düşündüğümüz oyuncular için   hem de yollarımızı ayıracağımız oyuncular için net kararımızı önümüzdeki   3 hafta sonunda belirleyeceğiz" diye konuştu.

Denizli ayrıca, son günlerde adı Beşiktaş ile sık sık anılmaya başlayan   Quaresma konusunda geniş bir yorum yapmaktan kaçınırken, "Bu oyuncuyla   ilgili başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimizle de görüşmelerimizi   yaptık ve sık sık da görüşüyoruz" ifadelerini kullandı.

Tecrübeli teknek adam son olarak, Beşiktaş`ın son oynadığı Sivasspor   maçının ardından Siyah-beyazlı taraftarla sözlü polemiğe girin Serdar   Özkan`ın hareketinin yanlış olduğunu vurgulayarak şöyle konuştu:

"Serdar Özkan genç bir oyuncu. Taraftarla bu şekilde bir diyaloğa   girmesinin kendisini hiçbir artı durum kazandırmayacağını bilmesi   lazımdı. Yaptığı hareketi ben de onaylamadım."

dha
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Evet istiyoruz demiş..

Mustafa Denizlinin o tezahuratlardan sonra artık oyuncu yapısında ciddi değişime gideceğini düşünüyorum..

Şut atan, gol atan ve HıZLI oynayan oyuncu karakterleri gelecek takıma sanki..

Govou, Querasma vs vs vs :P
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Nouma21

istikrarsız bi oyuncu pek işmize yaramaz gibi geliyor elimizde buda patlamasında artık.. deco gibi bi oyuncu lazım bize benim kanımca:)
İKÜ_BJk

KeePSaKe

Since 1903