Ana Menü

Denizli Volkan Şen'i istedi

Başlatan CR7, Nisan 27, 2010, 21:08:08

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Yıldırım Demirören`den   Bursasporlu Volkan Şen`i istedi. Demirören`le biraraya gelen   Denizli`nin, sözleşmesindeki birkaç pürüzün giderilmesinden sonra   "Gelecek yıl çok gol pozisyonu üreten, sonuca giden bir takım yaratmayı   düşünüyorum. Kafamdaki en önemli isimlerden biri de Bursasporlu Volkan   Şen" dediği öğrenildi.

Teknik Direktör Denizli`nin talebine Başkan Demirören`in "Hangi oyuncuyu   istiyorsanız tüm şartlarımızı zorlayıp, kadromuza alacağız" diye   karşılık verdiği belirtildi.

Bu arada Mustafa Denizli, son üç karşılaşmada sadece genç futbolculara   şans vereceğini bildirdi. Futbolcularıyla toplantı yapan Denizli`nin "Üç   maçta da genç oyuncular oynayacak. Çünkü onların da durumunu görmek   istiyorum" diye konuştuğu öğrenildi.

Denizli`nin Hakan Arıkan, İbrahim Kaş, Rıdvan Şimşek, İsmail Köybaşı,   Necip Uysal ve Serdar Özkan`ı üç maçta da oynatacağı, takımda kalacak   isimleri de daha sonra belirleyeceği ifade edildi.

Beşiktaş`la henüz sözleşme yenilemeyen ve Galatasaray`la anlaştığı iddia   edilen Serdar Özkan içinse yönetici Cengiz Zülfikaroğlu "Yolu açık   olsun. Zaten gelecek sezon için kadromuzda düşünmediğimiz bir isimdi.   Kalmasını isteseydik mukavele yenilerdik" dedi.

ligtv
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Beşiktaş`la henüz sözleşme yenilemeyen ve Galatasaray`la anlaştığı iddia   edilen Serdar Özkan içinse yönetici Cengiz Zülfikaroğlu "Yolu açık   olsun. Zaten gelecek sezon için kadromuzda düşünmediğimiz bir isimdi.   Kalmasını isteseydik mukavele yenilerdik" dedi.

Bu açıklama yapıldı ise çok yanlış.. Yakışmıyor Beşiktaş klubune..

Volkan Şeni vermez bursa bize.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Hep amator tam amator bu yonetim, ne olursa olsun bu baskan ile yonetim adina birsey beklemiyorum,

yani ne demek bu....

Aman gonderin belesten, sonra gokhan zan tumer gibi istemedik diyin, AMATORSUNUZ !!!
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi