Ana Menü

Taraftardan Denizliye "Bu taraftar hep arkanda, yeterki Fenere korkak oynatma"

Başlatan NoPasaran, Nisan 25, 2010, 16:23:34

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

BEŞİKTAŞ taraftarı, teknik direktör Mustafa Denizli'yi dün gece ayakta alkışladı, tezahüratla mesaj gönderdi. Siyah beyazlı takıma geldiğinden bu yana ilk kez tüm tribünler tarafından hep bir ağızdan çağrılan deneyimli teknik adam, sahaya girerek taraftarları selamladı ve sevgi gösterilerine karşılık verdi. Denizli'nin duygulandığı gözlendi. Taraftarlar Denizli için de "İyisiyle, kötüsüyle bir sezon bitti. Canın sağolsun Denizli. Bu taraftar hep arkanda, yeter ki Fener'e korkak oynatma" diye uzun süre tempo tuttular ve bir anlamda mesaj gönderdiler.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

guzel tezahurattı ıcınde hafıften bır tepkıde vardı ıgnelemede vardı destekde vardı
trıbune gelınce gozlerım doldu
altın kapılarımız kan oldu tayfun

pAscAliAnUmut

Yalnız o yeter ki Fener'e korkak oynatma değil :D 

canın sagolsun denızlı

İyisiyle kötüsüyle sezon bitti
Canın sağolsun Denizli
Bu taraftar hep arkanda
Seneye korkak oynatma ;)
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

carsi52

Böyle bir taraftar hangi takımda var ?
Evet iyisiyle kötüsüyle sezon bitti ama taraftara helal olsun gerçekten.
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

fenere korkak oynatma değil,yeter ki korkak oynatma değil miydi o ?
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Tolgahan_BJK

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Mustafa Denizliye Korkak oynatılıyor denilen maç en çok Fener maçında oldu..O yüzden kalsın zarar etmez..

Konu Denizlinin dışına çıkarsak,Bazen kadrodaki oyuncuların defansifliğinden şikayet ediliyor,

Bu konuda bende eskiden bu şekilde düşünüyordum ancak 2-3 senedir fikirlerimde değişme var. Hücum yada savunma oyun şeklinin asla kadro ile ölçülemeyeceğine inanıyorum. Beşiktaşın sahaya çıkarkenki kadroları ile artık neredeyse ilgilenmiyorum çünkü çok hücum oyuncusunun olması sizin çok pozisyona gireceğinizi göstermiyor.

Elbette kendi sahanda oynarken tello bobo ve holosko gibi sadce 3 isimle çıkmayalım ancak Beşiktaş her maça tello holosko bobo delgado nihat vs vs vs gibi oyuncularla çıkarsa oyu n şablonunu oluştıramayacağına inanıyorum..

İdeal kadro yapımızın aşağıdaki şekilde olmasına inanıyıorum ancak olmazsada yine diyorum hücum yada savunma kadrosu diye tanımlama yapmam imkansız. Hücum yada savunma Takım ile yapılr. Takıma Hücum ruhu verrisen herşey olur istersen 8 defansla çık. Tıpkı Kayserispor maçı gibi..

İdeal Kadro :
Rüştü
Sol bek * Deli İbo yada Köybaşı. Maçına göre karar verilir. İç saha maçlarında ayağına daha hakim Köybaşı bu kadroda oynamalı.
Sağ bek * Ekrem dağ.
Defans * Sivok ve Ferrari. Bu ikili eğer yan yana oynarlarsa ve iddamız varsa çok az gol yedirirler. Ayrıca oyuna katkılarıda çok iyi..

Orta alan kısmı en sorunlu kısım. Ben bu kısmı sadece 2 oyunu olarak düşünüyorum. Bunlarda iki tane ön libero. Ernst ve bir oyuncu. Bu oyuncu yerlide olabilir finkte oalbilir yine maçına göre..

Diğer 4 adam ise ofansif özellikleri fazla olan isimler olmalı elbette. Yani kaleye diklemesine gidebilen şut atabilen ve en önemlisi gol atabilen oyuncular olması lazım..

Holosko örneğin. Evet hızlı ama sadece hızlı. Ne gol atar ne şut atar rakibe tehlike yaratır..Olmaz..
Nihat , eğer Nihat iyi olsun bence çok mükkemmel oyuncu. Hem gol atar, hem hız var hem şut atar..Olur
Bobo, güçlü kuvvetlive golcü..Olur
Delgado, bu adamın yerine daha golcü bir isim lazım. Alex tarzı..Olmaz
Tello, beyfendinin oynamasını bekleyerek sene bitiyor.. Olmaz..

Buda ne demek oluyor..Nihattan faydalanacaksın arkadaş. Yerli çünkü..
Holosko Tello ve Delgado artık olmaması lazım. Gereksiz ayrıntılar..
2 tane çok iyi yabancı alacaksın.Hatta 3 tane..

8 yabancın olacak..

Bazen sivok olmayacak bazen ernst bazen fink..

Deplasmana gideceğiz ilerdeki yabancılardan sadece 2 si olacak vs vs vs..

Uzun lafın kısası,

ideal şablonlar herkese göre farklılık gösterir..
önemli olan takıma verilen ruh.yani bu sene olmayan..

yukardaki benim kadroum ama bazıları katılmayacak o kadroya.. tıpklı denizlinin sağlamın yada tigananın kadrolarına katılmadığımı gibi...

yine diyorum KADROLAR HERKESE GÖRE FARKLILIK OLUŞTURUYOR.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Aynen korkak oynatmasinda, yenilelim sorun degil... yeterki kara kartal gibi sahada ucalim !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi