Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Colgado

oğuzhan, fernandes'in boşluğunu kesinlikle dolduramaz.
başka bir çözüm bulmak gerek.
sow'u ben de isterim. ama fernandes çok profesyonel bir futbolcu.
bu takasa gönlüm razı değil.

K.D

olcayın bu sezon şu maçlara kadar istenilen düzeyde olmadığı düşünülürse sağda gökhan solda kerim kerimin arkasında büttner oldu mu deymeyin keyfime arkadaş :)
Ferdi konusuna gelirsek ben ön liberoya düzgün bir adam gelirse velinin yanına biraz daha yaratıcı(atibayı şu an için beğeniyorum ama fernandesin ön libero halinden bahsediyorum) oğuzhan ileride oynarsa bence o bölge fazla sırıtmaz diye düşünüyorum sonuçta koskoca Beşiktaş fernandessiz oynamayıda öğrenmeli ki bu tabir genelde fener alexsiz oynamayı öğrenmeli diye kullanılırdı ama alexin fenere etkisiyle fernandesiz bize etkisi karşılaştırılamaz biz daha çabuk atlatırız öyle bir durumu.
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ERHUN

Ali Ece: "Sol bek transferinde Beşiktaş'a en yakın olan aday Hoffenheim'dan Edson Braafheid."

----

8 Nisan 1983, Paramaribo/Surinam.
176 cm, sol bek-stoper.

Altyapı Kariyeri:
JOS Amsterdam
Amstelland
Abcoude
Utrecht

Profesyonel Kariyeri:
Utrecht
Twente
Bayern Münih
Celtic (kiralık)
Hoffenheim
Twente (kiralık)

Milli Kariyeri:
Hollanda U21
Hollanda

El Colgado

istatistikleri beni tatmin etmedi. asist istatistiği. ama oyun olarak bilmiyorum.

NoPasaran

Tosic i istuyoruz.bu adamı şu an savunmada oynatiyorlar şaka gibi

HTC One cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Futbol - Süper Lig
Beşiktaş’tan sürpriz teklif
Sol bek sorunu yaşayan Beşiktaş, aradığı oyuncuyu buldu. İmzaların atılması an meselesi.

Sol bek sorunu yaşayan Beşiktaş'ın teknik direktörü Slaven Bilic, başkent temsilcisinin defans oyuncusu Dusko Tosic'e teklifte bulundu.

Tosic, kulüp yöneticilerinin bilgisi dışında aldığı transfer teklifini, kırmızı-siyahlı yöneticilere iletti. Kulüp idarecilerine Bilic'in menajeri aracılığıyla kendisiyle görüştüğünü söyleyen Tosic, Beşiktaş'ta oynama isteğini de ifade etti.

Başkent temsilcisinin yönetimi ise bunun üzerine Beşiktaş kulübüyle iletişime geçti. Kırmızı-siyahlı yöneticiler, yapılan görüşmelerde siyah-beyazlıların, Sırp futbolcuyu sakat oyuncularının eksikliğini kapatmak için kiralamak istediğini öğrendi.

Kulüpler arasındaki görüşmeler henüz netlik kazanmazken, Sırp futbolcunun Beşiktaş'a gitme konusunda ısrarlı olduğu ancak Gençlerbirliği yönetiminin de istediği şartlar oluşmadan kesinlikle Tosic'i göndermeyi düşünmediği bildirildi.

"Transfer görüşmeleri böyle olmaz"
Beşiktaş'ın Tosic'i transfer etme girişimiyle Fenerbahçe'nin Jimmy Durmaz'ı kadrosuna katma istediğine yönelik haberleri değerlendiren Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, "Transfer görüşmeleri böyle olmaz" dedi.

Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı ve iş adamı olması dolayısıyla Beşiktaş ve Fenerbahçe kulüplerinin yetkilileriyle sürekli görüştüğünü belirten Cavcav, futbolcuları Dusco Tosic ve Jimmy Durmaz'a ilişkin Gençlerbirliği ya da kendisine resmi bir teklifin gelmediğini söyledi.

Futbolcular üzerinden yapılan transfer girişimlerinin, olayın bütün taraflarına zarar verdiğini vurgulayan Cavcav, şunları kaydetti:

"Kulüplerin telefonu var, faksı var. Kulüp yöneticilerinin benim telefon numarama ulaşmaları da gayet mümkün. Ancak futbolcu ya da menajerler üzerinden transfer çalışmaları yürütülüyor, bu da sıkıntılar yaratıyor. Bunları ciddiye alabilmemiz için, kurumlar gerektiği gibi davranmalı. Önce futbolcuların kulüpleriyle görüşülmeli. Fenerbahçe ve Beşiktaş, bu futbolcularımızı gerçekten istiyorlarsa, bu yöntemi kullanmalı."

HTC One cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

ERHUN

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Çılgın bir arkadaş galiba.

HIGHLIGHTS Edson Braafheid

Bu arada Tosic haberleri çıkıyor ama Ali Ece'nin söylediğine güvenim en fazla. Şuan Hoffenheim'da 5 tane sol bek var. Jeremy Toljan, Robin Szarka, Patrick Schorr, Fabian Johnson ve Edson Braafheid. Edson geçen sene Twente'de kiralık olarak oynamış ve geri dönmüş. Hoffenheim'ın ihtiyacı yok, almak istersek gelir diye düşünüyorum. Tosic'e Cavcav iyi para ister.

eRe

kerim
3mılyon klube + her 25 mac ıcın 250bın euro daha

oyuncuya
1.yıl 1.100
2.yıl 1.200
3.yıl 1.300
4.yıl 1.400 euro
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ERHUN

Ramon Motta geliyormuş. Kiralık diyorlar. Hatta TSİ 04.30'da uçağa binecek yazmış biri.

Internacional altyapısından çıkmış ve orada profesyonel olmuş. Vasco da Gama'ya kiralamışlar, orada 1 sezon oynadıktan sonra Vasco bonservisini almış. 1 sezonda o şekilde oynadıktan sonra Corinthians transfer etmiş. Corinthians'da 1 sezon oynadıktan sonra Flamengo'ya kiralanmış ve geçen sezon orada oynamış. Şimdi de biz kiralamışız. Bakalım doğru mu.

ERHUN

Alper Öcal ‏@alperocal
Brezilya basınının en güvenilirleri Globo ve Terra portalları Flamengo sol beki Ramon ile Beşiktaş'ın anlaştığını yazıyor.

Ramon haberlere göre bir yıllığına alınmış, kontratında uyum sağlayamazsa 6 ay içinde tekrar Brezilya'ya gönderilebileceği maddesi de varmış

Ramon ofansif ve lider karakterli bir oyuncudur. Vasco'da geçirdiği 2.5 yıl çok parlaktı, bayrak adam gibi seviliyordu ama 1 senedir düşüşte

Flamengo'da bu sene çıkış bekliyordum ama oynatmadılar. Takım da çöp zaten. Beşiktaş'ta iş yapar, istediği ortam var.

Ramon'un kontrat şartları, İsmail projesine de uygun. Alınabilecek en iyi risklerden biriydi. Beşiktaş için de futbolcu için de sevindim.

Ramon kulvarın tamamını işler, savunmada hücumda birebiri epey iyidir. Direkt kaleye olmayan duran topları iyi kullanır. Kademesi eh.

Beşiktaş için bir avantajı da Vasco, Corinthians, Flamengo oranın babalarında oynamış olması. Büyük kulüp ortamını, derbileri iyi bilir.

Ramon'un sezon başında sakatlığı vardı bileğinden, Joao Paulo eyalet liginde Mogi Mirim'de iyiydi. Hazır gelip formda başlayınca kesti.

3 maç üstüste oynasın ritim bulur Ramon. Brezilya'nın elitlerinde oynamış her bek burada vasat üstü iş yapar. Marcelo beklemiyor zaten kimse

K.D

Transferin son gününde beşiktaş'ta sıcak saatler yaşanmaya devam ediyor. Genç futbolcu Kerim Frie ile büyük ölçüde anlaşıldığı öğrenilirken bu transferin birkaç saat içerisinde açıklanması bekleniyor.

Öte yandan Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi yaptığı açıklamada Frei'nin transferini büyük ölçüde  bitirdiklerini söyledi
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

NoPasaran

Beşiktaş`ın  oyuncu izleme ekibi, milli maçları yakından takip ediyor. Siyah Beyazlı`lar hem A Takımı'na, hem de altyapıya yeni yıldızlar kazandırmak için çalışmalarını sürdüren ekibin, son dönemde ağırlığı Güney Amerika'ya verdiği öğrenildi.Kartal  devre arasında ilk hedefi olan forvet bölgesi transferi için birkaç adayın belirlendiği ve bu isimler üzerinde yoğunlaşıldığı belirtildi.

Özen'in üzerinde çalıştığı proje ile gelecek vaat eden yıldızlar yakın takibe alınıp, transfer edilecek. Özen, Avrupa'da yaşayan genç ve yetenekli futbolcuları takip ederek Beşiktaş'a kazandıracak gönüllü bir "scout" ekibi kurmak istediklerini söyledi.Altyapıya verdiği önemden dolayı projenin ilk adımını Hollanda'da attıklarını kaydeden Özen, "Hollanda, dünya futbolunu besleyen en önemli ülkelerden biri. Burada yetişen futbolcular bugün dünyanın en pahalı liglerinde oynuyor.

Beşiktaş Futbol Direktörü Önder Özen, milli takımımızın Estonya ile oynadığı karşılaşmayı tribünde izledi.Milli maçta Siyah-Beyazlı futbolcuların performansını takip eden Özen, bunun yanı sıra oyuncu da izledi. Devre arasında yapılacak olan transfer döneminde, alınmasını istediği isimler hakkında rapor hazırlayan Özen'in hangi futbolcuyu izlediği ve hangi isimleri takip ettiği bilinmiyor. Özen, Ay-Yıldızlı ekibimizin Hollanda ile oynayacağı mücadeleyi de tribünden takip edecek.

Avrupa çapında dev bir scout ağı kurmak isteyen Beşiktaş Yönetimi, ikinci ülke olarak Almanya'yı belirledi.Gönüllülük esasına göre çalışacak olan scoutlar aracılığı ile gelecek vaat eden yıldızlar yakın takibe alınacak, yıl yıl futbolda kat ettikleri aşamalar belirlenecek. Son aşamada, oluşturulan bilgi havuzundan faydalanılarak, A takım ve altyapı için genç isimler kadroya kazandırılacak Kaynak: Kartalbakışı Özel Haber
Aşk bu Aşk !

volkanca.net