Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

RecaiKocaman

akalin cumartesi İnönüye geliyormusun :))

:D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

PODOLSKİ SESLERİ

Her gün bir başka isimle Beşiktaş`ın kapısını çalan menacerler, son olarak Lukas Podolski`yi Kartal`a önerdiler. Yöneticiler, Alman futbolcu için Schuster`le görüşme yapacak.

Transferin hızlı takımı Beşiktaş'a menacerler teklif yağdırıyor... Teknik direktör Bernd Schuster'in, "Hareketli ve hızlı bir forvet istiyorum" sözlerinin ardından, Siyah-Beyazlı kulübün kapısını çalan menacerlerin, Lukas Podolski'yi önerdikleri belirtildi. Beşiktaşlı yöneticilerin, teknik direktör Bernd Schuster'le görüştükten sonra transfere yön verecekleri dile getirildi.

Köln kabul edebilir
Schuster'in vereceği rapora göre bu transfer mutlu sonla noktalanabilir. Çünkü Alman kulübü, Dünya Kupası'nda iyi bir oyun sergileyen Podolski'yi iyi bir ücretle elinden çıkarmak için iyi bir fırsat yakaladı. Ayrıca Podolski de, artık Avrupa Kupaları'nda her sene boy gösteren bir takımda forma giymek istiyor. Köln'ün taraftar forumlarına bakıldığında da durum pek farklı değil. Kölnlü futbolseverler, "Podolski'yi gönderip, bonservisten elde edilecek gelirle takıma yatırım yapılmalı" görüşünde birleşiyor.

-Fanatik-

26.08.2010 06:07

Şu Robinho ile uğraştığımız kadar Podolski ile ilgilenseydik gelmez miydi :)
Since 1903

saldır beşiktaş

Recai 1 Eylüle kadar vaktin var gelmezse elimden kurtulamazsın.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Ağustos 26, 2010, 10:59:31
Recai 1 Eylüle kadar vaktin var gelmezse elimden kurtulamazsın.

Nokta.

Robinho gelmezse çok küfür yiyecek bu adam çok.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Ağustos 26, 2010, 07:14:07
PODOLSKİ SESLERİ

Her gün bir başka isimle Beşiktaş`ın kapısını çalan menacerler, son olarak Lukas Podolski`yi Kartal`a önerdiler. Yöneticiler, Alman futbolcu için Schuster`le görüşme yapacak.

Transferin hızlı takımı Beşiktaş'a menacerler teklif yağdırıyor... Teknik direktör Bernd Schuster'in, "Hareketli ve hızlı bir forvet istiyorum" sözlerinin ardından, Siyah-Beyazlı kulübün kapısını çalan menacerlerin, Lukas Podolski'yi önerdikleri belirtildi. Beşiktaşlı yöneticilerin, teknik direktör Bernd Schuster'le görüştükten sonra transfere yön verecekleri dile getirildi.

Köln kabul edebilir
Schuster'in vereceği rapora göre bu transfer mutlu sonla noktalanabilir. Çünkü Alman kulübü, Dünya Kupası'nda iyi bir oyun sergileyen Podolski'yi iyi bir ücretle elinden çıkarmak için iyi bir fırsat yakaladı. Ayrıca Podolski de, artık Avrupa Kupaları'nda her sene boy gösteren bir takımda forma giymek istiyor. Köln'ün taraftar forumlarına bakıldığında da durum pek farklı değil. Kölnlü futbolseverler, "Podolski'yi gönderip, bonservisten elde edilecek gelirle takıma yatırım yapılmalı" görüşünde birleşiyor.

-Fanatik-

26.08.2010 06:07

Şu Robinho ile uğraştığımız kadar Podolski ile ilgilenseydik gelmez miydi :)

Gelmezdi.

K.D

küfür kelimemi bundan sonra adı recai olan kimseyle konuşmucam gelmezse :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

KartaL_Gurkan

Yönetim haftalarca yalanliyor bu nasil böyle emin konusabiliyor anlamiyorum...gelmiyecek diyorlar iste!
Hayal kurduk!

Insallah Podolski olur.

CR7

Tuncay için teklif yapmışız ingiliz medyasına göre :D
adam gelmeyeceğim diyor neye göre yapıyorlar bu haberi anlamak zor :D

K.D

Forza tek çatı gece,gündüz ayrımı olmaz.. Bütün basın traş Forza Beşiktaş..!! Geliyor....!!
34 minutes ago via web
recai kocaman

CR7

Alıntı yapılan: çarşı here - Ağustos 26, 2010, 15:40:56
Forza tek çatı gece,gündüz ayrımı olmaz.. Bütün basın traş Forza Beşiktaş..!! Geliyor....!!
34 minutes ago via web
recai kocaman

:o :o :o ciddi misin? :o :o :o

K.D

astbjk1903

kim bu recai ya herkes bu adama inanıyor yönetime inanmıyor  :)
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

KeePSaKe

Since 1903

K.D

@gundogarhakan Bir çılgınlık yapıp Robinho beşiktaş'da desen:) hakan gündoğar aykan abiye yazmış :D