Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 36 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Cruz eski Cruz değil bir kere onun yerine Carew gelsin daha iyi...

Bana Altidore gelicek gibi geliyor :)
Since 1903

eRe

bende asla alditore yı ıstemıyorum ya.bana gore bobonun bıraz daha hızlısı ve guclusu.onun dısında artısı yok kı ılk 11ı zorlucak bı oyuncu degıl ılk11 ın degısılmezı bırısı gelmelı..
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Alıntı yapılan: eRe - Ağustos 14, 2010, 10:59:26
bende asla alditore yı ıstemıyorum ya.bana gore bobonun bıraz daha hızlısı ve guclusu.onun dısında artısı yok kı ılk 11ı zorlucak bı oyuncu degıl ılk11 ın degısılmezı bırısı gelmelı..

Valla Villreal maçını seyrettikten sonra Bobo 100 mt de Altidore'a 30 mt fark atar gibi geliyor..

Cruz, City ye kaç liraya gitmişti bilen varmı ?

Paraguaylı yıldız gelsin 20 den aşağı atmaz..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

www.erdemeksi.com

K.D

ya daha dün robinho adebayor derken nerden çıktı şimdi altidore la cruz gene heves kursakta mı kaldı? nerde bu recai abi ya?
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

eRe

Güven özdarak : Yıldırım Demirören'in kafasındaki plan farklı , Adebayor'u bitirip , iki dünya yıldızını birden açıklayıp şov yapmak , Adebayor transferi netlik kazanana kadar Quaresma'daki gibi anlaşamadıklarını bildirip rakip takım taraftarlarını havaya ...sokup daha sonra susturup kendi şovunu yapmak..Ama şuan için 26 milyon � isteyen Manchester City ile Beşiktaş'ın anlaşması pek yakın gözükmüyor..Londra'da transfer girişimlerini sürdüren başkan Demirören eğer Adebayor'u bitiremezse Robinho'yu açıklayacak ve İnönü Stadı'na getirecek..

-ROBİNHO ÇIRAĞANA GELDİ HABERİ ASLINDA DAHA FARKLI
Bazı gazetelerde Robinho'nun geçtiğimiz günlerde Çırağan'a geldiği yönündeki iddaa'lar yer almıştı..Daha sonra ise Fenerbahçe'nin Robinho'yu getirdiğini iddaa etmişti..Ancak olayın perde arkası farklı . Adebayor ile Robinho'yu bitirmeye çalışan ve Robinho transferini bitiren , ama Adebayor'a da imza attırııp iki oyuncuyu birden İstanbul'a getirip kendi şovunu yapmak isteyen Demirören , Roinho ile önceden uzlaşmış ve 15 tane bavulunu 13 gün önce İstanbul'a Çırağan'a getirtmiş...

-FENERBAHÇE'DEN RESMİ AÇIKLAMA GELDİ
Fenerbahçe'nin Robinho'yu alacağı yönünde yalan haber çıkaran gazetelere ise Fenerbahçe yönetiminde cevap gecikmedi . Resmi sitede Fenerbahçe şu sözlere yer verdi ; Bugün basında Beşiktaşlı bir yöneticinin açıklamalarına atfen Manchester City takımının futbolcusu Robinho ile kulübümüzün 26 milyon euro karşılığında anlaşma sağladığına dair haberler yer almaktadır. Söz konusu futbolcu için bahsi geçen rakamlar kulübümüzün geleceğini riske edecek boyutta olduğu gibi takım içi dengeleri de telafisi imkansız şekilde bozacak boyuttadır. Yönetimimizin transfere bakışı günü kurtarmak ya da popüler olmak düşüncesinden uzak olup önceliğimiz kulübümüzün menfaatidir ve yarınlarıdır. FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ .

-PEKİ ROBİNHO TRANSFERİ NE ZAMAN AÇIKLANACAK ?
Robinho'yu bitiren Beşiktaş yönetimi bu oyuncuyu gündemden düşürmek için sürekli anlaşamadıklarını açıklıyorlar . Bunun üzerine Adebayor'u bitirmeye çalışan başkan Adebayor'u alırsa ikisini birden açıklayıp şov yapacak , alamazsa Robinho'yu açıklayıp bunu telafi edecek..Yani Beşiktaş kulübü Robinho transferini Adebayor transferi netlik kazanınca açıklayacak..

-ADEBAYOR VE ROBİNHO NASIL BEŞİKTAŞ'A GELECEK ? YABANCILAR NE OLACAK ?
Beşiktaş yönetimi eğer bu iki futbolcuya birden siyah-beyazlı formayı giydirirse , sözleşmesi askıya alınan Fink'in bonservisi satılacak , Delgado ve Bobo veya Holosko ise takımdan gönderilecek , Beşiktaş böylece hem kontenjan'ı boşaltmış olacak hemde bu oyunculardan kar elde edecek , bunun yanında Roberto Hilbert gözden çıkarılacak ve yabancı sayısı 10'a inecek..Sivok döndüğünde ise Bernd Schuster devre arasına kadar performanslarına göre ya Tomas Zapotocny'i yada Matteo Ferrari'yi devre arasında satış listesine koyacak ve yabancı sorunu ortadan kalkcak..

-BU OYUNCULARIN ÜCRETLERİ NASIL KARŞILANACAK
Beşiktaş Bobo veya Holoskoyu , Delgado'yu , Zapo'yu veya Ferrari'yi , Fink'i ve Hilberti gönderecek , sırtına sponsor alacak , İnönü stad'ının isim hakkını satacak...Adebayor ve Robinho'nun Beşiktaş'a geldiğinde forma satışlarının daha fazla artacağını ve Beşiktaş'ın bu gidişle her maçını kapalı gişe oynayacağını düşünürsek bu transferler imkansız değil..

-ŞUANDA BEŞİKTAŞ KADROSUNA İKİ DÜNYA YILDIZINI KATTI , GEÇEN SENEDEN ÇOK DAHA AZ HARCADI !
>>2009-2010 TRANSFERLERİ
Nihat Kahveci: 4.5 milyon Euro
Tabata: 8 milyon Euro
Matteo Ferrari: 4.5 milyon Euro
İsmail Köybaşı: 5.5 milyon Euro
Rıdvan Şimşek: 600 bin Euro
Michael Fink: Bedelsiz
Erhan Güven: Takas
Onur Bayramoğlu: 140 bin Euro

TOPLAM: 23 milyon 340 bin Euro

>>2010-2011 TRANSFERLERİ
Ricardo Quaresma: 7.3 milyon Euro
Cenk Gönen: 1 milyon Euro
Guti: Bedelsiz Roberto
Hilbert: Bedelsiz
Ersan Gülüm: Kiralık

TOPLAM: 8 milyon 3 bin Euro Devamını Gör
12 dakika önce · BeğenBeğenmekten Vazgeç ·
www.erdemeksi.com

K.D

bunları yazan kim abi baya mantıklı yazmış :D?
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

RCA

anlamıyorum cidden. lig de başladı. neler olacagını hiç ama hiç bilmiyorum.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Neresi mantıklı şu açıklamalrın..

Lig başlamış , haşlen demirören showu deniyor..

Robinho 13 GÜN Önce bavulu gelecek ve biz halen açıklamayacğız..

Ufak atta civcivler yesin..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

yarın robınho acıklancak nıang geldıkten sonra haberınız olsun :D
www.erdemeksi.com

KeePSaKe

Since 1903

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

eRe

iç güdülerim :) şaka bi yana cidden yarın açıklanmasını bekliyorum. kaynak dedıgı yuzde yuz olan bırı degıldır belki ama bence dogru o yuzden yazdım :)
www.erdemeksi.com

CR7

forzadaki topic de uçmuş sanırım :D

yoksa geliyor mu :o :o :o

;D