Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 36 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pAscAliAnUmut

Türk lokumu Robinho

İngiliz basını, Beşiktaş'ın yeni hocası Schuster'in Sambacı'yı istediğini böyle duyurdu

Daily Maily'de yer alan haberde, Siyah-Beyazlılar'ın yeni hocasının, Santos'ta kiralık oynayan Brezilyalı golcü için yönetimden talepte bulunduğu belirtildi. Tapusu City'de olan Robinho'nun senelik maliyetinin 7 milyon sterlini bulması problem yaratıyor

Beşiktaş'ta Mustafa Denizli'nin yerine takımın başına getirilen Alman teknik adam Bernd Schuster'in dünya yıldızı Robinho'yu istediği ortaya çıktı. İngiliz Daily Maily Gazetesi, "Türk Lokumu Robinho" başlığıyla verdiği haberde Siyah-Beyazlılar'ın yeni hocasının, yönetimden Sambacı'nın takıma kazandırılması için talepte bulunduğunu ileri sürdü.

SCHUSTER ORADAYSA BEN DE GİDERİM

Schuster'in isteği üzerine harekete geçen Başkan Demirören'in, City'nin geçen sezon Santos'a kiraladığı Sambacı hakkında yöneticilere araştırma yapmaları talimatı verdiği bildirildi. Kampta gazetecilere açıklama yapan Robinho ise "Schuster oradaysa ben de Beşiktaş'a gidebilirim" ifadesini kullandı.

MALİYETİ EL YAKIYOR

Santos'tan haftada 162 bin sterlin alan Robinho'nun yıllık maliyetinin en az 7 milyon sterlin olacağı ifade edildi. Schuster'e yıllık 2.6 milyon euro ödeyecek Beşiktaş Yönetimi'nin, Brezilyalı stara senelik 21 milyon lira, başka bir değişle 10 milyon euro ödeyecek olması sıkıntıya neden oldu. Beşiktaş fiyatı düşürmek için çaba harcıyor.

Kaynak:Star
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

CR7

ben stardan çok önce vermiştim :lol

baya baya çıkmaya başladı robinho haberleri

çok ama çok büyük yıldız bu olmasın ;D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

pAscAliAnUmut

Yiğit neden olmasın diyecem ama çok para be  :-\

NoPasaran

Abi ne çok parası ya..

7 milyon sterlin.

10 milyon euro..

Senelik bonservis için Beşiktaş 20 milyon euro harcaması zaten gerekiyor..

Yöneticilerimize güveniyorum  ;D

O haber sanırım doğru bakalım hayırlısı..

Robinhoda gelirse Demirörenin torunu felan verse şimdiden klube sokulsun başkanlık öğrensin  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

NoPasaran

Sercan çok iyi transfer olur..

Holosko ile takasta kullanılsın olsun bitsin..

artık yabancı dediğin zaman en kötüsü ernst olsun !
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Ya abi istemiyorum ben Sercan'ı..
Off ulan of Batuhan kalsaydı Volkan Şen alınsaydı.
Bölünür senin için uykular!

CR7

Guti ve Alman santrafor ciddi gundemde
Transfere 80 milyona yakin bir para ayrilmis durumda,
Bu para isadamlarindan toplanmis.

alıntı...

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

pAscAliAnUmut

Ya ben demiştim. Schuster biraz para harcatacak diye  ;)

Ama 80 Milyon çok para zannetmiyorum ben   :-\

Ve ilginçtir hoca takımı görmeden Quaresma alındı ve büyük olasıkla Schuster'in hiç tanımadığı Sercan alınacak

CR7

80 milyon tl diye düşünüyorum ben
€ olamaz

pAscAliAnUmut

Tamam Yiğit tl olsun yine çok para  :D

Ve nerdeydi bu zmana kadar bu iş adamları da şimdi durup dururken 80 Milyon TL toplandı _

CR7

El jugador del Real Madrid, José María Gutiérrez 'Guti' vuelve a sonar como posible fichaje de un equipo turco. Las declaraciones del jugador anunciado su marcha del equipo, pese a que rectificara a última hora, sumado a las palabras de Mourinho en las que aseguraba que no contaba con el catorce blanco, han despertado el interés de muchos equipos por contratar al de Torrejón. El último, el Besitkas.

El nuevo entrenador del Besitkas, el alemán Bernd Schuster, habría solicitado a la directiva de su nuevo equipo la contratación del jugador del Real Madrid, Guti, uno de los jugadores que más minutos disputó en las alineaciones del alemán en su etapa como técnico del Real Madrid, tal y como publica el diario Marca.

Guti finaliza contrato la próxima temporada, y pese a las últimas declaraciones en que las señaló que quería seguir en el Real Madrid, todos sus gestos hacen pensar que eso no sucederá. El jugador, que se despidió del Bernabeú en el penúltimo partido de Liga, ha escuchado como Mourinho ha indicado que no cuenta con él.

El Besitkas le ofrece un contrato de dos años, temporada que considera el catorce blanco que puede jugar al más alto nivel. Además, del Besitkas, el Galatasaray, entrenado también por un viejo conocido de la Liga, Riarjaard, ha mostrado interés en fichar Guti.

Fuera de Turquía varios equipos de la Premier han señalado que les gustaría contar con Guti para la próxima temporada, especialmente el Tottenham ingles. Así como equipos de las ligas Árabes, muy del gusto del jugador.

ispanyol basınına göre bir zamanlar gs'nin de ilgilendiği guti'ye 2 yıllık sözleşme önermişiz.

haber giriş saati 13.06.2010 18:24

CR7

Guti ve Podolski isimleri oldukça fazla dönüyor. hele Podolski oldukça fazla :D

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun