Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

rüya görürsün ya böyle en imkansızı uyanınca hdi be ordan dersin
cidden şuan öyleyim..
şaşırıyorum bu adama okuyup üflediler mi noldu aman
nazar değmesin

,

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

saldır beşiktaş

Baros'a şimdi de Kartal pençesi   

Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Milan Baros'a Fenerbahçe'den  Beşiktaş da kanca attı. Siyah-Beyazlı yöneticiler Prag'da golcü oyuncunun menaceri Pavel Paska'yla görüşüşüp tekliflerini iletti.

Beşiktaşlı yöneticilerin, Paska'ya "Galatasaray'a imza atma konusunda aceleci davranmayın. Önce bizimle masaya oturun" dedikleri belirtildi. Bu gelişme, Sarı-Kırmızılı yönetimi telaşlandırmaya yetti.

Galatasaray taraftarının sevgilisi Milan Baros'un sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. Yönetim, Çek golcüye teklif yapmak için ağırdan alıyordu ancak gelen  haberler, Sarı-Kırmızılılar'ı harekete geçirecek gibi görünüyor. Daha önce Fenerbahçe'nin transferi için nabız yokladığı Çek golcüye bu kez de Beşiktaş kancayı taktı. Plzen maçı için Çek Cumhuriyeti'ne giden Siyah-Beyazlı yöneticilerin, savunma oyuncusu Tomas Sivok vasıtasıyla Prag'da Baros'un menaceri Pavel Paska'yla görüştüğü öğrenildi. Özellikle Başkan Yıldırım Demirören'in çok beğendiği Milan Baros için Siyah-Beyazlılar'ın oldukça cömert bir teklif sunmaya hazırlandığı iddia edildi.

3 yıl için 9 milyon Euro
Galatasaray'dan yıllık 2 milyon Euro alan Baros, yönetimden 3  için 7.5 milyon Euro istiyor. Ancak Sarı-Kırmızılılar buna yanaşmıyor. Beşiktaş'ın ise senelik 3 milyon Euro'dan 3 yıllık sözleşme imzalamaya hazır olduğu ifade edildi. Galatasaray'da mutlu olan golcü için Siyah-Beyazlı yöneticilerin menacerine, "Milan Baros, Beşiktaş'a gelmeye sıcak bakar mı?" sorusunu yönelttiği belirtilirken, Paska'nın, "Takımını çok seviyor ancak merak etmeyin. Anlaşırsak ben kendisini ikna ederim" güvencesi verdiği iddia edildi. Baros'un maddi anlamda kariyerindeki son ciddi imzayı atacağı için bu konuda ince eleyip sık dokuduğu öğrenildi.

Taraftar endişeli
Harry Kewell'ın takımda kalmasıyla büyük bir sevinç yaşayan taraftarların ise Milan Baros'a ezeli rakiplerinin kanca atması nedeniyle bir hayli endişeli olduğu belirtildi. Sarı-Kırmızılılar, çok sevdikleri Baros'la bir an  yeni sözleşme imzalanması için yönetime baskı yapmaya hazırlanıyor.

Kaynak:Fanatik  :)
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

CR7

valla baros bu takımda en az 20 atar sakatlanmazsa keşke olsa :)

ama kewell'ı almadıkları gibi bunu da almazlar.
Hilbert yerine Kewell olsaydı olacakları düşünemiyorum

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Yönetimin astronomik fiyatla bir oyuncu almaktansa, ekonomik isimlerin tercih edilmesi gerektiği konusundaki telkinini dikkate alan teknik direktör Bernd Schuster bütçeye uygun iki golcü önerdi.

Bu isimlerin West Ham United'dan ayrılan Franco ile Mallorca'dan Webo olduğu öğrenildi. Alman hocanın, Avrupa Ligi 3. ön eleme ilk maçında Çek rakip Plzen önünde hücum bölgesinde yaşanan sıkıntı nedeniyle başkan Yıldırım Demirören ile yaptığı son toplantıda kesinlikle forvet alınmasını talep ettiği ve bunun da Avrupa Lig gruplarına kalınmadan gerçekleşmesini istediği belirtildi.

Schuster'in bu görüşmede Meksika Milli Takımı'nın da forveti Guillermo Franco'nun ismini gündeme getirdiği, bonservisi elinde olan 34 yaşındaki usta golcünün yıllık 1 milyon 750 bin Euro istediği kaydedildi. Yönetimin de düşük maliyeti nedeniyle bu ismi ön plana aldığı ifade edildi. Şu an Arjantin'de tatilde olan Franco ile telefonda görüşen Alman hocanın, Meksikalı yıldızdan olumlu yanıt aldığı, bu oyuncunun temsilciliğini Guti ve Schuster'in de menajerleri olan Manuel Lopez ile Marko Kırdemir ikilisinin yaptığı öğrenildi.

Bu transferde tek sıkıntının Franco'nun yaşı olduğu, eğer bu konuda problem yaşanması halinde rotanın Trabzonspor'un da listesindeki Kamerunlu Webo'ya çevrileceği bildirildi. Mallorca kulübü, maddi sıkıntılar yaşaması nedeniyle Dünya Kupası'nda da forma giyen Pierro Webo'yu 2.3 milyon Euro bonservis bedeliyle bırakabileceğini iletti.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Alıntı yapılan: L_James_23 - Ağustos 02, 2010, 12:59:38

Kewell olsaydı Robinhoda olmazdı :D
Bölünür senin için uykular!

CR7

Alıntı yapılan: carsi52 - Ağustos 02, 2010, 13:17:04
Alıntı yapılan: L_James_23 - Ağustos 02, 2010, 12:59:38

Kewell olsaydı Robinhoda olmazdı :D

niye :-\

volkan abi o haber doğru olamaz. inanmıyorum inanmak istemiyorum!

Webo kim ya :-\ Eto'o olsa neyse ;;D

carsi52

Kewell demek ilk 11'de 1 yabancı daha demek.
Kewell olsa solda oynardı Quaresma sağda
Forvette artık Türk olmak zorunda kalırdı Robinhoyu alsak ya Kewellı yedek yapmak zorunda kalırdık buda baya bi lüks olurdu.

CR7

olsun :D

kalitenin ne zararı var?

adam maç başı ücret alacak gs'den :D

hilbert'le aynı paraya gelirdi.

CR7

Bekistas officials are planning to approach Manchester City with an offer of 30 million Euros for Togolese striker Emmanuel Adebayor (26), who is for sale.

http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=66211

carsi52

Alıntı yapılan: L_James_23 - Ağustos 02, 2010, 14:55:15
olsun :D

kalitenin ne zararı var?

adam maç başı ücret alacak gs'den :D

hilbert'le aynı paraya gelirdi.

Maç başı olursa birşey diyemem..

CR7

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören`in 30 milyon Euro`yu gözden çıkardığı iddia edilen 26 yaşındaki Adebayor`un bundan tam 10 yıl önce yolu Türkiye`ye düşer. Beşiktaş`a gelir ama o zamanın teknik direktörü Daum "işime yaramaz" der ve geri yollar...

26 Şubat 1984`ün Afrika`sında, adını pek az duyduğumuz Togo adlı bir  ülkede, bir çocuk gelir dünyaya. İlk bakışta, Afrika koşullarına göre bir çocuk ne kadar sağlıklıysa, o da o kadar sağlıklıdır. Ne eksik ne fazla...

Bir süre geçer ve ailesi bu çocuğun yürümediğini fark eder. Sonrasında doktor doktor gezmeler başlar ama kimse derman olamaz ufaklığa. Ailesi son çare olarak kilisenin yolunu tutar. Kilisede, yedi gün boyunca dua etmesi söylenir ailesine. Aile her gün kiliseye gider o günden sonra. Bir, iki, üç gün derken yedinci gün gelir.

Annesi dua okurken bir gürültü kopar kilisede. Dışarıda futbol oynayan çocukların topu kilisenin içine kaçmıştır. O an ne olursa olur ve o yürüyemeyen çocuk bir anda kalkıp topa doğru hamle yapar. Yaşamında attığı ilk adımdır bu.

Bu olayın üzerinden geçen 21 yıl sonra "Biliyorum inanılmaz gibi geliyor ama doğru. Futbol benim kaderimmiş" der aynı çocuk. 2000 yılında, 16 yaşındayken yolu Türkiye`ye de düşer bu çocuğun. Beşiktaş`a gelir ama o zamanın teknik direktörü Daum "işime yaramaz" der ve yollar gerisin geri.

Aynı çocuk, 271 milyon euro toplam değeri olan ünlü bir Avrupa kulübünün 23 milyon euro değer biçtiği bir isim olur şimdi. İster "kaçan balık büyük olur" deyin, ister olayın ruhani boyutu olup olmadığını düşünün. O çocuk şimdi Manchester City`nin ünlü futbolcusu...

Bu isim Emanuelle Adebayor`dan başkası değildir...

Adebayor kimdir?

2001 sezonunda A takıma yükseldiği Fransız ekibi Metz`de iki sezon forma giydikten sonra Monaco`ya transfer olan Adebayor, bu kulüpte de üç yıl kaldıktan sonra rotasını Ada`ya çevirdi. İngiltere Premier Lig`in gözde ekiplerinden Arsenal`de üç sezon forma giyen Togolu milli futbolcu, oynadığı 104 karşılaşmada 46 gol attı. Arsenal`den 2009 yazında Manchester City`ye 25 milyon Euro bonservis bedeli ile transfer olan Adebayor, attığı 5 yıllık imza sonrası ilk sezonunda 26 maçta görev yaparak 14 gol kaydetti.

Milliyet

[/color]
[/color]
[/color]
[/color]
[/color]
[/color]

CR7

Alıntı yapılan: L_James_23 - Ağustos 02, 2010, 17:09:19
Annesi dua okurken bir gürültü kopar kilisede. Dışarıda futbol oynayan çocukların topu kilisenin içine kaçmıştır. O an ne olursa olur ve o yürüyemeyen çocuk bir anda kalkıp topa doğru hamle yapar. Yaşamında attığı ilk adımdır bu.

vay be :)

Alıntı Yap
Bu olayın üzerinden geçen 21 yıl sonra "Biliyorum inanılmaz gibi geliyor ama doğru. Futbol benim kaderimmiş" der aynı çocuk. 2000 yılında, 16 yaşındayken yolu Türkiye`ye de düşer bu çocuğun. Beşiktaş`a gelir ama o zamanın teknik direktörü Daum "işime yaramaz" der ve yollar gerisin geri.

ulan Daum sen de futbolcudan anlıyorsan ben de bir şey demiyorum..

gittin stavrumlara baydırdın paraları

CR7

carsi52

Oh be Zapo gidiyor !
Delgado-Tabata ikisinden birisi gitmesi gerekiyordu.

Yabancılarımızı sayalım bakalım.

Ferrari
Zapotocny
Sivok
Ernst
Fink
Tabata
Delgado
Bobo
Holosko
Guti
Quaresma
Hilbert

Zapo ile Delgado,Tabata ikilisinden birisi gidicek 10 kalıcak.
1 yabancı gelicek tekrar 11 olucak..O gitmesi gerekende Tabata bence.
İşte o zaman 10 yabancımız kalıyor.Ama artık bir an önce şu transfer işleri bitsin..

CR7

"son olarak CAREW ile ilgili çok net duyumlar aldım... hafta sonuna kadar gelmesi çok muhtemel... bi aksilik olmazsa

carew ile kesin anlaşıldı.yedekte tutuluyor.diğer adaylar ile şartalırnı konuşacak son söz söylenecek.hafta sonu !

robinho konusu çok hassas. Olumsuz bişey yazdığın anda afaroz edilirsin. bence üstün körü geç. %60 gelme şansı... şahsi yorumum"