Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ERHUN

Sinan Bolat, Kayserispor'un teklifini reddetmiş. Çarşamba'ya kadar gelip bize imza atacakmış. Bence Cenk'ten artısı yok. Aynı yaşta, aynı ayarda 2 kaleci gereksiz olur.

El Colgado

Erhun niye öyle diyorsun Sinan'ın tecrübesi Cenk'ten kat be kat daha fazla. Hem bedavaya alırız heralde kaybedecek fazla bir şeyimiz olmaz.

ERHUN

Tabii tecrübe vs. olarak bakınca Sinan daha önde, ancak kalite olarak bana yakın geliyor. Çok fazla takip ettiğim söylenemez, takip ettiğim kadarıyla düşüncemi yazıyorum. Umarım yanılırım.

IL Capitano

Bu Sinan Bolat tam bir sehir efsanesi, Volkanin Mansimov icin sarf ettigi "var mi Böyle biri " gibi ?  :)
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Aynen ole ..

Kel kafalilar cok gizemli insanlar ;D

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Serdar Gürler ve Ömer Şişmanoğlu büyük ihtimalle geldi.
Antalyaspor başkanının kendi sözleri: "büyük ihtimalle yarın bu transfer biter".

Eren Derdiyok haberi bir daha görmedim. Sanırım yalan haber. Cenk Tosun içinde düşündüğümüz rakamı kabul ederlerse demişti Önder Özen. Sanırım çok istediler. Veya Hugo'yu da yollayıp Pektemek-Cenk-Mevlüt-Ömer-Sinan forvet hattı yapacağız.

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

Ömer transferi çok iyi.
Serdar gürler konusunda anlaşm yokmuş daha
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

eRe

çok iyi bir türk kadrosu oluşturmaya çalışıyoruz bu sene.eğer denilen transferler gerçekleşirse ayağa tıkır tıkır top oynayan çok güzel bir takımımız olacak.heyecan verici.inş uefa da ceza vermezse uefa kupasında bu sene buyuk ıs yaparız bence
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

YErli oyuncu kalitesi her zaman önemli..

Ömer Şişmanoğlu sevdiğim bir oyuncu

Ama tabi ne vereceği belli olmayan transferler..

Hücum hattı konusunda Hugo Almeidanın ben kesinlikle kalmasından yanayım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

Aynen Almeida ilk dönem fırtınaydı sakatlık olmasa 15 golden fazla rahat atardı. Bence de kalsın. Asist sayıaı da iyiydi.

ERHUN

K.D

forvette almeida,mustafa,ömer,mevlüt(cenk) olur diye düşünüyorum stopere şu franco gelirse bir sol bek alınır yabancı yerli bir sağ bek orta sahaya fazla bir şey beklemiyorum belki holosko falan giderse 1 tane direkt 11 oyuncusu gelebilir :)
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

K.D

ömer şişmanoğlu 1.6 m euro ya alınmış kaynak:haber1903
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)