Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 15 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Bonservisi Brügge takımında olan ve sezon sonuna kadar Gençlerbirliği'nde kiralık olarak forma giyen forvet oyuncusu Bjorn Vleminckx'in Beşiktaş ile anlaştığı net bir şekilde ifade edilirken siyah beyazlı kulüp ile Brügge kulübü arasında yapılacak resmi görüşmenin ardından transferin tamamlanacağı iddia edildi.

Haberde ayrıca oyuncunun Beşiktaş'a transferinin hem Bjorn Vleminckx hem de Brügge kulübü açısından büyük bir fırsat olduğu belirtilirken 3 Milyon Euro'luk bir bedele Belçika kulübünün 'evet' diyeceği de ifade edildi.

Sezon sonuna kadar Gençlerbirliği ile mukavelesi bulunan forvet oyuncusunun 2016 yılına kadar Club Brügge ile sözleşmesi bulunuyor.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

KV Mechelen 29 maç 12 gol
NEC Nijmegen 66 maç 35 gol
Club Brugge 54 maç 16 gol
Gençlerbirliği 11 maç 8 gol

Gekas mı Vleminckx mi ? :)

ERHUN

Sağlam bir Mamadou'yu 2 sine de değişmem. Björn 28-29 yaşında. Gekas, Mamadou'dan 1 yaş küçük. İlla 2'sinden biri alınacak diyorlarsa... yok zor karar. Gekas kaliteli, uzun yıllar bundesligada oynaması büyük avantaj ama diğeri de çok güçlü ve Gekas'a göre daha genç.

El Colgado

NoPasaran

Bşarılıda olabilir ancak vizyon bu olmamalı arkadş..

Sevmiyorum bu tarz transferleri. Scout ekibi araştırıyor deniyor ama nasıl araştırma anlamıyorum bu..

Ben izledim oyuncuyu iki kere ciddi ciddi. İkisindede çok beğendim. Modern bir oyuncu. Ancak ne bilim sinmiyr içime..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

ERHUN

Tolga veya Onur'u alırsak çok rahat ederiz.

Onur çok çok zor. İstedikleri parayı vermeyiz. Tolga'yı satmaya yanaşırsa Trabzon, nedense Tolga bize gelmek istermiş gibi geliyor.

ERHUN

Tolga'nın menajeri: "Tolga devamlı forma istiyor, Beşiktaş'a yakın" tarzında açıklama yapmış.

Trabzon genç olduğu için Onur'u elinde tutmak istiyor. Eğer Onur'un kafasını çelip 7.5m€ veren olursa 1461'in kalecisine kalırlar veya yeni kaleci almak zorunda kalırlar. Tolga gelirse cidden çok rahat ederiz. McGregor'un Premier Lig'den talipleri hazır.

K.D

konuyla çok alakalı değil ama beşiktaşta transfer ve genç oyuncu deyince akla ilk İBRAHİM ALTINSAY geliyor biz forumda soru cevaplar falan yapıyoruz acaba adimlerimiz sayın ihsan ve volkan abinin kendisine ulaşma ve forumda sorularımızı yanıtlamasını sağlama imkanı var mı?
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ilhan mansız_melis

El Colgado

Yok Melis ya kova o kaleci kaç kere izlediysem hiç beğenmedim.

NoPasaran

Tolga iyidir..

Alinabilirse cok iyi olur

Iki defans
Bir orta saha
Bir forvet
Bir kanat tamamdir

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

Alıntı yapılan: K.D - Nisan 18, 2013, 21:12:16
konuyla çok alakalı değil ama beşiktaşta transfer ve genç oyuncu deyince akla ilk İBRAHİM ALTINSAY geliyor biz forumda soru cevaplar falan yapıyoruz acaba adimlerimiz sayın ihsan ve volkan abinin kendisine ulaşma ve forumda sorularımızı yanıtlamasını sağlama imkanı var mı?
bu biraz zor maalesef
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin