Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 19 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Colgado

NoPasaran

Bir yandan ara transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş yönetiminin diğer yandan önümüzdeki sezon için ciddi bir transfer operasyonu başlattığı ve bu çerçevede Süper Lig'de mücadele eden İki önemli ouyuncunun şimdiden işini bitirdiği öğrenildi.

HOLMEN KARTAL OLUYOR

Beşiktaş yönetiminin Teknik Direktör Samet Aybaba'nın da isteği doğrultusunda, İstanbul BŞB forması giyen 28 yaşında ki Samuel Holmen konusunda oyuncu ve menajeri ile büyük ölçüde anlaşma sağladığı, sezon sonu sözleşmesi bitecek olan İsveç'li futbolcunun bonservis ödenmeden önümüzdeki sezon Beşiktaş forması giyecek ilk isim olduğu belirtildi.

ÖZER HURMACI DA TAMAM

Beşiktaş'ın mali portrede ki sıkıntılar nedeniyle, kadroya dahil edeceği oyunculara bonsevis bedeli ödememek için transfer çalışmalarını bu döneme sıkıştırmak istemediği, fakat sezon sonu İstanbul BŞB forması giyen Holmen'in yanı sıra, Kasımpaşa da yeniden kendini bulan Fenerbahçe'nin eski oyuncusu Özer Hurmacı konusunda da çok önemli adımlar attığı gelen bilgiler arasında.

Kaynak: Kartalbakışı Özel Haber
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Ben Holmeni istemiuyorum nedense..

5 yabancı olacak seneye bence yerli takviyesi şartt..

Orta alana Özer iyi olur Alper felanda düşünüşmeli..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Batalla'nın da sözleşmesi sezon sonu bitiyormuş sanırım.  ::)
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Çok ciddi şekilde Mamadou Niang söylentisi var.
1.5 yıllık anlaşmışız, kulübüyle bugün (perşembe) görüşülecekmiş.
Fenerbahçe'deki kondisyonu olmasa bile ona yakınsa çok işimize yarar.

Batu'nun gidişi acaba mı dedirtti. Transfermarkt'a göre değeri €175.000, maliyeti fazla olmaz diye düşünüyorum.

NoPasaran

Niang yalanlandı deniyor ama olursa müthiş olur..

1,5 sene harikada oynar bildiğim Niang..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Beşiktaş, bir dönem Fenerbahçe forması da giyen Niang'ın transferinde son aşamaya geldi.

Devre arası transfer sezonunun kapanmasına 2 gün kala Beşiktaş'ta hareketli saatler yaşanıyor.

Siyah Beyazlı takım bugün akşam saatlerinde Senagalli futbolcu Mamadou Niang ve kulübü Al-Sadd ile yoğun bir şekilde görüşmelere başladı.
Yapılan temaslar sonrası Beşiktaş Futbol Komitesi'nin, 33 yaşındaki Niang ile bir buçuk yıl anlaşmak için büyük aşama kaydettiği öğrenildi. Futbol komitesinin yarın Al-Sadd yetkilileri ile Niang'ın bonservisini almak için masaya oturacağı ve transferi tamamlamayı hedeflediği kaydedildi.

33 yaşındaki Mamadou Niang, 2010-2011 sezonunda Fenerbahçe forması giymiş, 2011-2012 sezonu başında da Katar Ligi ekiplerinden Al-Sadd'a transfer olmuştu. Niang'ın Al-Sadd takımı ile olan mukavelesi 30 Haziran 2014 tarihinde sona eriyordu.
Mamadu Niang'ın kariyeri:
1999-2001:Troyes
2001-2003:Metz
2003-2005:Strasbourg
2005-2010:Marsilya
2010-2011:Fnerbahçe
2011-2014:Al-Sadd

Haber Kaynağı: DHA
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Ahmet Kavalcı Dentinho'yuda yalanladığı için transfer sezonu bitene kadar beklemedeyim ben.
Daha transfer olmazsa da bir şey olmaz ama olursa faydalı olur diye düşünüyorum.

İnönü'deki maç hâlâ aklımda. Orta sahada topla buluşması, tek hareketle Toraman'ı geçmesi, kale önüne kadar sürüp şutunun direkte patlaması... Tabii aynı şeyleri yapabilecek kondisyonu var mı bilmiyorum neticede 33 yaşına geldi.

Edit: Videoyu bulup izledimde Toraman'ın yanında Necip'te var. Kale önünde de Ferrari var.

ilhan mansız_melis

Niang'ın haricinde son bir oyuncu daha almak istiyoruz demiş başkan.

El Colgado

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis

IL Capitano

Ahmet Kavalciya sorsunlar , yalanlarsa Serdar bizde demektir. -)
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....