Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 38 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Yıldız transferlerinde çıkan son dakika krizlerini çözmekle ünlü Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören dün de Almeida olayına el koydu. Kurmaylarıyla Almanya'ya uçup, Portekizliyi de ikna etti Simao'dan sonra Almeida'nın da önümüzdeki hafta imza için İstanbul'a gelmesi bekleniyor.

Bu transferle Kartal'da Portekizli oyuncuların sayısı da 4'e yükseldi Beşiktaş daha önce, 'Görüşmelere başladı' şeklinde borsaya bildirdiği Simao ve Almeida'nın işini bitirdi. Almeida'nın kulübü Werder Bremen'le anlaşan Siyah-Beyazlılar, Portekizli oyuncunun, 'Benimle kimse görüşmedi. Beşiktaş'a gitmeyi düşünmüyorum' şeklindeki açıklamaları üzerine ciddi bir krizi yaşamıştı.

BAŞKAN İŞİ ELE ALDI bu gelişmelerin ardından yanına Futbol Şubesi Sorumlusu Serdal Adalı ve Transfer Komitesi Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu'nu da alarak Almanya'ya gitti. Portekizli Almeida'yla yapılan görüşmelerde anlaşmaya varıldı ve yıldız oyuncu Beşiktaş'a gelmeyi kabul etti. Simao ve Almeida'nın Siyah-Beyazlı formaya resmen bağlandığının bugün resmi bir açıklamayla İMKB'ye de bildirilmesi bekleniyor. İki oyuncunun önümüzdeki hafta ise İstanbul'a gelip tesisleri gezeceği de öğrenildi.

YABANCI KONTENJANI SORUNU VAR BEŞİKTAŞ bu oyunculara resmi imzayı attırmasına rağmen lisanslarını ara transfer döneminde Türkiye Futbol Federasyonu'ndan almak için kontenjan sorunu ile karşı karşıya. Yönetim 10 yabancı kontenjanı dolu olduğu için eldekilerden bazılarını göndermek zorunda.

ELİNDEN KİMSE KURTULAMIYOR

BAŞKAN Demirören'in yıldızları peş peşe Kartal'a kazandırması Avrupa transfer borsasında da ün yapmasını sağladı. Yıldırım Demirören, gelmesi imkansız gibi görünen yıldızların işini bitirerek hem kendisi haklı bir gurur yaşadı, hem de camiasının gururlandırdı. Özellikle Guti, Quaresma ve Iverson transferlerinde yaşanan pürüzleri son anda devreye girerek çözen Demirören, geçen yıl dargın olduğu taraftarlarıyla da barıştı.

Serdar Sarıdağ-Milliyet

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

Alıntı yapılan: Cemail Altınok(52-from:forza)
Arkadaşlar,kardeşlerim, hepinize selamlar,Az önce öğrendiğim bir haberi sizlerle paylaşmak istiyorum, yönetimimiz, dün akşam yaptıkları görüşmede, milli takım formasını da başarıyla giyen bir gurbetçi futbolcuyla her konuda anlaşmıştır. Kendisi, gelecek sezondan itibaren formamızı giymeyi kabul etmiştir. Şubat ayından sonra, oyuncunun teknik direktörü görevinde kalmaya devam ederse, futbolcuyla gelecek sezondan geçerli olmak üzere sözleşme imzalanacaktır. Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu oyuncuyu ve kulübünü bu sezon transfer edebilmek için pazarlıklara devam etmekteler, şu anda bu olasılık yüksek değil, ancak gelecek sezon için çok çok yüksek bir olasılıktır. Lütfen ama lütfen bana özelden mesaj atmayınız, kim olduğunu sormayın, mesajımı biraz dikkatli okursanız anlayacaksınızdır. Ancak bu kadar denk gelirdi, bende tam bunu söylemeye gelmiştim...

İhsan abi? ??? ::)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

NoPasaran

Yok yok İhsan öle bişey olsa önce buraya yazar , zaten forzayada yazmıyor :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

ya ben doğruluğu var mı acaba biliyor mu?öğrenebilir mi?

diye sordum :D

NoPasaran

heee

Yiğit böyle duyum haberlerinde eğer isim verilmeden bişey yapılıyorsa amaç "gizem" yaratmaktır ve derhal konu terkedilmelidir..

Neymiş Gurbetçi Futbolcu ?

Kim olabilir..

Sözleşmesi biten Hamit..

Bence Onu Diğer 2 klupten birisi alacak
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

BUGÜN VEDALAŞIYOR
19.Aralık.2010 4:45

Simao Sabrosa, 2007'den bu yana formasını giydiği Atletico Madrid'le bugün son maçına çıkacak.

Ricardo Quaresma'nın aracılığıyla Beşiktaş ile görüşmelere başlayan ve Siyah-Beyazlı kulüple el sıkışan Portekizli süperstar, Malaga-Atletico Madrid mücadelesinde son kez İspanyol ekibinin formasını giyecek. Atletico Madrid'le önemli başarılara imza atan ve UEFA Kupası'nı kazanma sevinci yaşayan Simao Sabrosa'nın, bu maçın ardından tatile çıkacağı ve Kara Kartal'ın 4 Ocak'ta başlayacak Antalya kampındaki yerini alacağı kaydedildi.

Fanatik

KARTAL'LA ANLAŞTI TATİLE GİTTİ 19.Aralık.2010 6:7
Siyah-Beyazlılarla söz kesen Portekizli?nin, tatil için ülkesinin yolunu tuttuğu öğrenildi.    Cezası nedeniyle Werder Bremen'in dün Kaiserslautern'le oynadığı karşılaşmada formasından uzak kalan Hugo Almeida, Beşiktaş'la arasındaki tüm ayrıntıları da çözmüştü.

Başkan Yıldırım Demirören'le görüştükten sonra Siyah-Beyazlı kulüple söz kesen Portekizli'nin, tatil için ülkesinin yolunu tuttuğu öğrenildi. Bu arada Portekiz basınına konuşan Almeida, "Benim ağzımdan, 'Beşiktaş'a gitmek istemiyorum' diye yazılmış. Ben kesinlikle böyle bir söz sarfetmedim. Beşiktaş ateşli taraftarı olan, yıldızlarla dolu kadroya sahip bir takım. Elbette şartlarda anlaşırsak, Beşiktaş forması giyebilirim" ifadesini kullandı

Fanatik
Since 1903

CR7

KeePSaKe

Since 1903

carsi52

Takımda bu kazmaları gördükten sonra deli gibi bekliyorum Simao'yu Almeida'yı..
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Simao bugün Ali Kuçiğin golünün hemen ardından asist yaptı Malaga-Atletico Madrid maçında :)
Since 1903

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

İDDİA-Başkan ve Serdar Adalı Real Madridli bir oyuncu için Madrid'de bulunuyorlarmış. (lig tv)