Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

K.D

bence iyi olur bide sağ kanat alırsak tamam volkan şen :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: çarşı here - Ağustos 31, 2010, 15:31:05
Semih Yığcı [ Peter Crouch ]
Çok sağlam bi yerden aldığım bilgiye göre forvet hattına alacağımız kişi belli oldu.Peter Crouch cümlemize hayırlı olsun arkadaşlar.Peter Crouch artık Beşiktaşta diyebilirz.Bir kaç saate kalmaz açıklanır bu transfer
alıntı yapılan yorumlardan ???????????????????????

Şu saatten sonra babam olsa inanmam kimseye gördük Recai'yi.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eRe

turkıyede oynamamıs her turlu yabancı transfere acıgım ulen

yeter kı makakula gıbı oyuncular olmasın
ıstemıyor abı asla bole bırını
tabatayı da gorduk
zafer bıryolda gol kralıydı onuda alalım!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

[KralKartal]

Yeni sloganimiz belli oldu, butun basin tras, forza kral kartal :D
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Yarın açıklanır transfer olsada bugünden umudu kestim ben.
Bölünür senin için uykular!

K.D

I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

KeePSaKe

Peter Crouch mu ?

Utanmıyorlar da artık yalan söylemeye...
Since 1903

CR7

Besiktas make shock £8m bid for Totttenham's out of favour striker Robbie Keane
By SPORTSMAIL REPORTER
Last updated at 1:24 PM on 31st August 2010
Comments (0)
Add to My Stories

Decision is yours: Will Robbie Keane go to Besiktas?
Besiktas have made a shock bid of around £8million to sign Tottenham striker Robbie Keane.

The Turkish club have agreed to match the Republic of Ireland captain's £70,000-a-week wages at Spurs and offered him a three-year deal.
Besiktas have also offered him a guarantee of first team football.
The 30-year-old has fallen down the pecking order at White Hart Lane behind Jermain Defoe, Peter Crouch and Roman Pavlyuchenko and Besiktas hopes that will convince the Dubliner to move.
Spurs boss Harry Redknapp is keen to offload Keane's wages at the club and the decision is now down to the player.
Keane, who joined Celtic on a deadline day last January, is also said to have been offered by Spurs to West Ham along with Jamie O'Hara as part of a deal that would see Scott Parker move in the opposite direction.
Besiktas were also tracking Manchester City forward Robinho on a similar loan deal.

Read more: http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-1307614/Besiktas-make-shock-8m-bid-Totttenhams-Robbie-Keane.html#ixzz0yBgbyRUP
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Gelsin abi artık birisi ligde 4.haftaya geldik anasını satim.
Bölünür senin için uykular!

RCA

hayırlı olsun bu geldi laflarına inanan bir insan bile yoktur bu forumda.. o yüzden gereksiz mesaj oluyor. gelse futbolcu hemen manset yaparlar..

yınede isim olarak baz alırsak crouch deler bu ligi. ama kasaplar ayağını kırar o adamın.

robbie keane ise gereksiz bir transfer olur. yani ben bilmiyorum bi kaç maçını izledim. o maçlarda gol atmıştı ama yinede beğenmemiştim.

bize yırtıcı bir forvet gerek. ama her özelliği taşıyabilen.. ayrıca 1 transfer bile yetersız olur bizim için bunuda ayrıca dipnot olarak gecmek ısterım.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

eRe

her yer FLAS HABER OLARAK VERIYOR

Besıktas 10 mılyon euro teklıf etmıs ve kabul edecekmıs totnım
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Esat DERGİ
Adı son olarak ciddi bir şekilde Newscastle United ile geçen Robbie Keane Magpies formasını geri çevirmişti. West Ham teknik direktörü Avram Grant'ın da transfer radarında olan İrlandalı oyuncu için bu yaz döneminde söyleyebileceğimiz en ilginç tespit Ada'da birçok takım ile adının anılması olabilir. Öyleki Robbie Keane için Ada'da şu ana kadar ismi geçen takımlar Celtic, Aston Villa, Nottingham Forest, Cardiff City, West Ham United, Manchester City, Leeds United ve Newcastle United. 2010-2011 yaz transfer sezonun "karar veremeyen" oyuncusu olarak da adlandırılan Keane için Beşiktaş'ın öne sürdüğü bu teklif ise Ada'da kelimenin tam anlamıyla büyük bir şaşkınlıkla karşılandı. İngiliz taraftarların ve muhabirlerin konuya ilk yaklaşımı bu şekildeydi. Kariyerinde Wolverhampton Wanderers, Coventry City, Inter, Leeds United, Tottenham, Liverpool, Celtic takımları bulunan Robert "David" Keane 6 yıl kesintisiz süren Tottenham kariyeri düşünülmezse Ada'nın Cenk İşler'i ve Beşiktaş teknik direktörü Bernd Schuster'in tarif ettiği kısa boylu, vurucu forvet tanımlamasına da uyuyor. Son vuruş konusunda hiçbir sıkıntısı yok.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

hayır hayır hayır...

karıstırdım abi ben ;D

That's me.