Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

abı cok ıyı bı yere degındın. guvenmek yada guven(e)memek. bence asıl sorun burda. hanı yukardada yazdım 12adamdan 3adam cıkaramıyoruz onyargı var belkı yada haklıyız o ayrı ama ıste guvenmemek guven(e)memek
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Ersin Develi

Robinho gelecek mi,gelmeyecek mi,transfer yapılacak mı yapılmayacak mı bilmiyorum ama bildiğim ve emin olduğum tek bir şey var;bu transfer döneminde birileri acaip rant kazandı..Kazanmyan tek bir yer var o da Kralkartal.com

Forza Beşiktaş:Süper prim yaptı,sitenin ziyaretçi trafiği zirve yaptı,belki de şuan da bekleyen üyelik sayısı 5-10 bin'dir.İnternet te en çok takip edilen site oldu,hatta belki de Tv kanalları bile Forza yı takip etti.Robinho gelmezse (ki gelmeyecek gibi görünüyor ama yine de emin olmamak lazım) Forza günevilirliğini kaybeder mi? Evet kaybeder ama az bir kesim tarafından.Bekleyen 5-10 bin üyeden 2 bin i girmese yine 6-7 bin kişi kâr etti,Peki bunların ne önemi var? Ben site işiyle ilgilendiğim için biliyorum,şuan o siteyi satmaya kalksalar (bu sadece varsayım,öyle bişe yok) 10-15 milyardan aşağı satmaz,Çünkü hit i fazla,üye sayısı çok.Sitede reklam işi varmı bilmiyorum ama reklam vermek isteyenler baya bir para verir.Ek olarak google reklamları var mı yokmu bilmiyorum,girenlerin yarısı da acemi olsa o reklamlara tıklasa,her tık'ta yanılmıyorsam 1 dolar civarında para kazanıyor.Günde en az 100 kişi tıklasa 100 dolar,Allah bereket versin...

Çarşı Forum: Onlar da Forza gibi Robinho Beşiktaş'ta başlığını açtılar.En son baktığımda 1524 sayfaya ulaştırmıştı.Adminler sadece başlık açarak,suya sabuna dokunmadan Umut Tacirliği yaptılar,yorumlarını okuyunca çk şaşırıyordum ve üzülüyordum,sabaha kadar bekleyenler,sayfayı dakika da 20 kere yenileyenler,bilgisayar başından saatlerce kalkmayanlar,admine Ne olur bir açıklama yap diye yalvaranlar...En az 3-4 bin üye de Çarşı Forum kazanmıştır bu transfer döneminde.Forza için yazdığım maddi konu Çarşı Forum içinde geçerli...

Cem Çetiner: Facebook'ta şuan itibariyle 4.222 üyesi var,kendini başkan'dan daha üstün gören,belki de Başkanın bile o kadar emin konuşamayacağı konularda kendinden emin konuştu.Robinho gelmezse şayet,kapatır sayfasını çeker gider,yediği küfürlerde yanına kâr kalır.Peki ona ne kazandırdı transfer dönemi,görünürde bir şey yok gibi,içeriğini bilmem ama en azından Çetiner soyismini duyurmayı başardı...

Haber1903: Onlarda Robinho üzerinden reklam yaptılar,belki şimdiye kadar reklamı ve duyulmuşluğu iyiydi,ama şahsen ben bu transfer döneminde tanıdım o siteyi.Ziyaretçi çektiler,hitlerini artırdılar vs vs... Robinho konusunda hep yuvarlar konuştular...

Kralkartal:2008'de üye oldum,2 yıldır burdayım ama son 1 yıl içinde aktif olabildim,ve o günden beri yazanlar hemen hemen aynıydı bu transfer döneminde de aynı kaldı,evet bizde duyduklarımızı yazdık,ama bu sitede hiç bir transfer gerçekleşmeden emin konuşulmadı ve transfer döneminde isimlerin yanında hep -MI soru edatı vardı,ta ki kesinleşinceye kadar.Gariptir ki bu transfer döneminde ne başka forumlar gibi 3-5 bin üye oldu ne de başka bir şey.Neden mi? Nedenini söylemeye gerek yok sanırım :)

Yazsam daha uzar gider ama konu,bende sabahlara kadar oturdum ama sırf Robinho yu beklemek için değil,gelseydi bile uyandığımda o haberi öğrenmiş olacaktım.Ama böyle düşünmeyip sabahlara kadar bekleyen insanlar gördüm (kendi yorumlarından dolayı böyle düşünüyorum) kimsenin bu kadar insanı ne bekletmeye ne de umut verip onlarlar oynamaya hakkı yoktur.En önemlisi de KİMSENİN AMA HİÇ KİMSENİN BEŞİKTAŞ ÜZERİNDEN PRİM YAPMAYA YA DA RANT SAĞLAMAYA HAKKI YOKTUR.Çünkü BEŞİKTAŞ HALKIN TAKIMIDIR,Kişiler ve Makamlar hiç bir zaman Beşiktaş'ın önüne geçemez...

SingahLi (ED)

Cem Goren

bugun blog yazım gelıyo uzun bı sekılde . heryere herseye yazıcam arkadas. burayada koyucam hatta :D

Batuhan

bekliyoruz cem abi :)
bakalım halandaki gazetecilik ruhu sana da geçmiş mi :D
Koca hestiy aya bedenem ?

NoPasaran

Boşver Singahli..

Senede 2 üye kazansak yeter bize..

Yeterki yalandan dolandan ranttan artislikten uzak olalım..

Ancak anlamadığımız konu şu..

Beşiktaşlı yöneticilerden aldığımız mesajlar ve maillerde KESİNLİKLE İPTAL derken bu adamlar neye göre evet dedi. Bu bilgiyi kimden aldılar merak etmiyor değilim..

Koskoca Çarşının Resmi sitesi nasıl olurda kendini ele güne  3000-5000 üye için rezil kepaze eder anlamıyorum..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

Alıntı yapılan: carsi52 - Ağustos 31, 2010, 01:02:03
Quaresma sakatlanırsa mı ?

:-\

bu ihtimali dusunmek bıle ıstemıyorum. dikine top oynayan guti dısında bır oyuncu bıle kalmıyor o zaman.gutinin paslarını bile cozebılmıs degıl bızım forvetler bobo da dahıl
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

Quaresma elbet sakatlanıcak bari Türkiye Kupası maçlarında oynayamasa ;D

Ersin Develi

Adminim belki de maddiyat girmiştir işin içine belli mi olur

Cem Goren

Alıntı yapılan: Batuhan* - Ağustos 31, 2010, 01:06:59
bekliyoruz cem abi :)
bakalım halandaki gazetecilik ruhu sana da geçmiş mi :D
yok canım sende :D bakıcaz basladım yazmaya burayada koyucam zaten.

NoPasaran

Mecbursunuz düşünmeye..

Q7 kırmızıda görecek
Sakatlanacak belki

Yada çok formsuz olduğu dönem olacak..

Beşiktaş bi şekilde gol atar sorun değil geçen seneden daha iyiyiz ama bu kadar ehdef büyütmüşken Transfer yapılmaması akıl alır gibi değil

Halen Holoskolarla AVRUPA KUPASI hedefliyoruz akıl alır gibi değil
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

avrupa KUPASINI hedefleyecek kapasıteden soz etmıyorum ama bunu hedefleyecek guven bızım takımda yok. oyuncu kendıne guvenmıyodur..

at. madrid e bak forlan aguero sımao asuncao reyes .. bızım takımla bu takım arasındakı en buyuk fark nedır? kalite değil.. guvendir.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

RCA

That's me.

carsi52

Robi gelseydi o zaman bazı şeyleri hedefleyebilirdik.

Quaresma yoksa robi var diyebilecektik çünkü..

NoPasaran

Alıntı yapılan: carsi52 - Ağustos 31, 2010, 01:19:52
Robi gelseydi o zaman bazı şeyleri hedefleyebilirdik.

Quaresma yoksa robi var diyebilecektik çünkü..

Rakipler içinde korkulu bir rüya olacaktı..

Keşke şu hayal gerçek olsa..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net