Ana Menü

Caner Atağı

Başlatan pAscAliAnUmut, Nisan 23, 2010, 12:33:52

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pAscAliAnUmut

Arda ile kavga ettikten sonra gözden düşen milli oyuncunun yeni sezonda siyah-beyazlı formaya yakın olduğu belirtildi

Galatasaray`ın yeni sezonda kadrosunda düşünmediği Caner Erkin`in, Beşiktaş yolunda olduğu öğrenildi. Galatasaray yönetiminin, sarı-kırmızılılarda kiralık oynayan ve Rus kulübü CSKA Moskova`nın malı olan Caner`in, 3.5 milyon euro`luk bonservis bedelini ödemeyi kabul etmeyeceğini bildirmesi, siyah-beyazlıların iştahını kabarttı. Beşiktaş, bu transferi bir an önce bitirmek amaçında. Milli oyuncu, geçtiğimiz günlerde Arda Turan ile idmanda kavga ettiği için iyice gözden düşmüştü.

DAHA ÖNCE İSTENDİ

Caner`in menajeri Batur Altıparmak ise geçtiğimiz sezon Beşiktaş`ın renklerine katmak için büyük uğraş verdiği milli futbolcuya yeni sezonda Beşiktaş forması giydirmek istiyor. Sol kanatta oynayan 21 yaşındaki Caner, sarı-kırmızılı forma altında bu sezon 16 Süper Lig maçında oynadı. Gol atma başarısı gösteremeyen Caner, 1 asist üretti. Avrupa Ligi ve Ziraat Türkiye Kupası`nda ise 10 karşılaşmada ter dökerken, 3 gol ve 2 asistle takımına katkıda bulundu.

Kaynak: 3 hece 7 harf Fotomaç

Şimdi de Caner  :D   

Aslında yollayın Tello'yu alın Caner'i  :D
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

CR7

etti 14 :D

neden olmasın?
keşke olsa ama hem bonservis çok hem de bazen çok kötü davranışları oluyor
ayrıca niye her transfer dönemi bu adam bize geliyor?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Gese kiralamadan önce alıcaktık.Artık alınmasını istemem ben ama keşke önceden biz alsaydık..
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Fotomaç ;D

bırak Allah aşkına Fotomaç ;D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

Alıntı yapılan: carsi52 - Nisan 23, 2010, 12:58:03
Gese kiralamadan önce alıcaktık.Artık alınmasını istemem ben ama keşke önceden biz alsaydık..
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Guti ORÇ.

fotomaç haberleri fm2010'daki transfer dedikodularından alıyor sanırım.