Ana Menü

Bobo,Erman Toroğlu'nu mahkemeye veriyor

Başlatan carsi52, Nisan 22, 2010, 20:51:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Bobo, Fenerbahçe ile oynanan maçta kaçırdığı penaltı nedeniyle kendisini ağır bir şekide suçlayan eski hakem ve Hürriyet Gazetesi yazarı Erman Toroğlu'nu mahkemeye veriyor.

Beşiktaş'ın golcü ftubolcusu Bobo, Fenerbahçe karşısında penaltı kaçırmasını eleştiren Hürriyet gazetesi yazarı Erman Toroğlu'nu mahkemeye verecek. Bobo "Hiç insana elinde belge bilgi olmaksizin iftira atılmaz. Avrupa'da bunun adı iftiradır ve direk kanuni yollardan hesap sorulur. Türkiye'de adaletin var olduğuna inanıyorum ve Erman Toroğlu'nun hakkımda "Alex'in arkadaşı penaltıyı bilerek atmadı" şeklinde iftirasının hesabını hukuk önünde verecektir" dedi...
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

fguldas

bobo 2 dakika delikanlı olsun da beşiktaş taraftarından özür dilesin atamadıgı penaltıdan dolayı . Penaltı olduğunda ayağa kalktım ve kaçıracak dedim. Cünkü penaltı noktasını duzeltmedi bile gerzek.

carsi52

Alıntı yapılan: fguldas - Nisan 22, 2010, 21:17:41
bobo 2 dakika delikanlı olsun da beşiktaş taraftarından özür dilesin atamadıgı penaltıdan dolayı . Penaltı olduğunda ayağa kalktım ve kaçıracak dedim. Cünkü penaltı noktasını duzeltmedi bile gerzek.

Bilip bilmeden yorum yapmak bu olsa gerek.
Emin ol sen özürdiledi bobo..

Beşiktaş-Futbolcular-Bobo bölümüne gir 17.sayfayada yazar sonra birde sen özürdile bobodan..
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Bobo delikanlılığı senden mi öğrenicek

Gerzek falan noluyoruz yakışıyor mu Beşiktaş taraftarına oyuncusuna böyle cümleler kurmak

Bobo 1 penaltı kaçırdı diye hemen satmayın adamı katkılarını da unutmayın
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

kımse merak etmesın BOBO penaltıdan dolayı ÖZÜR DİLEMİŞTİR...
kaldıkı BOBO'nun kredısı bıtmez en azından benım ıcın...

""BOBO BESIKTASTA KALDIGI SURECE VE OYUNDA OLD. ZAMANLARDA PENALTILARI KULLANMAYA DEVAM EDECEKTIR"" M.D.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

sen 2 dk. delikanlı ol da vefasızlık yapma adam seni buraya kadar getiren kişi
diğer futbolcular ne yaptı?
senin gollerinin 1/3'ünü o attı daha ne konuşuyosun.
ve son kelimeni de kendi üstüne alın..
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

Seviyoruz seni Bobo, herzamanki gibi yoluna devam et...

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi