Ana Menü

Müzmin sakat Gökhan Zan

Başlatan eRe, Şubat 17, 2007, 12:26:23

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Beşiktaş'ın genç savunma oyuncusu Gökhan Zan, bu sezon ortaya koyduğu futboldan çok, yaşadığı sakatlıklarla gündeme geliyor.
Son olarak dünkü Konyaspor maçının 27. dakikasında dizinden sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kalan Gökhan, bu sezon yaşadığı sakatlıklar nedeniyle takımını 8 resmi maçta yalnız bıraktı.

Turkcell Süper Lig'de 6. haftadaki Galatasaray, 7. haftadaki Ankaragücü maçlarında sakatlığı nedeniyle forma giyemeyen Gökhan Zan, 15. haftadaki Bursaspor maçında omuzundan sakatlanınca 16. haftadaki Ankaraspor ve 17. haftadaki Kayserispor karşılaşmalarında da oynayamadı.

UEFA Kupası 1. turunda CSKA Sofya ile yapılan ilk maçta ve son Bayer Leverkusen karşılaşmasında da sakat olan Gökhan, Fortis Türkiye Kupası'nda da Çaykur Rizespor ve Gençlerbirliği maçlarında sakat olduğu için forma giyemedi.

Konyaspor ile dün yapılan Turkcell Süper Lig maçında sağ diz iç yan bağlarında esneme meydana gelen Gökhan'ın, Trabzonspor ile yapılacak maçta forma giymesinin zor olduğu bildirildi.

Kaynak : AA
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

freedom forever

valla ben bu adamın sakatlanmasından bıktım
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

Timurlenk

bu adamlar ya antreman yapmıyorlar ya da top oynamasını bilmiyorlar.

gaziantepspor'da hiç sakatlandı mı bu adam peki bize gelince ne oldu

eRe

harıka azımlı ve hırslı takımın en onemlı kozlarından ancak dusmesını bılmıyor kaymasını bılmıyor ne yaparsa sakatlanıyor
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

IL Capitano

aynen altina imza atarim, gercekten bu adam dusmesini , kaymasini bilmiyor..

Alıntı yapılan: FaTaL_eRe - Şubat 17, 2007, 12:30:56
harıka azımlı ve hırslı takımın en onemlı kozlarından ancak dusmesını bılmıyor kaymasını bılmıyor ne yaparsa sakatlanıyor
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

burak_bjk

bu artık müzmim sakat oldu ya..camdan adam
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

rico_ pasa

ya arkadas gokhan sık sık sakatlanan bir oyuncu peki bu sey tigana neden coloccini yi almadı allahım bu adama akıl fikir ver ya
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

burak_bjk

gökhana bel bağlayıpta oyuncu almazsan o bölgeye işte böyle olur..trabzon maçında kesin yokmuş gese maçında belki oynayacakmış..
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

pAscAliAnUmut

bunlar hakkaten osuruktan nem kapıyor ama Gökhan gidersede güzel bi stoper almak lazım
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Adriano

Ne zaman adam yere düşse bir pozisyonda Eyvah sakatlandı yine diye ayağa kalkıyorum...
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

2 dia 2 muerto

İyi ama böyle olmaz ki tamam güzel oynuyor ama gökhan bu sene 8 maçta bizi yalnız bırakmış.Ya bir çözüm bulunsun yada bu adamda bi sorun var hazır Arsenalde parayı basıcakken satalım.

CHEm !

doktorlarda bişe var herhalde
Allah kitap Beşiktaş

Timurlenk

Alıntı yapılan: CHEm - Şubat 18, 2007, 12:09:17
doktorlarda bişe var herhalde
cem bu doktorlar 100.yılda da vardı bence tigana iyi antreman yaptırmıyor.

carsi52

Bıktım bu sakatlanmasından en ufak şeyde sakatlanıyoru.
Bölünür senin için uykular!

SATUKBLADE

Alıntı yapılan: Bobbo13 - Şubat 18, 2007, 12:40:25
cem bu doktorlar 100.yılda da vardı bence tigana iyi antreman yaptırmıyor.

ilhan mansız zamanındada vardı...