Ana Menü

Nihayet!

Başlatan CR7, Nisan 14, 2010, 19:22:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Başkanımız Sayın Yıldırım Demirören`in açıklamasıdır:

Türkiye Futbol Federasyonu Hukuk Kurulu tarafından 12.04.2010 tarihinde   Kulübümüz'e gönderilen savunma talepli yazıda, Beşiktaş-Trabzonspor maçı   sonrası TFF Başkanı Sayın Mahmut Özgener'e gönderdiğim SMS mesajı   nedeniyle savunmam istenmiş, konu bugün gazetelerde de yer almıştır...

Öncelikle, Beşiktaş-Trabzonspor maçından sonra TFF Başkanı Sayın Mahmut   Özgener'e gönderdiğim mesajda, "Ben Levent Kızıl olduğu sürece bundan   sonra karşındayım, saygılar" şeklindeki cümlem alışılagelmiş SMS mesajı   kısaltmaları dahilinde yazılmış, ancak bundan Federasyon Başkanı akla   hayale gelmeyecek küfürlü bir söz üretip, kendince aleyhimde bir gündem   yaratmıştır.

Bunun dışında TFF Başkanı Sayın Mahmut Özgener ile aramdaki uzun yıllara   dayanan ilişki ve dostluktan kaynaklanan samimiyet ve ayrıca   Trabzonspor müsabakasında görülmeyen bir penaltı pozisyonunun verdiği   üzüntü sonucunda tamamıyla sitem amaçlı olarak gönderdiğim mesaj,   Habertürk gazetesi spor müdürünün beyanına göre, Sayın Özgener ve Sayın   Kızıl tarafından Habertürk gazetesi spor müdürlüğü aranarak, gazete   manşetlerine taşınmış ve Özgener ile Kızıl'ın Türk Futbolu'nda bir kaos   ve Beşiktaş aleyhine bir ortam yaratma çabası içinde oldukları   görülmüştür.

Türkiye Futbol  Federasyonu Başkanı'nın bu zinhiyet ve siyasetini esefle   izlediğimi belirtir, kulüpler üstü bir pozisyonda, hakkaniyet   dağıtıcısı ve savunucusu olması gerekirken küçük ve gayri etik oyunlar   içerisinde olmalarından dolayı Türk Futbolu'nun giderek kan kaybettiğine   üzüntüyle şahit olmaktayız.

Durumu kamuoyunun bilgilerine saygılarımla sunarım,

Yıldırım Demirören
  Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı

Bu Özgener denen pısırık heriften başkan filan olmaz. geçen sene de söylüyordum,sene başında da söylüyordum hala da söylyorum

Aziz Yıldırım indirecek diyorlardı. İlk defa destek vermiştim ona.

Nihayet bizim başkan da karşı olmaya başladı.. :ok 
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

bıraz gec kaldı ama bı yerden baslamak lazımdı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Hadi benim gibilerin kontörü olmuyor mesaj hakkı oluyor mesaj atıyor.
Yahu senin mesajla işin ne ? Birşey söyliceksen ara söyle.
Hey allahım.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Beşiktaş Başkanın sms atmasını anlayamıyorum ben..

Çocuk gibi..Resmen yardım istemiş havası var haberde..

Ayrıca Bu Kel olmayan Mahmut o koltukta çok durmaz , suyu iyice ısındı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

fguldas

mesajda kufur ettırmek lazım dıye bırsey dıyor buda sunu gosterıyorkı yonetım ıstedıgıne kufur ettırebılıyor. yanı demıroren taraftarı ıstedıgı gıbı kontrol edebılıyor.

IL Capitano

Izmirli bir tanidigimin abisinin lise arkadasi bu Mahmut, Amerikada filan birlikte kalmislar. yanlis hatirlamiyorsam voleybolcu bu. "kafasina vur elinden ekmegini al" derle öyle bu diyorlar  hakkinda. Yani lafin kisasi Levent "biiip" Kizil ve azize bunu cok rahat yönetiyorlar.

Tupcunu aciklamasina gelince acaba takan oldu mu? yakinda elime masaya vuracam muhabbeti baslar..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Delirdik

İnsan başkanına tüpçü derse elin renklisi neler neler derde çıkıpta ses edemezsin..

neyse;

Türkün türkten başka dostu yoktur ya Beşiktaşlınında yok valla
Eğer başkan sıfatını kullanıyorsan seviyenide koruyacaksın demekki. Öğren be başkan şunu
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

IL Capitano

Gökhan kardes,

107 yillik cinarimin en rezil kepaze, sözunu yiyen , parasiyla madara olan, 35 bin kisin ayni anda yeter diye bagirdigi, buda yetmezmis gibi deplasmada ev sahibi takiminin yeter diye bagirdigi , tabiiki ironi olarak buda bana en cok aciyi veren olay ayrica mesleginin belli bir kismi tüple ilgili olan bir insana tupcu demem seni neden bu kadar rahatsiz etti anlamadim..
burasi o Abilerin ne konusulup konusulmayacagina karar verdigi forum degil..karistirdin heralde.
ama cok rahatsiz olduysan modarötere sikayet butonu var ..

Delirdik

Arkadaş ben ülkemi satan tayyip erdoğanada karşıyım, istemiyorum başta ama tutupta lakap takmam
Bu tarz meselesidir. Ölçü meselesidir.

Senin yaptığın bana göre yanlıştır. Kendini tatmin etmedir. Başkada birşey değildir.

Ben sana demiceksin lan bir daha böyle mi demim? senin ne konuşacağını mı tayin ettim?
Sadece yanlış geldi bana bunu söyledim. Gayette net açık yazdım yani

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Delirdik

+
Demirörenin başkanlığını da onaylıyor değilim
ama muhalefetin çıkıp indirmediği sürece başkandır o makamdadır. Bu unutulmamalı hitap ederken
Savunduğum budur, rahatsızlığım bundandır

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

IL Capitano

tupcunun neresi lakap?neresi hakaret? adamin meslegi.ayrica her yaptigi kötuluge ragmen, Besiktasimi dusurdugu rezillige ragmen aman bagirmayin aman protesto etmeyin yoksa destegi cekecek analyisida maalesef benim ölcum degil..

yanlis geldiyse kardesim bu sözun bence yanlis dersin, olumlu karsilarim ama bildigimden vazgecmem.. seninde uslubun yanlis..yok renkli ne derms alan filan neyse uzayacak konu..

Delirdik

Adamın mesleği tüpçülük değil. Tüpçü kapına tüpü bırakandır. Bu adam o şirketin vekili yöneteni sahibi :)
Zaten dediğin şeyi yaptım ben gayette hakaretten uzak kelimeler kullandığıma inanıyorum.

Dediğin gibi ama neyse.. sen beni anladın bende seni. prblem yok

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

[KralKartal]

Onun tüpü onun en guzel yerinde süs oalrak dursun..

Baskansa baskanligini bilecek, milyonlarca taraftari temsil ediyor, baskan budur,
kendini bile temsil edemiyorsa, onun tüpü olsa ne olacak parasi olsa ne yazar..

Biraksin bu isleride, gidip sokakta ogluyla top kostursun artik.. harbi sms'e bak, baskan mi yonetici mi,
basin danismani mi bilmiyorumda, baskanliktan cok her isi yapiyor
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

federasyonun ne sucu var anlamadim ben,olabilir hakem görmeyebilir,ki zor cüzülecek bi pozisyondu bu kadar büyütmeye gerek yok bence
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

+18 !

Federasyonun bir suçu olsa da olmasa da Demirören'i dikkate alacaklarını düşünmüyorum..