Ana Menü

Krasic yada Deco | LİG TV

Başlatan NoPasaran, Nisan 13, 2010, 16:57:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Bir yandan Fenerbahçe derbisine hazırlanan Beşiktaş, bir yandan da transfer harekatını tüm hızıyla sürdürüyor. Başkan Yıldırım Demirören ve teknik direktör Mustafa Denizli, Deco ve Milos Krasic için biraraya geldi.

Beşiktaş Asbaşkanı Alatttin Aykaç, Azeri iş adamı arkadaşı Mübariz Massimov'dan her türlü finans garantisini aldığını Başkan Yıldırm Demirören'e bildirirken, teknik direktör Mustafa Denizli'ye Chelsea'den Deco veya CSKA Moskova'nın yıldızı Milos Krasic'den birini tercih etmesini söylediler.

Lig TV'nin internet sitesinin haberine göre, Başkan Demirören, teknik direktör Denizli ile yaptığı görüşme sonrasında bonservis ücreti 10 milyon Euro olan Deco ile 16,5 milyon Euroluk Milos Krasic için Fenerbahçe derbisinden sonra transferin netleştirilmesine karar verildi.

Teknik direktör Mustafa Denizli'nin, Deco ve Krasic'den birinin transfer edilmesi halinde Tabata veya Delgado'dan vazgeçeceği de gelen bilgeler arasında.

Bu arada Beşiktaş'ta Karşıyaka'nın 23 yaşındaki stoperi Saffet Yakar ile de prensipte anlaşmaya varıldığı belirtildi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Guti ORÇ.

saffet transferine inanırımda diğerleri olmaz.

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

+18 !

Yakında beni de yazarlarsa şaşırmayın..

Cem Goren

daha neler duyacagız neler bunlar baslangıc hele sezon bı bıtsın o zaman bombalar patlar...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

O kadar paralı adamdan sonra olmayacaksa zaten olmasın..

Bu sene çok büyük iki oyuncu birden bekliyorum..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Olucaksa Krasic olsun ama olmaz seneye kesin büyük bir kulube gider.Deco daha yakın duruyor...
Since 1903

beckyZWICKY

Çok sayıda yabancı oyuncu mevcut..

Nasıl boşaltıcaz kontenjanı..

Boşaltmak için baya para gidicek, gelecek oyuncular içinde keza öyle..

Nasıl olcak acaba..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

[KralKartal]

Keske yildiz almakla olsa, o yildizla anlasan iyi bir Yildiz hoca olmazsa, hicbirsey olmaz
Denizli ile keza 5 yildiz gelse birsey olmaz,
yabanci antrenor sart...

Yildizi futbolcudan yana degil teknik direktorden yana kullansinlar!
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

KeePSaKe

Abi iyi diyorsunda bize yabancı güzel teknik direktörlerde geldi ama onlarda olmadı zaten 1 sene uzatmışlar artık teknik direktörün değişeceğini sanmıyorum en azından futbolcu olarak iyi birisini alalım...
Since 1903

[KralKartal]

Uzatmak garanti degildir fener macindan sonra hersey degisebilir ...

Kim iyi yabanci ve teknik direktor geldi?

Lucescu haricinde son zamanlarda iyi bir yabanci ve basarili bir yabanci gormedim..
Zaten Luceden sonrada iyi futbol gormedim..

Ikisi bir arada olsun, yerli TD ve Yildiz olmaz, anlasamazlar, kafa yapilari farkli,
yerliler anlamiyor bu isten :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

KeePSaKe

İyi bir yabancı hoca gelse bile takım başarılı olamayabiliyor Del Bosque ile Tigana örneği gibi ondan bahsettim.Benim düşüncem Mustafa Denizli seneye de devam eder onun için en azından iyi bir futbolcu alalım...
Since 1903