Ana Menü

Bu da 2. süperyıldız!!!

Başlatan CR7, Nisan 08, 2010, 01:38:12

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Ligdeki şampiyonluk yarışında rakiplerinin gerisinde kalan Beşiktaş,   önümüzdeki sezonun kadrosunu şekillendirmek için kolları sıvadı. Almanya   ve İtalya`da nabız yoklayan Siyah-Beyazlı yönetimin renklerine bağlamak   istediği isim ise Santos`ta forma giyen Robinho. Brezilyalı`nın   önündeki engel 15 milyon Euro`luk bonservis bedeli ve Robinho`nun   Türkiye`ye sıcak bakmaması.

Fenerbahçe mağlubiyeti ile ligdeki şampiyonluk yarışından kopan   Beşiktaş, gözünü transfere çevirdi. Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı   ile yönetici Cengiz Zülfikaroğlu önce Almanya sonra da İtalya`da bir   dizi görüşme yaptı. Bayern Münih, İnter ve Milan yöneticileri ile fikir   alışverişinde bulunan futbol komitesine, Başkan Yıldırım Demirören de   eşlik etti. Gelecek sezona iki yıldız transferle girmeyi hedefleyen   Siyah-Beyazlı yönetim, Kevin Kuranyi ve Quaresma gibi isimlerle temasa   geçerek futbol piyasasının nabzını yokladı. Başkan Yıldırım Demirören ve   yöneticilerin gönlünde ise Brezilyalı büyük bir yıldız yatıyor.   Manchester City`den kiralık olarak futbola başladığı Santos kulübüne   giden Robinho, Beşiktaş yönetiminin rüyalarını süslüyor.

Oyuncunun bonservis bedelinin 15 milyon Euro`yu geçmesi ve Türkiye`ye   gelmekte isteksiz davranması bu transferi biraz zora sokuyor.   Siyah-Beyazlılar ise Robinho konusunda ısrar ediyor. Manchester City   macerasından sonra ülkesine dönen yıldız oyuncunun tek hedefi Dünya   Şampiyonası`nda forma giyebilmek. City`den ayrılma nedeni de sürekli   olarak oynayamaması. Milli takıma hazır olarak gitmek isteyen   Robinho`nun, Dünya Kupası`nda göstereceği performans, futbol kariyerinde   de belirleyici olacak. Şampiyonada vasat bir görüntü çizmesi halinde   Beşiktaş yeniden yıldız oyuncu ile temasa geçmeyi deneyecek. Ricardinho,   Kleberson, Roberto Carlos, Elano, Dos Santos ve Alex gibi Türkiye`de   forma giymiş Brezilyalıların düşünceleri de Robinho`yu ikna etmek için   kullanılacak. Futbol komitesi üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, Beşiktaş`ın iki   yabancı yıldız alacağını ifade ederek, "Biz alacağımız bu   oyuncularla Beşiktaş`ı mali olarak sıkıntıya sokmayacağız. Sponsorları   devreye sokmaya çalışıyoruz. Beşiktaş camiası bu konuda rahat olsun.   Yurtdışında yaptığımız araştırmalar sonrasında takımı sırtlayacak iki   yabancı oyuncu getireceğiz." dedi.

Zaman
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

Nakamura gelsin diyorum ben :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.