Ana Menü

Flaş! DENİZLİNİN SÖZLEŞMESİ 1 SENE UZATILDI

Başlatan NoPasaran, Nisan 06, 2010, 18:54:53

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

iste forumlarin guzelligide bu ; herkes dusuncelerini özgur bir sekilde yaziyor... :)

lafi filan dolandirigimiz yok Ihsancim direk söyluyorum, bu takimi ne egturul ne tigana ne del bosqoue ne riza kimse degil bu insan sampiyon yapti,yok onun kadrosu filan degildi beni pek baglamaz.her hoca iyi kötu birinin kadrosunu aliyor.tarih kitaplari ne  alt yapiyi yazacak nede baska bir seyi 30 yil sonra 2009 da Besiktasi mustafa denizli sampiyon yapti diye yazacak...

neyse daha önce de yazdim bende kalmasini istemiyorum ama bu Denizli konusunda seninle hemfikir olmamiz zor gibi , canimiz sagolsun   :)

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

[KralKartal]

Simdi kendimizi baska takimlarla kiyaslamak istemiyorum, kiyaslarsam Buysa ile kiyaslamis olur, ve bursanin bu sene cok basarili oldugunu
yazmak zorunda kalirim, 3 buyukler, en onemliside BIZ basarisiz bir sezon geciriyoruz..
Cunki bizim oturmus bir takimimiz ve takimi taniyan hocamiz var, ama olmadi, hersey kagit uzerinde olmuyormus,
tipki GSnin durumu gibi, bunuda Kewell ve Baros' un sakatligina bagliyorum, eminim onlar oynasalardi
GS liderdi suan...

Ama bunu blemeyiz, tahminim bu yandan..istatistiklerde bunu gosterir sanirim..Ki Besiktasta Bobo ve Ernst(veya Fink) yoksa, takim suan
ne durumda olurdu? GSden kotu olurduk..

Bir mazeret bulabiliyoruz GS icin.. FB icin bulamiyorum, ama kotu gitmiyorlar, tipik daum'un takim ve futbol anlayisi..

Denizli ile Besiktas, normalde baktiginda, kotu gitmiyor, peki 2 hafta sonra lige havlu atarmiyiz?
bunu iste o zaman gorecegiz. Umarimda sampiyonlar ligine gideriz, ama Denizli hoca ile eleniriz,
yani ben ileriyi dusunuyorum siz gunu dusunuyorsunuz?

Sampiyonlar Ligine gitsek, gruptan cikarmiyiz? Cok zor, grup basitte olsa, Denizli hocamiz ile zor..
Seneye verecekleri benim anlayisima ve gorduklerime! gore fazla birsey degil,
sadece istikrar olur, o da istatistiklere girer, Besiktasi calistiran Turk hocasi diye.

Kisaca, ben Denizliyi ilerisi icin basarili bulmuyorum, 'ben patronum' nasil diyor anlamadim,
Tabatayi istedi oynatmiyorsa , boyle sey mi olur? Besiktasin parasini car cur harciyorsun derim.
Yok istemedi, ama yonetim aldiysa ki bunu savunuyorum, sen patronsan niye transfer sezonunda
adam gibi 10.5 numara almadin?!
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ilhan mansız_melis

Mustafa Denizli'den Açıklama

Beşiktaş ile olan sözleşmesini 1 yıl daha uzatan teknik direktörümüz Mustafa Denizli, bu konuyla ilgili ilk mesajını internet sitemiz aracılığıyla verdi;

"BJK Futbol A Takım teknik direktörlüğü görevimin mesleki kariyerim boyunca en uzun süreli, en istikrarlı, en başarılı ve en çok gurur duyd...uğum çalışmam olabilmesi için elimden gelen her türlü çabayı göstereceğimi Beşiktaş kamuoyuna saygıyla ifade ederken; bana bu fırsatı veren başta Başkanımız Sayın Yıldırım Demirören ve tüm BJK Yönetim Kurulu üyelerine verdikleri destek ve duydukları güven için teşekkür ederim."

Mustafa Denizli
BJK Futbol A Takım Teknik Direktörü
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Ersin Develi

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Nisan 09, 2010, 20:42:47
Mustafa Denizli'den Açıklama

Beşiktaş ile olan sözleşmesini 1 yıl daha uzatan teknik direktörümüz Mustafa Denizli, bu konuyla ilgili ilk mesajını internet sitemiz aracılığıyla verdi;

"BJK Futbol A Takım teknik direktörlüğü görevimin mesleki kariyerim boyunca en uzun süreli, en istikrarlı, en başarılı ve en çok gurur duyd...uğum çalışmam olabilmesi için elimden gelen her türlü çabayı göstereceğimi Beşiktaş kamuoyuna saygıyla ifade ederken; bana bu fırsatı veren başta Başkanımız Sayın Yıldırım Demirören ve tüm BJK Yönetim Kurulu üyelerine verdikleri destek ve duydukları güven için teşekkür ederim."

Mustafa Denizli
BJK Futbol A Takım Teknik Direktörü

Malesef bu istikrarı sadece Beşiktaş ta yaşayabilirdi ve yaşadı,Benim düşüncem Beşiktaş 3 yıl daha geriye gitti,Bu takıma gençler kazandırılmamış,sizin söylediklerinize göre m.d ile şuan 10 puan önde olmamız gerekirdi...

Testi kırıldıktan sonra önlem alsan neye yarar.Beşiktaş bu yıl  avrupa kupalarının birinde oynayacak,o zaman beşiktaş Şansız bir şekilde elenirse,neden bu kontrat bir yıl uzatıldı gibi sorularla beynimizi ve dilimizi çok yorarız..
Geçmiş Olsun

CR7

Alıntı yapılan: Singahli
Testi kırıldıktan sonra önlem alsan neye yarar.Beşiktaş bu yıl  avrupa kupalarının birinde oynayacak,o zaman beşiktaş Şansız bir şekilde elenirse,neden bu kontrat bir yıl uzatıldı gibi sorularla beynimizi ve dilimizi çok yorarız..
Geçmiş Olsun
gelecek kişinin çıkma garantisi veya gençleri kazandıracağına dair bir garanti mi var?
teyzemin bıyığı olsa dayım
halamın bıyığı olsa amcam olurdu vs.vs.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Ersin Develi

Alıntı yapılan: L_James_23 - Nisan 09, 2010, 22:13:44
Alıntı yapılan: Singahli
Geçmiş Olsun
gelecek kişinin çıkma garantisi veya gençleri kazandıracağına dair bir garanti mi var?
teyzemin bıyığı olsa dayım
halamın bıyığı olsa amcam olurdu vs.vs.

O zaman teknik direktörler niye değişir? Gelen Hiç Kimsenin Garantisi Yok?

Cem Goren

en azından yazın ortasında kım gelecek dıye tartısmayacagız...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Ersin Develi

pAscAliAnUmut

Yönetim doğru bir karar verdi Denizli'yle sözleşmeyi uzatarak  :ok

Keşke 1 yıllık değil de 3 yıllık 5 yıllık bir sözleşme yapılsaydı..

Neden Arsene Wenger neden Alex Ferguson'sa o yüzden Mustafa Denizli   ;)
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

+18 !

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Nisan 09, 2010, 22:54:51
Yönetim doğru bir karar verdi Denizli'yle sözleşmeyi uzatarak  :ok

Keşke 1 yıllık değil de 3 yıllık 5 yıllık bir sözleşme yapılsaydı..

Neden Arsene Wenger neden Alex Ferguson'sa o yüzden Mustafa Denizli   ;)

M.Denizli'nin yaşı kaç?

O söylediğin adamların Arsenal ve M.United'ın başına geçtikleri yaşı kaç?

M.Denizli 3 büyükleri şampiyon yapan tek teknik direktörüm diye böbürlenirken diğerleri başarıya aç bi şekilde geldiler takımlarının başlarına..

[KralKartal]

2011 Ocak ayina kadar sure veriyorum kendisine, sonra bir sekilde gidecek..

medyum ben.. :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi