Ana Menü

Haber doğruysa helal olsun Rüştü !

Başlatan carsi52, Mart 30, 2010, 18:03:59

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Yıllık 1.5 milyon Euro alacağının 1.5 milyon 'ye çevrilmesine "Evet" diyen tecrübeli kaleciye yönetici Serdal Adalı "Rüştü sorun yok değil mi?" diye sordu. Rüştü ise "Tek bir şartım var o da Necip'in şartlarının düzeltilmesi"
dedi. Adalı çok duygulandı ve garanti verdi!

GERÇEK BEŞİKTAŞLI
Helal olsun Rüştü sana... Türk futbolunun tartışmasız 1 numarası olan tecrübeli kaleci öyle
olaya imza attı ki ödül alacak türden... Eskişehir maçı sonrası taraftarın Beşiktaşlı olarak bağrına bastığı Rüştü, sözleşme uzatmaya "Evet" derken perde arkasındaki bir olay tek kelime ile "Bravo" dedirtti. İşte filmlere konu olabilecek o olay...

Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, sezon sonu mukavelesi bitecek Rüştü'ye "Sorun yok değil mi? Yıllık 1.5 milyon TL'ye anlaştık" der. Yıllık 1.5 milyon Euro alan Rüştü bu öneri karşısında Adalı'ya "Tamam Serdal Ağabey de, tek bir şartım kaldı" cevabını verir. Adalı hem şaşırır hem de merak içinde tecrübeli kaleciye şartını sorar ve Rüştü'den şu cevap gelir: "Ağabey ben Euro'dan TL'ye geçtim ve tek yılda kazanacağım parayı 2 yıla çektim. Bundan da şikayetçi değilim. İmza için şartım takımda aylık 3
TL'ye oynayan Necip'in şartlarının düzeltilmesi ve ona iyi bir gelecek için zemin hazırlanması. Bunun sözünü verin ben de şimdi imzayı atayım." Rüştü'nün böyle bir istekte bulunması üzerine Adalı, Rüştü'ye sarılıp "Tamam aslanım. Senin böyle konuşman yeter bize. Söz veriyorum Necip hak ettiğine kavuşacak. Senin bu hareketinle bir daha nasıl bir insan olduğunu anladım" der ve ağlamamak için kendini zor tutar.

Kaynak : HTSpor

Valla haber doğruysa helal olsun diyorum Rüştüye..

Bölünür senin için uykular!

Guti ORÇ.

Gelmiş geçmiş en iyi kaleci.Helal olsun Rüştü

Cem Goren

Dıycek Soz bırakmadın...
HELAL OLSUN...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Besiktasli degil Rustu, ama efendiligi ve insanligi tartisilmaz...

Helal olsun
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.