Ana Menü

Sosyal Ağlar (Twitter - Facebook)

Başlatan NoPasaran, Mart 27, 2010, 23:57:30

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Brestgerfich

İnternet dediğin ne ki?
Facebooka, twittera, blog sitesine; adı her ne olarak anılıyor olursa olsun sadece göğüs ve alt bölümü kapatan 3 parça kumaşla çekilmiş fotoğraf koymak aynı şeydir. Yani bikini olunca iyi, iç çamaşırı olunca kötü demek bana tuhaf geliyor. Birini nasıl adlandırıyorsanız diğerini de aynı şekilde adlandırmalısınız. Farkları yok çünkü.

Ya ad takmamak, karışmamak gerek ya da ikisini de aynı nitelendirmek gerek.
Külotlu fotografla aynı tarz, mavi-siyah renklerden mavi mayo ile oluşan fotograf arasındaki fark nedir ki?
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

El Maestro

Kardeşim sana o zaman şöyle bir soru sorayım ..

Tatile gittiniz sahilde beraber fotoğraf çekildiniz kız kardeşinle, facesine koydu garipsemezsin değil mi ?

Ama evde kendi kendine iç çamaşırıyla fotoğraf çekip facesine koysa sanırım onu öldürürsün ?

Buda doğru değil mi ?
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Brestgerfich

Doğrusunu istersen iki fotografı da koymasını istemem.
Baska fotograf mı kalmadı facebooka konulacak? Sahile giderken üzerinde deniz havlusu olan haliyle de fotograf çekilip koyabilir bir kız.

Bikininin de iç çamaşırının da "kapatabildiği" bölge aynı olmasından kaynaklanıyor benım ikisini de bir tutmam

El Maestro

Kapattığı bölge aynı ona kimse birşey diyemez ki zaten ..

Sen koymasını istemezsin ona bişey diyemem .. Ama benim facemde koyan arkadaşlarım var ve gayette normal görüyorum ..

İnsanların bakış açısına göre değişir bu ..

Yalnız gayet masum bikinili fotoğraf koyan kişi ile evde iç çamaşırıyla 'yatmadan önceki fotom' diye fotoğraf koyan kişiyi aynı kefeye koyuyorsunuz resmen ..

Aynı kefeye konulacak şeyler mi bunlar ya ?

Brestgerfich

O yazdıgı yazı mutlaka konusulmak için ve bircok erkegi tahrik etmek için yazılmıs bir yazı.
Hilal o yazıyı yazmamıs olsa fotografını koymasının bence bir farkı olmazdı.

Kişisel düşüncem tabi bilemem. Ben insanları yargılamayı sevmem. Adlandırmayı da sevmem, kendimde o hakkı bulmam, kendime yakıştırmam.

El Maestro

''konusulmak için ve bircok erkegi tahrik etmek için yazılmıs bir yazı. ''

Kendinde yazmışsın bak .. Amaç belli .

Gayet masum bir şekilde bikinili fotoğrafını facesine koyan bir kızında amacı belli .

2sini aynı kefeye koymak çok yanlış oluyor yani ..

Sıkıntı burda .

Brestgerfich

Yazıyı onun için yazmıs diyorum. Tahrik etmek için.
Yazı yazmamış olsa iç camasırlı hilal'i görüp tahrik olan erkekler bikinili fotograftan tahrik olmaz mı?

Sen, arkadasların bikinili fotograf koydukları için belki kabullenmek istemiyorsun bilmiyorum ama ikisi arasında bir fark olmadıgını ve bence herhangi bir sıfatla yaftalamamak gerekiyor.

Bikinili biri iç çamasırlıya laf ederse, iç camasırlı da bikiniliye laf edebilir.

NoPasaran

Bikini ahlak kurallari geregi kapatilmasi lazim bolgeleri toplum onunde kapatir..

İc camasiri bir sex objesidir cogu zaman..

Fark vardir..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Erkek tahrik olur veya olmaz o erkeğin sorunu ..

O zaman kızlar eteklede dolaşmasın sokakta .. Tahrik olan erkekler yok mu ? Dolu hemde tonla ..

Hala diyorum burda konu ''koyma sebepleri'' .. Seninde dediğin gibi evde iç çamaşırlı fotoğrafını koyan kişinin amacı zaten belli ..

Ama bikinili fotoğraf koyan herhangi bir kişinin ise amacı milleti tahrik etmek değil ki ..

İşte bu ikisini ayıran fark burda..

Farkı görmek zor değil ..

Brestgerfich

Neden simdi kabullendirmek istiyorsun ki?
Evinin yatak odasında, iç çamaşırıyla fotograf çek, twittera koy. Adın kaşar olsun.
  Evinin yatak odasında, bikiniyle fotoğraf çek, twittera koy. Niyeti baska densin.
Plajda, iç çamasırıyla fotograf çek, twittera koy. Adın kaşar olsun.
  Plajda bikiniyle fotograf çek, twittera koy.  Niyeti baska densin.

Kişisel algılama, genel yazıyorum ama ya isim takma hadsizliğine düşmeyecek insanlar ya da ayrımları iyi yapacaklar.
Bana mavi bikinisiyle göğsünü gösterene tamam, beyaz iç çamaşırıyla göğsünü gösterene olmaz! diyecek değilim.

El Maestro

Yukarda da Volkan abi yazmış;

Bikini ahlak kurallari geregi kapatilmasi lazim bolgeleri toplum onunde kapatir..

İc camasiri bir sex objesidir cogu zaman..

Ayrımını yapmak sana kalmış ne diyim ..  ;)

eRe

ya aslında bende çok fark görmem ancak alışkanlıklar
şöyle açıklıyım
deniz olmayan bir yerde sokakta bikini ile dolaşamazsın
ama deniz olan yede dolaşabilirsin
buda bunun gibi birşey
aslında açıklık veya kapalı yerler aynı ama sıfatlar farklı :)

bu arada göğüslerininde fotoğrafını koydu.olayı bitirdi :)
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Su kadini hic sevmiyorum ya
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Ersin Develi

Aslında durum bikini veya iç çamaşırından ibaret değil
Fotoğrafın yeri ve zamanı
Bikiniyle o gecenin bir yarısı,yatak odasını vurguyalarak fotoğraf çekilmiş olsa da aynı,iç çamaşırıyla çekilsede.
Kadın zaten söylemiş.Panpişlerim ben size 3 gün önce söyledim bütün Türkiye Hilal i konuşacak diye.Başardı valla.
Hayır benim anlamadığım ne fiziği güzel ne de kendisi,bu kadar diplerinin düşmesinin manası ne