Ana Menü

Mustafa Denizli "Bu geri dönüş ilk değil"

Başlatan NoPasaran, Mart 27, 2010, 22:42:20

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Turkcell Süper Lig'in 27 haftasında karşı karşıya gelen Beşiktaşımız ile Eskişehirspor maçının ardından siyah beyazlı takımımızın teknik patronu Mustafa Denizli ilginç açıklamalarda bulundu.

Maçta 2-0 geriye düştükten sonra 3-2 maçı çeviren takımı için: "Bu galibiyette en önemli faktör Beşiktaş. Geriye düşmemizin ardından maçı çevirecek süremiz vardı. Bireysel hatalarımız ile maça başladık; ancak benim için önemli olan benim istediğim Beşiktaş'a yakın bir Beşiktaş izledik. Golü bulduktan sonra daha da tempo kazandık. Eskişehirspor gibi takımlara bu şekilde oynadığınız sürece pozisyon bulmanız olanaksız değil." açıklamalarında bulundu.

Şayet 3-0 geriye düşülseydi ne olacağına ilişkin soruya ise Denizli:" Ben kariyerimde çok fazla geriden dönüşler yaşadım. Bu ilk kez olmadı. Şayet 3 olsaydı biraz daha zorlanırdık ancak bu inancımızı sahaya yansıtabilirsek istediğimiz takım karşısında galip gelebiliriz." dedi.

Son haftalarda defans hattının yaptığı  bireyesel hatalara da değinen tecrübeli teknik adam: "İki haftadır yediğimiz 4 golde özellikle bireysel anlamda çıkaracağımız dersler var. Bu bireysel hatalarımızı da düzeltirsek şampiyonluk için hiçbir engel kalmayacak. Biz güçlü bir takımız. Artık bizim için yürüme mevsimi başladı diyebiliriz." dedi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Mustafa hoca maç sonrası tıpkı geçen seneki gibiydi..

Bugün çok doğru hamleler yaptı.

Krizi iyi yönetiyor bu adam, hocalığı tartışılsada
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

pAscAliAnUmut

Geçen hafta tecrübesi ile alması gereken maçı 2-1 öndeyken alamamıştı Mustafa Hoca..

Ama bu hafta tecrübesiyle 2-0 geriden gelip aldı maçı..

Uğur İnceman girdiğinde biri de hoca doğru yapıyor dememiştir diye tahmin ediyorum. Herkes başladı Denizli'ye sallamaya..

Ama bu adam bizi yine şaşırttı :D
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

ilhan mansız_melis

Hadi bakalım..

Uğur meselesinde fener maçında da ne yapıyor bu adam dendi Uğur gol attı :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

beckyZWICKY

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Mart 27, 2010, 22:53:32
Geçen hafta tecrübesi ile alması gereken maçı 2-1 öndeyken alamamıştı Mustafa Hoca..

Kasımpaşa maçındaki tek sorun bence çok büyük bir savunma hatasaydı...

Kaş yerine BATUHANI koysaydık defansta o hatayı yapmazdı..

Ancak İbrahim Kaşın eşiyle sorunları olduğunu okudum gazetedeç. Dövüyormuş karısını boşanacaklarmış..Antremanlara felan iyi değil sanırım.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Kaş'ın kişiliksiz bir karakteri olduğunu düşünüyordum.
Ama eşini dövebilcek kadar karaktersiz olduğunu düşünmemiştim.
Bölünür senin için uykular!

CR7

2-1 alamayan hoca değildi takımdı
hoca yapmıştı her şeyi ve 2-1 öne de geçmişti. ama kaş yüzünden her şey gitti
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Alıntı yapılan: carsi52 - Mart 27, 2010, 23:02:48
Kaş'ın kişiliksiz bir karakteri olduğunu düşünüyordum.
Ama eşini dövebilcek kadar karaktersiz olduğunu düşünmemiştim.

Evliliği gizledi Geçtiğimiz eylül ayında boşanmak üzere mahkemeye başvuran Sayles, dilekçesinde Kaş'ın sorumsuz davrandığını, kumar oynadığını, başka kadınlarla birlikte olduğunu ve evliliğini gizlediğini öne sürdü

Bak buda netten haber :D Adam facebooktan kız ayarlıyormuş
Aşk bu Aşk !

volkanca.net