Ana Menü

Bizi uyutmuşlar!

Başlatan CR7, Mart 26, 2010, 22:25:01

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş`ın ses getiren sesi 1903rady[edit]om`da program yapan Yemen Ekşioğlu, ``Ekşi Söz`` programında   Beşiktaş gündemini konuştu.

Başlıklar altında Yemen Ekşioğlu programı;

- BEŞİKTAŞ`IN EN GENÇ KONGRE ÜYESİYİM -

25 Bin seçmenin içinde 144. sıradayım.Geride kalanların yaşıda   büyük.Beşiktaş`ın en genç kongre üyesiyimdir.Beşiktaş`ın sorunlarını   herkesten çok biliriz.Herkes seçimlerde benim 300 oyum var 500 oyum var   diyordu.Benim 1 oyum var.Senin o kadar oyun varda Beşiktaş`a neler   kazandırdın?Bunu sormalılar.

- KRALI GELSE YASAK KOYAMAZ -

Kralı gelse bana Nevzat Demir tesislerine giriş yasağı koyamaz.Bu   haberleri çıkartanlar bunları biliyor ama kasıtlı yapıyor.Oradan herkes   gider Yemen Ekşioğlu kalır.

- SERGEN DOĞRULARI SÖYLÜYOR -

`` Sergen Yalçın`ın A2 ye gelmesini en çok isteyenlerden   biriydim.Sergen`in gelmesinden rahatsız olanlar vardı.Çünkü Sergen   doğruları söylüyordu.Sergen para için gitmedi.9 ay askeri ücret ile   görev yaptı.Hala da sözleşmeli antrenördür.Sergen`in derdi para   değil.Ramazan diye bir kaleci aldık 1 trilyon para verildi yok   meydanda.Manisa maçında Korcan`a kimse kızmadı.Ramazan`a neden   kızdılar?Çünkü sen hazır geldin.Korcan`ın maç eksiği vardı.Hocam ver   Korcan`ı a2 de oynatalım dedi Sergen Yalçın.Hoca vermedi.Şimdi ne oldu   da A2 de Korcan?Batuhan A takımda kalsın.Ey Mustafa Denizli biz Fink ve   Ernst yanyana oynuyodu bunun yanına Toraman ya da Necip`i   getiriyordun.Beşiktaş`ın 3 haftadaki başarısı bu 3lüden değilmiydi?Sen   son maçında gidiyorsun Fink kulübeye çekiyorsun orta sahada ters   düşüyorsun.Hocanın A2 ile ilgilenmemesi Sergen`in sorunuydu.``

- DENİZLİ YANLIŞ YAPTI -

`` Denizli yanlış yaptı.Sen kamptasın gel aşağıya gör.İzle A2`ni Nijerya   karşısında.Türkiye`de yetenekli bir oyuncu çıktığında önce Beşiktaş`a   gelir.Ancak Beşiktaş beğenmesse Fenerbahçe,Galatasaray   alır.Denizlispor`da Recep alamadığım tek oyuncu.3 senedir yalvarıyorum   maalesef alamadım.``

- TÜRK FUTBOLUNUN GELECEİ MUHAMMED DEMİRCİ -

`` Türk futbolunun geleceği Muhammed Demirci`dir.Kendinden 5 yaş büyük   insanlarla A2`de top oynuyor.1.62 boyu oldu.1.65 olsun istiyoruz.Hergün   bir iğne oluyor.2 sene sonra Beşiktaş`ın 10 numarası hazır.Sergen ve   Delgado kusura bakmayın hepinizden yetenekli bir oyuncu Allah   vergisi.Bütün Beşiktaş`lılar ona sahip çıkmalı.

- A2 ÇİMLERİ BOZUYOR -

`` Sinan Vardar, iki dönemdir İnönü`de oynamamız lazım diyor.A2   maçlarının sebebi çimlerin bozulması.Peki ben soruyorum şimdi sen nerden   geldin? diyorum.A2 maçlarının İnönü stadında oynanmamasının sebebi   budur.``

- DENİZLİ, 88 TANE TAKIM ÇIKARMAZSA ŞAMPİYON OLURUZ -

`` 8 Maçımız var. Denizli, 88 tane takım çıkarmazsa şampiyon   oluruz.Şampiyonluk maçını Bursaspor ve çalıncak yada çalınmayacak   düdükler belirler.``

- BİZİ UYUTMUŞLAR -

`` Bizi uyutmuşlar.Anıtlardan izin çıktı.Projeler çiziliyor.Önümüzdeki   dönemde İnönü stadının kazması vurulur.Orhan Saka, yakın zamanda çıkıp   bu konu hakkında açıklama yapacaktır.

- HABER1903 -
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: L_James_23 - Mart 26, 2010, 22:25:01

- DENİZLİ, 88 TANE TAKIM ÇIKARMAZSA ŞAMPİYON OLURUZ -

`` 8 Maçımız var. Denizli, 88 tane takım çıkarmazsa şampiyon   oluruz.Şampiyonluk maçını Bursaspor ve çalıncak yada çalınmayacak   düdükler belirler.``

- HABER1903 -

Koptum burda ;D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.