Ana Menü

Yine aynı problem

Başlatan keskinli, Mart 07, 2010, 19:01:28

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

Elinde tam 11 yabancısı bulunan Beşiktaş'ı yeni sezonda sıkıntılarbekliyor. Siyah-beyazlı kulüp, kadrosuna yeni isimler katabilmek içinbu oyuncuların en azından dördünü elinden çıkarmak zorunda kalacak
Yabancı transferi konusunda sürekli sıkıntılar yaşayan Beşiktaş'ta yönetim, gelecek sezonun başını şimdiden kara kara düşünüyor.

Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı'nın, "Bir veya ikiyabancı oyuncu transfer etmeyi düşünüyoruz" sözlerine rağmensiyah-beyazlı kulübü, bünyesinde bulunan 11 yabancı oyuncu nedeniylesıkıntılı günler bekliyor. Yönetim Tabata, Bobo, Holosko, Ferrari,Sivok, Tello, Fink ve Ernst'in dışında Delgado, Schildenfeld veZapotocny'nin de bonservislerini elinde bulunduruyor.

11 oyuncudan ilk etapta üç futbolcuyu göndermesi gerekenBeşiktaş Yönetimi, bunu başarsa bile 8 yabancı kontenjanı dolu olduğuiçin yabancı transferini gerçekleştiremeyecek. Siyah - beyazlı yönetim,yabancı sayısını sekize düşürebilmeyi başardığı takdirde eldekiyabancılara öneri bekleyeceği, teklif gelmesi durumunda ise kalitelibir santrforu kadrosuna katacağı öğrenildi.

Gol bölgelerinde bu sezon oldukça sıkıntılı maçlar geçirenBeşiktaş'ın yabancı santrforun yanında yerli bir golcüyü de renklerinekatmayı planladığı bildirildi.Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı'nın önümüzdeki sezon içintransfer edilecek yerli oyuncuları şimdiden mercek altına aldığıbelirtildi. Kartal'ın arama heyeti de yeni isimler için arayışınısürdürüyor.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

Gordon bonservisiyle verildi diye biliyorum ben...

Zapo sezon sonu BuĞsa'ya verilir...

Delgado'ya da gerek yok zaten
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Gordonun bonservisi verildi.
Zapo bu kulübe istesede gelemez artık.
Sezon sonuda Tello,Bobo,Delgado gider.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

bobo ıyı bır fıyata satılabılır bı ıht.
holosko dunya kupasında bıseyler yaparsa onuda ıyı bır mebla karsılıgında verebılırız.
delgado'ya gelınce adam gıbı 10numara alınırsa zaten oynayamacagını anlar gıder

haa bu arada sapkadan fınkı gonderırlersede sasırmam :)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

Zapo gelemez artık.. Bonservisiyle Bursa'ya verilir heralde..

Gordon zaten gitti..

Bobo takımda kalacağım dedi ama bizim yönetimin sağı solu belli olmaz..

Holosko'nun dünya kupasında göstereceği performans onun kalıp kalmayacağını belirleyecektir..

CR7

Gordon zaten gitti sezon sonu bitiyor bizdeki sözleşmesi

Zapo'yu da edit gökan zan yüzünden yaktık gönderdik o da bursa maçında kendini iyice berbat etti. Ertuğrul Sağlam onun bonservisini alır. Bize de Volkan şen filan gelirse şaşmam.

Tello zaten gidecektir ama Kayseri'deki gibi oynayancaksa hep Delgado&Tabata gitsin.

Bobo kalacak zaten.

Holoskonun da gideceğini sanmıyorum.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

holosko eger patlama yaparsa takım satar
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

haber yapiyorlar, haber yanlis, gelde inan
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi