Ana Menü

Muhammet Artık A2'de

Başlatan ilhan mansız_melis, Mart 07, 2010, 13:03:53

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Üstün yetenekleri var
Beşiktaş'ın U-15 Akademi takımında forma giyen Muhammet Demirci'nin, artık A2 takımıyla idmanlara çıkacağı belirtildi. Yönetici Sinan Vardar, "Muhammet kendisinden 5-6 yaş büyük oyuncularla neler yapabilecek; üstün yetenekleriyle bu açığı kapatabilecek mi, göreceğiz" dedi.
Barcelona modeli
Sinan Vardar şöyle devam etti: "Fiziksel gelişimi çok iyi seviyeye geldi, şu anda 1.65 boyunda ve güçlendi. Kendisine bir de yaşam koçu veriyoruz. Barcelona nasıl Messi'yi yetiştirdiyse, aynı modelle biz de Muhammet'i A takım için hazırlayacağız. O da Beşiktaş'ın Messi'si olacak."
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

KeePSaKe

İnşallah çok şeyler bekliyoruz Muhammet den...
Since 1903

eebjk

Barcelona nasıl Messi'yi yetiştirdiyse, aynı modelle biz de Muhammet'i A takım için hazırlayacağız. O da Beşiktaş'ın Messi'si olacak."
[/quote]

inş..
sadece BEŞİKTAŞ

carsi52

Merakla bekliyorum bu çocuğu.
Seneye imzalancakmış sözleşme 5 yıllık felan imzalatılsın ;D
Bölünür senin için uykular!

keskinli

umarim hayal kirikligi yasatmaz

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

+18 !

Tek doğrumuz bu çocuğu basına malzeme etmemek oldu son zamanlarda..

Sessiz ve derinden ilerliyor..

Yaşam koçu Messi'nin gelişiminde çok etkili olmuş öyle okumuştum umarım Muhammet'in gelişimi de Messi gibi olur..

carsi52

Basın çocuğa yazıcak birşey bulamıyor ki.
Seneye başlarlar Muhammet barda kızlarla yakalandı..
Bölünür senin için uykular!

IL Capitano

15 yasindaki cocuk barlarda gezmez, kari kiz pesinda kosmaz ise kimsede birsey yazmaz. önce ahlakli olsun , kendini futbola versin önundeki butun kapilar sonuna kadar acilir.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

RCA

yaşam koçu verilmiş. öyle içki falan olması da beklenemez zaten.. ayrıca muhammet adı gibi inşallah dünyanın en iyi noktasına gelir...
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.